Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nose 20th April 2013 15:18

Рими, подреди ме видния майстор на носове - Емил Георгиев! Трябва да взема да пусна една снимчица от рентгеновата ми снимка,да се види за какво иде реч... Ама така е....полакомих се по ниската му цена ,и ето че евтиното излиза скъпо :!: Затова сега ще събирам пари,ще си чакам реда и дано си заслужава.На всички го желая!

Иначе за гелчето,със същият състав мисля няма в Бг,за съжаление... Можеш да пробваш с Тантум протект гел,той съдържа хиалуронова к-на... или пък Низита,ама то пък съвсем различно вече,хмм.. Тонимер съдържа хиалуронова к-на и пантенол,а пантенол има на гел в бг,но е за кожа,не е назален...

rimi 20th April 2013 15:32

Носе благодаря ти най- вероятно ще продължа с Тантум протект защото няма друго по- подходящо. Между другото преди да се натреса на Енчев обмислях вариант и за Емил Георгиев защото ние живеехме много близо до клиниката аз всеки ден минавах от там и дори обмислях да правя консултация но се размина. Ама то пък в България дали този или онзи все тая- зло, малко зло, голямо зло това са вариантите

zara_6666 20th April 2013 16:09

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786032)
хахаха......има нещо вярно....в момента доста неща ме разсейват, та още не съм в истерия и държа положението.Следващата седмица като мине и се почват нервните кризи. Ама проблема е, че започнат ли нищо не може да ми помогне :p
Зара, а тебе да не те почвам, че за мен и сега си си абсолютно перфектна :fighting:

Офффф,много искам да повярвам на това което казваш,но носа ми съвсем не е перфектен,да не говорим,че не дишам:sad:Nose, при тебе какво не е наред?Аз бях при Илхан и съм се спряла на него.

keery 20th April 2013 16:50

zara , много си добре , при моя отрязан нос от "майстора" Джамбазов какво да кажа ...

кукумицинка 20th April 2013 17:03

Понеже някой спомена, че д-р Дилбер щял да му маха филъри и пр., Дилбер вероятно не се занимава само с носове - други неща може ли да коригира? Например уши или брадичка?

кукумицинка 20th April 2013 17:07

Рими, ще може ли и аз да видя снимки? Мелфи, за твоя резултат също ми е любопитно. Показвала ли си снимки, че малко се обърквам вече?

Rabiosa 20th April 2013 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 786045)
Понеже някой спомена, че д-р Дилбер щял да му маха филъри и пр., Дилбер вероятно не се занимава само с носове - други неща може ли да коригира? Например уши или брадичка?

За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ :1231:

katia13 20th April 2013 17:29

И аз искам снимки..особено много от Нелка, нали ще е при Дилбер..но засега ми стигат и от Рими :)

кукумицинка 20th April 2013 17:37

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786047)
За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ :1231:

Ех, много ми се иска поне да се консултирам с него. Макар че в момента нито психически, нито финансово съм настроена за операция и ме е страх, че ще реши, че му губя времето.

Rabiosa 20th April 2013 18:03

5Прикачено(и)
Прикачен файл 512

Прикачен файл 513

Прикачен файл 514

Прикачен файл 515

Прикачен файл 516

Това са снимките на Рими.....отлична работа на хирурга. Първите три са преди, другите две са след. Сега ще кача и още след


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.