Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 23rd April 2013 22:17

Нелка, стана ми жал за носа ти. След всички операции, които е понесъл и пак ти служи, недей да го съдиш толкова. Може би няма да се получи както го искаш, но ако обсъдите с док нещо добре премерено и реалистично, все ще стигнеш до компромис и ще си го захаресваш много. Носа, колкото и да е красив, сам по себе си не прави лицето красиво. Мисли за красивите черти на лицето си като цяло и каква допустима корекция във формата на носа ти, би ги подчертала.

Колкото до цените - мисля си, че само ако се усетят турските хирурзи, че ги предпочитаме пред българските, няма да можем да им насмогнем на цените.

Нелка 23rd April 2013 22:40

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 786238)
Нелка, стана ми жал за носа ти. След всички операции, които е понесъл и пак ти служи, недей да го съдиш толкова.

Права си! Не би трябвало да съм толкова жестока към себе си, защото все пак носът ми е част от мен. :) Радвам се, че ми служи, че имам перфектно обоняние и дишам добре. :) Дано така да си остане. От там нататък вече Божа работа. Надявам се това да е последната, защото няй-накрая се намери някой без излишни драми да ми обясни, че това, което искам, няма да го имам.
И мирясвам.

Nose 23rd April 2013 22:46

Нелс,точно за Сл.бряг и аз се сетих... Един преглед при доктор,какъвто и да е,особено пък по курортите лятото, съм забелязала,че направо им смъкват кожите на чужденците.Сигурно и нас така ни цакат..

Мечта,пу пу,дано не вдигат цените,че съвсем ще стане непосилно...

rimi 23rd April 2013 23:05

Нелка, защо не отидеш и на една консултация при Авшар просто така да чуеш още едно мнение или му прати един имейл със снимки да си каже мниението и той, ей така да изравниш налягането. Дилбер наистина е добър но в твоя случай техниката на Авшар може да свърши по добра работа незнам и аз много ми се иска да получиш мечтаното носле.

rimi 23rd April 2013 23:32

Не знам сега като прочетох какво е казал доктора направо не мога да се примиря все едно за моя нос става въпрос не е честно това, аз понеже съм много опърничева та затова го докарах почти до разорение моя мъж. Въпреки всичко Нелка каквото и да е искрено се надявам да е много по-красив от сега и ти да си го харесаш най- вече.

Elly Stefanov 24th April 2013 00:25

Момичета, моята приятелка като чете турския форум за Дилбер цените бяха същите, като моята. Имаше коментар от преди месец-два, че риното е 6000 ТЛ, така че не мисля, че прилагат двоен стандарт за нас. Нели, аз вярвам, че доктора ще ти направи много хубав нос :) наистина го мисля.

keery 24th April 2013 05:22

Аз също мисля, че поне засега турските хирурзи не прилагат двоен стандарт спрямо нас. Ние винаги се съмняваме от това, което ние правим с чужденците ....
Нели радвай се , че Дилбер е откровен към теб и не ти сваля звезди от небето, найстина и според мен е добре да се видиш с още един д-р. Аз също се замислям да се видя с Авшар, имайки предвид моята несигурна ситуация.

Nose 24th April 2013 07:40

Нелка в този момент може би е легнала на операционната маса! :wink: Тя вече си го е избрала хирурга,така че освен да й пожелаем Успех,няма какво друго!

Нелка 24th April 2013 08:07

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 786247)
Нелка в този момент може би е легнала на операционната маса! :wink: Тя вече си го е избрала хирурга,така че освен да й пожелаем Успех,няма какво друго!

Не съм бе! :)
Ама си държа на Дилбер.
Не защото не вярвам, че някой друг ще се справи, ами по лични симпатии. Тва сигурно е най-тъпата причина да си избереш хирург...

Просто вярвам на преценката му. Звучи логична и реална. Ако беше ми обещал чудеса най-вероятно щях да се зарадвам, но вътрешно щях да съм неспокойна.

rimi 24th April 2013 16:44

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 786246)
Аз също мисля, че поне засега турските хирурзи не прилагат двоен стандарт спрямо нас. Ние винаги се съмняваме от това, което ние правим с чужденците ....
Нели радвай се , че Дилбер е откровен към теб и не ти сваля звезди от небето, найстина и според мен е добре да се видиш с още един д-р. Аз също се замислям да се видя с Авшар, имайки предвид моята несигурна ситуация.

Кери наистина няма да е лошо да си направиш една консултация с Авшар нищо няма да загубиш от това хем ще чуеш още едно мнение.Наистина операциите са му много щадящи а като се има предвид твоята кожа а и ако трябва да се работи само по външния нос не е излишно мнение и от пластичен въпреки, че моята операция беше комбинирана риносептопластика явно идиота Енчев ми е изкривил и септума.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.