Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 24th April 2013 20:00

Ами отправих запитване към Илхан да се видим още веднъж преди датата и мислех на това ходене да направя и консултация с Авшар. Това е много добре , че той може да изправя и септум , защото моя Джамбазов го е изправил по продължение, но спрямо лицето го е сложил накриво и криви сега наляво и се вижда в лявата ноздра . Но знам ли, може би е добре да не се пипа повече , ще си криви и това ...Не търся перфектност. Поне по-големите му поразии да се оправят

Rabiosa 24th April 2013 20:28

Здравейте на всички! Операцията на Нели при Дилбер мина преди около 4 часа и преди малко се чухме. Нищо не я боли- ни глава, ни нос....малко й се гади, но ще й мине. Още не отворила очи и ми даде заръка да ви пиша как е минало :girl_haha: Нослето й е бинтовано, но отсега се вижда, че е скъсено и повдигнато. Това, което виждам много ме радва- доктора се е постарал максимално. Видяли са се с него след операцията и към 21ч. пак ще намине. Предполагам утре ще е вече къде къде по-добре и самата тя ще разказва и споделя. :1207:

rimi 24th April 2013 21:07

Раби, толкова се радвам за Нелка хайде най накрая да се е отървала от проблемите, че тя много се измъчи милата и да е доволна от резултата в което съм почти 100 процента сигурна. Ако се чувате с нея много поздрави и я чакаме с нетърпение. Леле и аз и давам акъл на Нелка да ходи да се консултира с друг доктор а те вече са я оперирали ужас.Раби хайде че ти си следващата

Rabiosa 24th April 2013 21:30

1Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786285)
Раби, толкова се радвам за Нелка хайде най накрая да се е отървала от проблемите, че тя много се измъчи милата и да е доволна от резултата в което съм почти 100 процента сигурна. Ако се чувате с нея много поздрави и я чакаме с нетърпение. Леле и аз и давам акъл на Нелка да ходи да се консултира с друг доктор а те вече са я оперирали ужас.Раби хайде че ти си следващата

rimi, пратих й и тя те поздравява. А дано се наспи едно хубаво тая нощ, че утре да е свежа. Много е доволна от доктора, много добър човек е. Тя сама ще ви разказва утре, но операцията й се оказа доста по-сложна от очакваното. Самият доктор се е видял в чудо, но й е казал, че е надхвърлил очакванията си. Като й махнат лонгетата ще изглежда по-широкичък, но лека полека ще спадне и й е казал, че август ще се види окончателния резултат. Пращам ви снимка от операционната на едно сладко носле :bravo:
Прикачен файл 535

кукумицинка 24th April 2013 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786286)
rimi, пратих й и тя те поздравява. А дано се наспи едно хубаво тая нощ, че утре да е свежа. Много е доволна от доктора, много добър човек е. Тя сама ще ви разказва утре, но операцията й се оказа доста по-сложна от очакваното. Самият доктор се е видял в чудо, но й е казал, че е надхвърлил очакванията си. Като й махнат лонгетата ще изглежда по-широкичък, но лека полека ще спадне и й е казал, че август ще се види окончателния резултат. Пращам ви снимка от операционната на едно сладко носле :bravo:
Прикачен файл 535

Ехе, супер изглежда! Желая й бързо възстановяване и нямам търпение да разкаже повече :)

klarisina 24th April 2013 22:09

Чакаме те, Нелс!!! Да знаеш, това е твоето носле, малко, вирнато и красиво!!!
Ох, отдъхнах си и аз :), след толкова много опити, вече мислех да се жертвам и да ти подаря моето, но виждам, че вече си се сдобила с по-добър, така, че моя ще си го запазя!:2035: :1219:

Savi 24th April 2013 22:36

Какви чудесни новини! И от сега нататък само такива да чуваме :)Дано Нелс да си хареса новото носле и никога повече да не си спомня за лошите опити преди това!Желая й от все сърце само положителни емоции!
Бързо въстановяване!

keery 25th April 2013 05:47

Определено нослето е скъсено и повдигнато. Много успех и найстина този път да е постигнат желания резултат !

Nose 25th April 2013 07:45

Еееее браво! Една хубава новина рано сутринта! :cool_new:
Хайде Нелка,чакаме те за повече инфо,почивай си сега,супер много се радвам за теб!
И наистина се е получило,на снимката се вижда ,че е малък,а хем е сниман отблизо! Знаех си! :1207:
Интересно ми е да чуя какво е казал Дилбер,как се е справил? Личното му мнение по въпроса. Хайде,като се поосвестиш пиши...

Elly Stefanov 25th April 2013 07:53

Едно голямо БРАВО за доктора :) Нели, много се радвам за теб, ти си много красиво момиче и съм сигурна, че вече си невероятна! И аз (предполагам и Катя) като следващи пациентки на доктора чакаме с нетърпение подробен разказ. Боже, много се вълнувам :)))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.