Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 25th April 2013 16:38

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 786329)
В коя болница беше? Лесно ли стигна до нея? И как плати :) Сори, че съм толкова досадна като ти е зле, отговори ми когато имаш сили.

Няма проблеми! :) Предполагам какво ти е!

Болницата е на една спирка от кабинета му . Истанбулския градски транспорт е наистина мн лесен, веднъж като му хванеш цаката. Въпреки, че яз съм си с придружител (Да е жива и здрава, без нея ниакак нямаше да се оправя! Определено ви трябва турско говорящ! За Дилбер поне, другите може да имат англоговорящ персонал. Ама то не е само персонала - то си е на ниво ежедневие.)
Болницата се казва Etnica Hestenezi. Не е кой знае какво и персонала не е мн учтив ако трябва да съм честна, ама нейсе - мина ;) Най-вероятно за това и цената е по-ниска.
Платих в брой в кабинета му. Малко е кофти да носиш толкова пари на ръка, ама така си тръгнах. Не знам. Може би и по банков път би станало. Трябва да се пита.

Elly Stefanov 25th April 2013 17:08

Болницата е на спирка Kadikoy, нали? И аз ще съм в същата, май се казваше Ethica Hestenezi. Викаш, кабинета му е на една спирка разстояние - там ли ти беше прегледа? Бтв и аз дишам супер трудно и все повече се задушавам, трябва да си поемам въздух като астматик! Снимай се, като се чувстваш готова, аз се опитвам да свикна с мисълта, че след по-малко от два месеца ще гледам друго лице в огледалото :)

rimi 25th April 2013 17:42

Леле Нелка какво чудо е имало от долу как е работил този човек не знам Но сега вече всичко е минало дано сега да се въстановиш бързо Много са мили наистина загрижени са за пациента си толкова са внимателни че на нас българските пациенти дори ни става неудобно

keery 25th April 2013 18:21

Определено Нели сега ти е чип , както ти го искаше . С нетърпение ще чакаме като махне лонгетата да видим как е станал. Предполагам и лонгетата е добра и е дишаща а не от спаряващите тук дето като ти я свалят след 14 дни и кожата ти е станала гмеч ..

keery 25th April 2013 18:26

Аз също си мисля и бих казал на хората , който са тръгнали по този път . Хора бягайте далеч от БГ ринопластици, които си мислят само че са такива. Нито техниката, нито квалификацията, нито лекарското отношение имат както подобава на такива лекари. Разбира се да Ви приберат паричките и после да оставят да си чупите главата това е нещо съвсем нормално за тях.

кукумицинка 25th April 2013 18:38

Нелка, като каза инфекция, веднага се сетих, когато приказваше, че имаш някакъв проблем. Добре, че всичко е минало благополучно. Имам чувството, че направо някакво провидение е имало, че някой те пази, защото с подобен проблем не се знае какво е можело да се случи. Желая ти още веднъж бързо възстановяване!

Нелка 25th April 2013 20:00

Благодаря ви много!
Дано ме е изчистил добре, направо ми е притеснено. Стискам палци да минава и да забравям.

Nose 25th April 2013 20:22

Нелка,бъди убедена,че те изчистил по-старателно от който и да е Бг хирург! :2043:
А за нослето - аз само цъкам да видя колко малък е станал,много ми допада резултата:)))) Дано си много щастлива,макар и с кофти реакция след упойката... Стискай зъби,ще видиш ,че си заслужава! :girl_kiss2:

Oompa Loompa 26th April 2013 01:27

Нелке, този път да знаеш че ще е това което искаш :) Хайде оправяй се бързо и чакам нови снимки :)



Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786324)
...Само едно знам- момичета, става ли въпрос за реоперация 100% гледайте доктора да е УНГ специалист и да работи по отворения метод, защото не знаете всъщност какво представляват нослетата ви отвътре.

И първата и втората ми операция са правени по затворения метод! Дали ще е отворен или затворен метод не ти гарантира нищо, ако хирурга е некадърник!

keery 26th April 2013 04:22

Тук напълно трябва да се съглася с Bunny!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.