Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 30th April 2013 05:08

Нели , дай му време да поспадне, поне големите отоци за около месец . Щом формата му харесваш значи този път е ОК

Nose 30th April 2013 07:33

Нелка,съжалявам,че не ти изглежда малък :( Поне като форма харесва ли ти, колумелата,която те дразнеше оправил ли е я?
И аз знам,че като се пипа върха отоците са по-големи и наистина вероятно за това ти изглежда огромен.
Ти прибра ли се вече в Бг? :2012:

Ако не съм писала,аз съм на консултация при Дилбер на 16 май.Чакам с нетърпение да видя какво ще ми каже.

Elly Stefanov 30th April 2013 08:17

Нели, и аз мисля, че ще спадне и ще се смали драстично, ощемалко търпение... Nose, ри операция с консултация или само консултация?

Nose 30th April 2013 08:30

Ели,не съм събрала парите,затова само консултация ще направя.На мен ми иска близо 5000Е за ревизия,което е..... Иначе той ме пита дали не искам 2в1.Това е добър вариант наистина, за хора,които не искат да се разкарват по няколко пъти..
Ти кога щеше да ходиш?

Elly Stefanov 30th April 2013 08:33

Средата на юни съм аз, ако не беше фактора пари и аз щях да отида възможно най-рано, но... Всяко зло за добро :) нели, как уплътняваш вречето в Истанбул, излизаш ли?

Нелка 30th April 2013 08:37

Колумелата е прибрана, това супер много ме радва. Точно висящата колумела придава на лицето един леко навъсен вид. От сега си личи, че е много по-"светло" изражението. :)
Не разбирам защо Джамбазов твърди, че колумелата не се барала. След като сега успешно я е прибрал доктора?
Скъсен е на дължина. Това също е едно от нещата, които ме притесняваха.
Единствено размера. Обаче аз имам голяма глава поне, големия нос не ми стои фрапантно зле :1228:
Наистина е много подут, връхчето е доста отекло. Обаче аз си мисля, че просто имам прекалено много кожа на върха, която няма как да се свие. Просто естетически съм леко прецакана от Майката природа...
Разбира се, чакам да спада доста, но аз имам опити с ринопластики, не очакват извънземни разлики в размра. Искам поне 2 месеца да минат преди да постна снимки. Само на бъдещите пациенти на Дилбер ще пратя като придобие вид, за да са спокойни. :)

Нелка 30th April 2013 08:39

[QUOTE=Elly Stefanov;786496]Излизам до маркета и обратно. Не ставах за гледане поне до сега, и постоянно ми течаха някакви секрети. Сега махнахме лонгетата и тампоните, само с лепки и синки съм. Ще се нагримирам и днес съм на шопинг терапия! :2042:

zara_6666 30th April 2013 09:23

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 786461)
Не знам, явно в Турция са видяли, че от жадните за красиви нослета българските момичета има голяма печалба и е започнала масова кампания!!! Във фейса тече луда реклама на Авшар (на руски език), както виждаме тук Дилбер намира почва Илхан все още се губи, но той така или иначе си е един Енчев в турски вариант, така че няма да закъснее! Не че има лошо, ама като почне някой да ми се саморекламира/самопредлага и ми се повдига, а и за тия космични суми дето взимат на притиснатите до стената момичета е непочтенно!

Цените са високи за нас....за там съвсем не така и да не говорим,че никоѝ не ни кара да отиваме там да си правим носовете.За ревизии съм съгласна на 100 % че са доста високи цените,но да сме мислили преди.А Илхан съвсем не е като Енчев и кое по-точно няма да закъснее?Един няма коѝто да не е доволен.Говоря с много от момичетата които вече са били при него и после са водили маѝка,сетра,братовчедка и т.н.Реклама му правят по-скоро пациентите,но на бялото черно ли да кажат!?Факт е че за ревизии е много добър...гледала съм и съм видяла момичета с 4 та рино и човека е направил от нищо нещо!Всеки има право на мнение,но това че идват от наѝ-различни страни да си правят ревизия говори достатъчно!

zara_6666 30th April 2013 09:29

[QUOTE=Нелка;786498]
Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786496)
Излизам до маркета и обратно. Не ставах за гледане поне до сега, и постоянно ми течаха някакви секрети. Сега махнахме лонгетата и тампоните, само с лепки и синки съм. Ще се нагримирам и днес съм на шопинг терапия! :2042:

Нелка,имаѝ търпение ще стане все по-хубав:2035:

titi1 30th April 2013 09:38

Нелка, носът със сигурност няма де по-голям като обем от преди, няма откъде да дойде допълнителната тъкан просто.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.