Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

katia13 2nd May 2013 23:21

Nelka , много се радвам че се харесваш . Кой ден ти е след операцията махането на коците ? 7 ли ?

Нелка 2nd May 2013 23:36

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 786695)
Nelka , много се радвам че се харесваш . Кой ден ти е след операцията махането на коците ? 7 ли ?


Мерси! :*

На 7 ги махна, въпреки, че ме предупреди, че е малко рано. Просто той пътува днес за накъде, а мен не ми се стои в Истанбул да го чакам да се върне. Нито ми се махат конци в Бг предвид какво се случи с предните конци...
Дано да няма проблем.
Днес ме видаха близки и приятели. Всички са очаровани. Някои, които са запознати с цялата ми предистория, даже пророниха по сълза... Много мелодраматичен ден днес...

Диляна, успех!! Стискаме палци, макар май да няма нужда ;)

katia13 3rd May 2013 11:34

Нелка :bravo: . Сега вече са зад гърба ти лошите моменти :) и ще има само хубави :)

Нелка 3rd May 2013 13:20

Дилбер е единствения мъж, който ми е казвал, че нещата ще стават по-добре с времето, и не ме е лъгал...
Просто предните трима хирурзи ме убеждаваха , че ще става все по-добре, а носът все по-зле ставаше. Вътрешно просто не му вярвах на Дилбер, защото съм много лъгана, обаче жестоко съм подценила таланта му!
:2015: :bravo:

Не мога да повярвам каква промяна за 2-3 дни при драстично спадане на отоците. И не мога да спра да се гледам. С тази скорост, да не казвам голяма дума, има вероятност резултатът дори да надмине очакванията ми.
Физиономията ми е променена. Гледа ме друг човек в огледалото. Усмивката ми е различна....
И това е на 9-ти ден.

Нямам търпение да видя какво ще се случва от тук нататък. :2018:

titi1 3rd May 2013 16:29

Еее, това е страхотна новина:-)
Чакаме да се похвалиш и със снимки, като прецениш че е време.

Savi 3rd May 2013 20:34

Браво, Нелка много се радвам за теб!Дано да става по-хубав и по-хубав носа ти :) Така си и знаех аз, че ще стане хубав, отдавах песимизма на Дилбер на това,че имаш 3 операции преди това и той не е можел да проумее колко некадърни трябва да са неговите колеги от Бг и не са успяли цели три пъти да го смалят;)
Радвай се на новия си вид!!!
Успех на всички, които им предстои да се подложат на тази интервенция!Хубави празници!

rimi 3rd May 2013 22:06

Нелка, като ти chетях поста направо настръхнах толкова съм щастлива за теб, che изпита най на края тази прекрасна емоция да се харесаш и да останеш доволна от своя доктор аз изпитах същото- прекрасно е за такива изстрадали от некадърни и нагли ако могат изобщо да се нарекът лекари. Много се радвам за теб.

rimi 3rd May 2013 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 786693)
Здравейте,
аз ще се оперирам при Др. Авшар следващата седмица. Исках да попитам оперираните при него, колко време стояхте в болницата? И кога ще мога да излизам навън? Той ми каза, че по принцип на 2 ден ще съм ок. Даже ще се върна в БГ на 3 ден от операцията и после ще отида на 8-ия за последен преглед. Стискайте палци и ще пусна снимки след това да покажа моите резултати.

Дилиана в страхотни ръце ще бъдеш Авшар работи с уникални инструменти и усещането от този вид ринопластика е съвсем разлиchно понеже аз съм се оперирала и по двата метода това е съвсем разлиchно изживяване Няма да имаш тампони в носа аз лиchно нямах и отоци и синини дишах идеално веднага след излизане от упойката В болницата се спи една веchер на 2 ден към седем следобед те изписват и те карат в хотела поне при мен беше така Ако те интересува още нещо питай Пожелавам ти кьсмет за резултата не се сьмнявам Предай много поздрави на доктора от мен

diliana_mihaylov 4th May 2013 12:56

Благодаря за отговора rimi,
ще му предам поздрави обезателно, само ми кажи името си :2035:
На консултацията той ми каза, че няма да имам тампони. Вече броя часовете. Той каза, че от моя нос можело да стане много хубав нов нос. Надявам се да ми е първа и последна ринопластика. На теб прави ли ти модел от гипс на новия и стария нос? Казаха ми, че ще имам такива за спомен :crazylove:
Пожелавам на всички ви да се сдобиете с мечтаните нослета. А на БГ хирурзите пожелавам да се осъвършенстват, да ходят на повече обучения, за да не ни се налага да ходим в други държави.

Нелка 4th May 2013 14:13

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 786764)
Пожелавам на всички ви да се сдобиете с мечтаните нослета. А на БГ хирурзите пожелавам да се осъвършенстват, да ходят на повече обучения, за да не ни се налага да ходим в други държави.

На Бг ринопластиците пожелавам да останат без клиентела!

Съжалявам, че съм толкова крайна, но от такива арогантни , лицемерни, нехаещи и неможещи медицински лица, от тук нататък добри пластични хирурзи на става...
Освен да чакаме новото поколение.
Дилбер е на 35. Илхан и той някъде там. Те са си имали потенциала да станат брилянтни. Обученията и квалификациите са плюс само за тези, от които става нещо..

Аз махнах лепенките и не мога да спра да се гледам. Във всяка витрина, всяко огледало, направо съм във възторг! :girl_in_love:

Диляна, успех!
Нямам търпение да се похвалиш!
:good_luck:

Рими, чистосърдечно ти завиждах! И си го пожелах същото. И сега ми се сбъдва! :) :) :)
Който е минал през това, което ние сме минали, може да ни разбере. Никой друг не може...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.