Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 9th May 2013 20:44

2Прикачено(и)
Дилянка, съвсем нормално е да се подуеш на следващия ден. Аз бях най-зле на 3тия ден. Непосредствено след операцията си ок. ;)

Зара, направо почвай почасова работа към турските хирурзи! :)

Аз не мога да се спра да се снимам.. :1242: Знам, че не е хубаво и поне месец-два трябва да изчакам, но не мооогааа :mrgreen:
Спрете ме!

titi1 9th May 2013 20:48

леле, че той носа ти с часове се променя, на мен пак ми изглежда променен, към хубаво при това...браво!
Накрая май ще стане малък, както го искаш:D

Нелка 9th May 2013 20:54

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 787022)
леле, че той носа ти с часове се променя, на мен пак ми изглежда променен, към хубаво при това...браво!
Накрая май ще стане малък, както го искаш:D

Хехе, аз колкото малък го искам, няма да стане. Но ако беше толкова малък, колкото го искам, нямаше изобщо да ми ходи на лицето. Факт.

Иначе наистина много бързо се променя, с часове буквално. А си личи , че още кожата не е напълно възстановена, различен цвят е.
Но се вижда с просто око колко бързо се променя. С часове, както казваш. :)
Само да споделя, че турските хирурзи абсолютно забраняват пушене и пиене на алкохол един месец след рино! Особено за ревизии.
Аз за алкохола не знаех, но док каза НЕ , дори и малко не трябва.

titi1 9th May 2013 20:59

Нелке, прави калкулацията колко ти струваше операцията ...че незнам, няма да мога да спя от вълнение...

Pufpaf 9th May 2013 21:04

Макар и да не ви познавам ми става толкова неприятно, когато чета и усещам болката ви, а аз знам много добре колко са чувствителни жените по отношение на визията си и само мога да си представям как се чувствате, след като някой "хирург" ви е обезобразил.

Преди да се зачета в този форум, пак знаех, че има доста самозвани специалисти, но не предполагах, че положението е чак толкова зле. Най лошото обаче е не само липсата на кадърност, а това, че те не са искрени с пациентите, нямат грам съчувствие, защото ако го имаха най малкото щяха да върнат парите ако не са се справили. Те говорят това, което искат да чуят пациентите им, защото те мислят само за това, как да им вземат парите.

Може и да има свестни специалисти, но явно са доста малко. Много съм благодарен на този, който е измислил интернет, представете си ако нямахме тази комуникация да обсъждаме всички тези теми, колко ли хора щяха да имат малшанса да попаднат на неправилното място и да страдат след това.

Жалко е , че ако се наложи да ходя в Турция ще трябва да изтърпя и големия срам най вероятно, щото и аз съм доста суетен и ако се наложи да се появявам по летищата и при толкова хора и да съм целия посинен и надут ще е голям срам.
Веднага се сещам за поговорката - "Трай бабо за хубост" :2023:
може и така да се мотивирам хаха

Аз какви планове си правих да се оперирам в същия град, където живеят и от болницата се шмугвам в апартамента и да си поръчвам храна по телефона и няма да излизам, докато не заприличам на нещо, което няма да плаши хората по улиците :2036: хаха

Между другото, кога беше празника - "Хелоуин", това е перфектния ден в който да те изпишат от болницата хаха, сещайте се защо !

Сега остана само да заделя парите и да си намеря гадже туркиня говореща и български и всичко ще е тип-топ :2049:

А да щях да забравя, ако някоя от вас сестрички по съдба знае от къде да си намеря малка печатница за пари, ще съм ви много благодарен ако ми кажете. :2015:
Не мога да разбера как става тоя фокус, изкарваш парите си с 300 зора и яко бъхтене, а ги изхарчваш с такава лекота хаха, искам да е обратното :lol_crazy:

Nose 9th May 2013 21:05

Нелка,наистина с часове ти се променя физиономийката ,направо си бомбастик!
А аз съм повече от очарована! :2042: Направо нямам търпение да идва и моята консултация,а после и операция!
ехх,дано всички да сме доволни и да се радваме на такива резлутати! :1203:
п.с Продължавай да се снимаш и да пускаш снимки! Ти си живия пример какво могат българските,и какво - турските хирурзи.... Просто няма база за сравнение,евала на съседите ни!

rimi 9th May 2013 21:05

Нелка наистина все по хубав става А обясниха ли ти за цигарите и алкохола че аз си пропуших още на 15 ден а си и пийвам биричка вино то нали бяха и празници

Pufpaf 9th May 2013 21:13

Ех чак сега видях и снимките на Нелито, аз просто нямам думи, не само нослето, а цялото лице ти е прелестно красиво ! Може българските лекари да са слаби, но българските жени са най хубавите на света и това наистина го мисля ! :2003:

Нелка 9th May 2013 21:22

Тити, пратих ти сметката на ЛС.

Пуфпаф, много мило от твоя страна! :) Не се притеснявай и не се срамувай! Има много мъже, които се оперират там. Даже аз видях двама с лонгети, докато бях в Истанбул.

Рими, пушенето има отношение към разширяването на кръвоносните съдове, оксидирането и заздравяването на рани.
Алкохолът също разширява кръвоносните съдове. Нали се сещате как се зачервяват носовете на пияните хора? Не знам защо точно носовете, но е факт.
Аз съм желязна, дори през празниците не близнах! :)

sibi 9th May 2013 21:32

Нели, нослето мноооого ти отива! :) Честито да ти е! Браво на доктора!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.