Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 1st June 2013 18:06

Не по скоро става въпрос за това че не стои гладък а има някакви неравности А и на мен ми се привиждат непрекъснато дупки

titi1 1st June 2013 18:08

Къде са тези неравности, по целия нос ли са?
Понеже от снимките не се вижда, освен вкостяването де.

Pufpaf 1st June 2013 18:42

1Прикачено(и)
Надявам се не е проблем това, което направих със снимките за сравнение макар и в обратни профили по лесно може да се сравни така. Малко преоразмерих едната и така се вижда най добре. Аз това не знам след оперативна подутина ли е или не е дялкано, но няма как просто да е оставено така и то за това е най добре да ви показват снимки веднага след операцията, когато сте били още на операционната маса, защото тогава ако не се лъжа, носа още не е почнал да се надува. Споделям мнението, че по скоро това се е получило заради хлътването към върха, така го виждам аз.

Според мен този лекар ако се свържеш с него по имейл и му обясниш не вярвам да каже не се вживявай, те си гледат и репутацията. Ако искаш може да направиш и други снимки със тази големина, както от фотошопа и да ги залепиш така и да му обясниш, че не се е получило точно, както сте говорили и той като види снимките няма как да каже обратното и да го питаш това дали ще спадне и ще стане като на фотошопа и ако не какво може да се направи ! Аз бих постъпил така поне.

Elly Stefanov 1st June 2013 18:58

Рими, има ли вариянт връхчето да пада тепърва още о да стане точно така, както ти е обещал? За вкостяването доктора честно казано няма вина, дано да се съгласи да ти го оправи. За мен това е голям кошмар, ако получа после такова калциране все едно не съм си оравила нищо, защото аз сега имам такава гърбица от счупването на носа ми...

diliana_mihaylov 1st June 2013 19:04

4Прикачено(и)
Ох и аз съм притеснена. Днес върхът ми е като топка. Искам остър малък връх. Аз имах топчест. Дали е възможно хрущялите да порастват отново? Това, което го мислех за калциране, спада и се появява - оток е. Доктора каза, че връхчето спада последно. А и аз съм за бой. Не се пазя. Не знам дали има отношение, но ежедневието ми е динамично и вдигам тежко + 11кг ми дъщеря. Ако не получа връхчето, което искам ще направя ревизия. Ето и снимки от днес следобед. С много подут връх. Предварително се извинявам за качеството, но камерата ми нещо се е прецакала.

titi1 1st June 2013 19:08

Доктора е прав, върха спада последен. Според мен още е много оточен, отдолу се вижда. Иначе много сладко носле е станало и така както си го снимала в полупрофил е остричко. Имаш ли снимки в анфас?
Нослето ти прилича на Нелкиното, когато пускаше първите снимки, да не е правено при д-р Дилбер?

diliana_mihaylov 1st June 2013 19:14

2Прикачено(и)
Не е при Дилбер, оперирах се при д-р Авшар. Снимките ми са с лошо качество, но ето една-две... Дано да спада още, дано. Не е минал и месец от операцията, но нали знаете приказката за жените и търпението :2001:

Elly Stefanov 1st June 2013 19:33

Диляна, мисля, че носа е супер оформен и като спадне ще си като кукла :) да му още време

titi1 1st June 2013 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 788201)
Диляна, мисля, че носа е супер оформен и като спадне ще си като кукла :) да му още време

Подкрепям! Страхотен е сега, а като се изфини ще е номер 1

diliana_mihaylov 1st June 2013 19:57

Благодаря ви,
знам, че спамя, но сега се сетих. Първа да ви попитам - кога мога да отида на почистване на лицето? Аз съм леко вманиачена на тема кожа и сега по носа имам черни точки и... полудявам.
Другото, което си мисля е да не би това, че си слагам по 3 маски на лицето всеки ден да подхранват носа и той да не спада? Може би е налудничево, но предпочитам така да се боря с бръчките, вместо инжекции и тн.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.