Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 15th June 2013 19:46

На мен сега ми се догади малко,ама нали съм ламя и ядох шоколад с шам фъстък.. Нели, на тебе даваха ли ти лед да си слагаш на лицето? На мен са ми сложили в две хирургически ръкавици завързани като топки и една за друга, та приличат на, с извинение, мадури, с приятеля ми умряхме от смях, наричаме ги луксозната спа процедура.

Персонала засега се държи супер с мен, мисля, че защото знам малко турски и те много се радват на моите неумели опити да контактувам с тях :)

Тука ни хранят, включително и Светльо, на мен за захранване ми донесоха една пасирана супа и нещо, на което толкова се смяхме, че ми се разкърви носа. Беше купа с бистра течност и една стафида вътре. Чудихме се дали е вода и някой е накиснал стафидата или е компот и по погрешка са я изтървали вътре :)

Снимките утре ще ги кача, защото са на телефона ми, а нещо не мога да фо вържа към нета... Нели, опитах се да ти пратя една на ммс преди часове, не стана.

Нелка 15th June 2013 19:57

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789010)

Тука ни хранят, включително и Светльо, на мен за захранване ми донесоха една пасирана супа и нещо, на което толкова се смяхме, че ми се разкърви носа. Беше купа с бистра течност и една стафида вътре. Чудихме се дали е вода и някой е накиснал стафидата или е компот и по погрешка са я изтървали вътре :)

Така се смях, с глас направо! :lol_crazy:

Аз нищо не хапнах от болницата! Моята придружителка ми хапна яденето и май й хареса. Опитах малко солети, но всико повръщах...
Но накисната стафида не помня да е имало... :lachen:

Аз, живот и здраве, ако го пилвам вкостеното, ще помоля док да ме пилва в друга болница.... Или да почвам да уча турски, да ги впечатлявам! ;)

Пробвай на whats app или viber да ми пратиш снимки!!!

Elly Stefanov 16th June 2013 10:50

1Прикачено(и)
Прикачен файл 702Аз се прибрах от болницата, тази сутрин бях порядъчно надута и синя, но с лед и арника взе да се оправя положението. Имам отток чак на челото между веждите! Засега съм доволна, че носа ми е къс и с вирнат връх от тампоните, ще видя в сряда като ги извади какво ще е положението.

Пускам някои снимки от фотосесията в операционната :)

Elly Stefanov 16th June 2013 10:52

1Прикачено(и)
Нещо не ми върви с качването

Elly Stefanov 16th June 2013 10:53

1Прикачено(и)
Дано тази поне се покаже правилно

Нелка 16th June 2013 11:12

Лелеее, Ели, перфектен е!!!! :))) Направо ми се насълзиха очите!

rimi 16th June 2013 11:14

Eли много се радвам за теб честито много малко и сладко изглежда на снимката имам усещането че ще стане унекален нос

Нелка 16th June 2013 11:16

Сега забелязах на заден фон някой си говори по мобифона! :lol_crazy:

Elly Stefanov 16th June 2013 11:47

Той сега е много повдигнат върха заради тампоните, в сряда катоги махнат щеми падне и ще добие по-нормален вид :)

Даже щеприкача снимка да видите като чий нос ме направи доктора.
Нели, наистина един говори по телефона, може и парти балони да има извън кадър :)

Elly Stefanov 16th June 2013 11:50

1Прикачено(и)
Доктора да ме извини, че качвам без разрешение негова снимка, ама като това момиче ми направи носа


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.