Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Абдоминопластика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6468)

liliya 24th May 2008 22:25

Liubka вече ме замисли.Аз се бях спряла твърдо на Заякова, но като гледам доста мацки са доволни от Динев, та се замислям и за един консулт с него.Как седи въпроса с записването при него/като време/?
Ако имаш време ще съм ти много благодарна да разкажеш по- подробно за самото преживяване /ако може така да се каже/,може и на ЛС.
Чао

sweety_L 25th May 2008 08:59

Момичета, какво се случва с пъпа като се реже и издърпава кожа надолу?

diastemma 25th May 2008 14:28

Премества се нагоре - т.е. поставя се в нов отвор на кожата, която се смъква надолу.

sweety_L 25th May 2008 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Премества се нагоре - т.е. поставя се в нов отвор на кожата, която се смъква надолу.

Т.е. остава и белег около пъпа, освен на шева от кокал до кокал, така ли?

diastemma 25th May 2008 21:10

На практика да, но всъщност той не се вижда, а остава в гънките на новия пъп.

sweety_L 25th May 2008 21:41

diastemma, благодаря за отговорите!

Запозната ли си и какво , освен кожата, режат? Възстановителния процес , сравнен с този при мамопластиката, по-дълъг ли е? По-болезнен или ...?

Мерси![/b]

Plam 30th May 2008 13:00

Сега идвам от болницата.Промениха ми датата за операцичта... имам някаква алергия.. знам ли и аз нерзбрах но ще трябва да ме подготвят няколко дни.Каза ми че до края на другата седмица ще съм оперирана.Днес само ми прави изследвания кравни,кардиограма и анестезист..
И пак ми каза,че предполага че ще останат стрий защото моите са над пъпа и при самото издърпване на кожата има голяма вероятност да се образуват още :? надявам се да не се получи така,но при всяко едно положение ще е по-добре от това което е сега..
Радвам се че ми отговорихте,поне малко се успокоих.. пак сам малко страхлива но няма начин.Характер :oops:

dedektiv_p 2nd June 2008 20:16

Плам дано не забравиш да ни информираш за всичко и аз съм много навита на такава манипулация и ако не се разубедя най-вероятно зимата ще се подложа на нея че да се покрия за няколко дни в нас спокойно!
Целувки и ще стискаме палци!!!

avelin 2nd June 2008 22:50

момичета искам да си направя абдоминопластика, но се притеснявам да не ми се получи кофти белег. Доктора ми обясни, че ще изреже кожата над пъпа, т.е около 20см височина от белега на секциото. На някоя от вас изрязвана ли е толкова много кожа и шева не се ли накъдри, все пак дължината на отвора на горната линия , която минава над пъпа е доста по голяма от дължината на долната линия/там където после е шева//чисто шивашки си разсъждавам :D /. Моля ако някоя е с такава операция да ми прати снимка и да ми пише повече за пластиката. А при кого ще я правя все още се чудя??

diastemma 2nd June 2008 23:36

Да, накъдря се кожата, защото (точно както го описа) дължината на двата разреза не пасва точно. Но с времето разликите и "къдричките" трябва да се изгладят.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.