Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Надмускулно или подмускулно поставяне на имплантите? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11833)

Stunning 11th March 2011 13:31

аз съм с надмускулно. докторът каза, че в дългосочен план е по-добре, по-малко инфанзивен метод е и се препоръчва когато имаш собствена железа. доверих се на мнението му. също така каза, че по начина по които ги слага няма увисване и стоят много естествено.

Ну заяц погоди 11th March 2011 13:36

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз съм с надмускулно. докторът каза, че в дългосочен план е по-добре, по-малко инфанзивен метод е и се препоръчва когато имаш собствена железа. доверих се на мнението му. също така каза, че по начина по които ги слага няма увисване и стоят много естествено.

той май ще е един от последните който изобщо вече го препоръчва.
А това ,че ти ги е сложил по начин по който да не увисват е -булшет!! По голяма тъпня не бях чувала. Те не увисват шото той някакси магически ги е поставил , а защото няма мускул който да ги придържа . Само луд човек би му се вързал на измислиците .Съжалявам.

gwendoline 11th March 2011 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
по-малко инфанзивен метод е ...

Може би имаш предвид "инвазивен"....? :wink:
Иначе да - най-близко до естествено изглеждащ бюст с птоза. Някои харесват тази визия повече, няма лошо. :cool:

Stunning 11th March 2011 13:50

както в повечето случаи сте изключително злобни. всеки сам си прави избора. не всички харесват 500cc вимета, sorry.

emiko 11th March 2011 13:56

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз съм с надмускулно.

Не мога да предположа, че информиран човек като теб, ще се навие на надмускулно поставяне.
Ако този въпрос е подлежал на дискусия допреди няколко години, то днес мисля, че всеки е наясно с отговора :wink:

Stunning, твоя коментар в случая е злобен......и грозен, бих казала :!:

Ну заяц погоди 11th March 2011 14:00

С риск да ти прозвуча злобна -само ще ти подчертая , че вимета се получават именно с надмускулно поставяне :arrow:
Цитирай:

Ако този въпрос е подлежал на дискусия допреди няколко години, то днес мисля, че всеки е наясно с отговора
:!:

Piny 11th March 2011 14:03

Stunning, да не би имплантите да са ти поставени частично под мускула само?

леля мичИ 11th March 2011 14:04

Аз не разбрах, защо след като вече са ставали тия панаири се повтарят отново :roll:

Да правим сеир на Моцарела, която я мързи да чете. :roll:

То всички вече е казано, очаквам следващата и тема да е "кой е най-добрия хирург? " :roll:

gwendoline 11th March 2011 14:24

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
както в повечето случаи сте изключително злобни. всеки сам си прави избора. не всички харесват 500cc вимета, sorry.

:2014: Хеййй...момиче мило, радвай се на гърдите си каквито са такива... Различни сме, всеки си има своя вкус...Съжалявам ако съм те засегнала; не ми е било това целта, просто съм направила някакъв коментар, майнат ми..не се тормози с мен :2020:

mocarrela 11th March 2011 16:48

И аз се учудвам ,защо трябва да се караме на определена тема, кому е необходимо това, интелигентния човек винаги ще намери начин да се разбере с околните без да се конфронтира с тях. А колкото до двата метода никъде не видях тема поставена точно по този начин , а на мен ми преддстои да взема решение относно това. Според мен като всяко нещо в живота и при тях (методите на поставяне) си има плюсове и минуси. Предполагам , че единият ти спестява болка , а другият ти атрофира мускула с годините.. :roll: И моля ви не се настройвайте само защото единият е предпочел едно ,а друг друго, както казва Гуен ,леко перифразирано, да се радваме на това, което имаме :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.