Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Надмускулно или подмускулно поставяне на имплантите? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11833)

Stunning 11th March 2011 22:20

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините.

Е, сега вече се убедих, че си не просто неинформирана, но изключително НЕКОМПЕТЕНТНА, за да напишеш подобна глупост. :idea: Дабъл бабъл няма нищо общо със "състояние, често срещано с годините"... Можеше поне да попрочетеш нещо преди да изръсиш поредната да не казвам какво... :x А по отношение на това, че сега гърдите ти са ок - никой не спори. Ти как разбра обаче, че след време ще са ти същите, че не се сещам....? :roll: :cool:

не написа нищо по въпроса дали се среща при под или над, гуен? понеже си по-компетентна, ако може да ме светнеш как се нарича когато кожата увисне, а импланта продължава да седи високо под мускула????

gwendoline 11th March 2011 22:20

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
- нелепо е да се каже, че при подмускулните няма кк. вида на импланта е от огромно значение тук. с някои от съвреммените импланти вероятността е значително по-малка независимо под или над
- риплингът е въпрос на неправилно оформен джоб, както и вид имплант. среща се и при двата вида
- в легнало положение гърдите отиват до подмишниците - хахаха ами аз ще се притесня повече, ако ми отидат до корема. тук дока малко се е престарал с изказа... хехехе
- за атрофирането на железата просто нямам думи. това го е гледал във филма за атрофирането на мускула

Не съм вярвала, че ще ми се налага да защитавам Стоянов, но нямаш едно смислено изречение и си тотално объркана с понятия като риплинг, "съвременни" импланти, джобове, атрофия ипр. неща, за които говориш, без да си прочела един ред! :roll: Самият факт, че за всяко изречение се опитваш да оспорваш нечие професионално мнение на уважаван хирург, говори за някои липси при теб. :idea: Сериозни при това. Лошото е, че и спор не може да се води при теб, защото нямаш елементарни познания за мамопластиката. Не съм казала, че ти трябват, но по-добре не си мъчи главицата с такива "инфанзивни" теми.... Изказвай мнения, никой не те спира, но е нелепо да оспорваш неща, доказани с времето и практиката.

gwendoline 11th March 2011 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
не написа нищо по въпроса дали се среща при под или над, гуен?

Писала съм толкова много по темата, колкото едва ли някой си е правил досега труда. Но за хора, които ЧЕТАТ. Повече няма да си губя времето с бесмислените ти постове...даже и въпросът ти е смешен.."след време ---- увесне----високо под мускул?", не те разбрах добре..? :roll: :lol: прочети си го пак. :idea: :lol:

Stunning 11th March 2011 22:33

нямам намерение да споря с черногледи и негативни хора, на които явно целят свят им е крив. аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито. до тук не чух нищо градивно от теб по темата, а когато няма какво по-разуно да кажеш тръгваш с обидите напред. типично по български.

gwendoline 11th March 2011 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря .

Ти няма как да СПОРИШ...един аргумент и от теб не видях, освен че оспорваш думите на авторитет, остави ме мен.... :lol: Все още чакам класацията ти на имплантите...измисли ли я най-после...?
По повод на образованието ми - първо попрочети, тогава пиши... :wink: Ох, забравих...четенето не ти се удаваше, жалко, че и писането така...Типично по "мимирикански" :lol:

apoklistika 11th March 2011 22:43

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито.

Стив Джобс (създателят на Apple) няма висше образование, да не говорим за някаква специалност в информатиката :lol: :lol: :lol: За съжаление понякога животът е такъв, че образованието на гарантира познания, а за познания не е задължително да имаш образование :wink:
Специално в тоя раздел съм склонна да се доверя на Гуен толкова, колкото и на хирурга, под чийто нож ще легна. Много е хубаво, че си харесваш гърдите, ама... верно написа някои работи, дето не са съвсем така :)

Stunning 11th March 2011 22:48

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря .

Ти няма как да СПОРИШ...един аргумент и от теб не видях, освен че оспорваш думите на авторитет, остави ме мен.... :lol: Все още чакам класацията ти на имплантите...измисли ли я най-после...?
По повод на образованието ми - първо попрочети, тогава пиши... :wink: Ох, забравих...четенето не ти се удаваше, жалко, че и писането така...Типично по "мимирикански" :lol:

щом е такъв авторитет защо не направи някоя от мнoгoбройните си операции на гърди при него? явно не го смяташ за толкова добър?

mocarrela 11th March 2011 23:08

Момичета , моля ви не се настройвайте , мен лично ме притеснява факта, че се слагат подмускулно, въпреки че това е признат и успешен метод за уголемяване на гърди, всеки си има мнение ..Нали си представяте какво се получава ,когато даден мускул се разтегне в нетипично за него състояние :roll: Както и да е затова пуснах темата ,за да разбера от вас личните ви мнения, а не на хирурзите, тях ако ги питате и двата метода са добри в определени случаи. Моля някой да ми обясни какво е Дабъл -бабъл и симмастия?Благодаря.

diadora 12th March 2011 01:13

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
След толкова години явно все пак си доволна от гърдите си, diadora, въпреки ,че са надмускулно,нали така? Чувала съм ,че проблема с увисването на имплантите може да дойде от бременности и последвали кърмения иначе може и по-дълго да си изкара непокътнат, но това ще кажат притежателките на надмускулни протези. :Friday:

Не , не е така .
Не , не съм доволна . Явно съм се изразила неясно . След толкова години съм също толкова недоволна и разочарована , както бях и след операцията. Не съм се решила на втора операция , заради кошмара , който преживях след първата .
Не съм кърмила и раждала през тези години . Сигурно има мацки с надмускулно , които ще кажат , че са супер доволни . Аз само реших да напиша мойто мнение , защото лекарите казват това , което им е удобно , а тук може да се намери истински съвет .
Ти вече си решила за надмускулно , какъв смисъл имаше темата ?

Мариса 12th March 2011 03:23

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря с черногледи и негативни хора, на които явно целят свят им е крив. аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито. до тук не чух нищо градивно от теб по темата, а когато няма какво по-разуно да кажеш тръгваш с обидите напред. типично по български.

Моме ти изобщо знаеш ли за какво спориш,че си мислиш,че не спориш..защото си е точно спорене!? :shock: :shock: ,четях,четях и дори аз с каръшките си познания в мамопластиката виждам,че хал хабер си нямаш от това,което пишеш или копираш и пействаш.
И кво като няма мед.образование,това причина ли е да не е наясно?
И къде видя обиди,че тя само ти написа БЕГЛИ ФАКТИ,защото на човек му омръзва да обяснява едно и също.Толкова е писано по тази тема,че ми иде да я тръкна,ако имах вълшебна пръчица :lol:
Надмускулното отдавна се отрича от безброй хирурзи.НО това не значи,че гърдите са грозни или нещо от сорта.А просто,че няма да им се радваш дълго време в стегната им форма,защото имплантите са ти НАД МУСКУЛА.Стоянов казва,че импланта изяжда мускула в течение на времето.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.