Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Надмускулно или подмускулно поставяне на имплантите? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11833)

mocarrela 10th March 2011 11:28

Надмускулно или подмускулно поставяне на имплантите?
 
Здравейте, знам , че има много изписано по темата и всеки е на различно мнение по въпроса, но в крайна сметка кой метод е за предпочитане, за да стоят гърдите максимално естествено?Благодаря за мненията ви предварително :) Да уточня само ,че под естествено разбирам да няма очертания на импланта и да са подвижни самите гърди, а не да стоят като пластмасови:)

patrisha 10th March 2011 12:21

Е, много екстри накуп искаш. :lol: По-подвижни са с надмускулни импланти, но пък ако си слаба и особено ако нямаш собствен бюст, има реална опасност да си личат ръбове. Подмускулните, особено анатомичните си изглеждат съвсем истински, след като минат няколко месеца от операцията. И са си подвижни донякъде, макар, че не са съвсем като истинските. Просто истинския бюст е винаги по-мек и подвижен от този с импланти. Според мен важна е формата, за какъв дявол ти притрябвало да ти се люшкат като желе? Това само привлича излишни досадници към теб.

te_dda 10th March 2011 22:36

прио меки импланти и подмускулно поставяне ефектът близост до естесвеното е максимален з атази процедура... :!:

mocarrela 10th March 2011 23:41

Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?

Нелка 10th March 2011 23:54

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?

Ако се занимаваш или смяташ да се занимаваш с боди билдинг, тогава може да се замислиш за надмускулно, ВЪПРЕКИ ЧЕ дори и при тях до определен размер може да се напъха под мускула, без да се отрази на тренировките.

Цитирай:

There are no large clinical trials measuring upper extremity strength before and after breast augmentation, but anecdotal evidence suggests that weakness in the muscle is usually temporary, and is related more to the discomfort of surgery than to the implants.

Most bodybuilders elect to have implants placed in front of the pectoral muscle because of interference with muscle function. During certain poses, their implants--if placed behind the muscle--would raise up. Although the implant is more obvious in front of the muscle, as the cover of many muscle magazines will attest, there is less movement with posing. Nonetheless, there is anecdotal evidence that implants of reasonable size can be placed under the pectoral muscle without interfering with function, and many of my patients continue to enjoy exercising and weight lifting after their surgery without significant changes in their routine.
При плувците също подмускулните създават известен дискомфорт.

За атрофия не може и да се говори. Атрофирал мускул е доста страшно нещо.

Но ако не се занимаваш професионално със спорт, единственото ти оправдание да избереш надмускулното поставяне, би било по-бързото възтановяване. Аз съм лаик в тази област, знам, че има мацки тук с надмускулно, но в дългосрочен план подмускулното е с много повече предимства. Поправете ме ако греша.

te_dda 11th March 2011 00:13

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мизобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане !ускул не атрофира от натиска на импланта?

почти изчезнаха такива :lol: :lol: , и няма как, факт е,че разликата е от земята до небети - и на пипане, и на естетика, и на трайност на резултата. а мускула не го мисли - ако травмата беше голяма и значителна, изобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане

mocarrela 11th March 2011 00:40

Nells, твоето мнение е много близко до това ,което ме вълнува не съм културистка , но обичам да спортувам ,имам активен начин на живот, и всяко неудобство свързано с мускулите ми би ме притеснило. Мерси за отговора ти.

Нелка 11th March 2011 01:22

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
Nells, твоето мнение е много близко до това ,което ме вълнува не съм културистка , но обичам да спортувам ,имам активен начин на живот, и всяко неудобство свързано с мускулите ми би ме притеснило. Мерси за отговора ти.

Разбирам те напълно. И аз обичам да спортувам, много и то, но във всеки един живот идва момента, в който се изисква да направиш компромис. От сега съм спряла да натоварвам гръдния мускул пряко, но като тренирам горна част и/или със свободни тежести, гърдите винаги се натоварват. Един ден, като си носиш детето на ръце, което е 15 кг, няма начин.. А във форума има доста майчета, които нямат проблеми. Моята приятелка си носеше детенцето на 3 седмица след операция без проблем.
Аз съм преглътнала факта, че няма да вдигам повече от лежанка 40 кг, за сметка на готин бюст.. :lol:
Та преди да вземеш едно толкова важно решение, се вслушай в съветите на хора с опит(не на мен). :arrow:

Цитирай:

почти изчезнаха такива Laughing Laughing , и няма как, факт е,че разликата е от земята до небети - и на пипане, и на естетика, и на трайност на резултата. а мускула не го мисли - ако травмата беше голяма и значителна, изобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане
Чистосърдечно си признавам, че големи грешки съм допускала, защото не съм се вслушвала в мнение на препатили или специалисти, а съм вярвала, че аз съм изключение и на мен ще ми се размине.

Мариса 11th March 2011 01:26

хммм,що за изтрещели неща-и кво като е подмускулно,нищо не се е случило с тях,въпреки ежедневните екстремни натоварвания

diadora 11th March 2011 05:23

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?

Болката не е малка , поне при мен не беше .
И ефекта " паве в чорап " ти е сигурен , ако имаш поне малко своя цица .
Ако пък нямаш - ще се опъне кожата и ще се опише импланта . С времето кожата "расте" , разбирай - увисва .
Дори и да се харесаш в началото , което е възможно , защото надмускулните висят и се поклащат като истински :D , след 1-2 години ще мислиш за нова операция . Аз съм с надмуск. от 8 години , говоря за собствения си опит . Не съм сигурна , но мисля , че всяка мацка от форума , с надмуск. , при следваща операция слага подмуск .
Не случайно се е наложил подмускулния метод , въпреки , 4е е по скъп и по труден за изпълнение .

Stunning 11th March 2011 13:31

аз съм с надмускулно. докторът каза, че в дългосочен план е по-добре, по-малко инфанзивен метод е и се препоръчва когато имаш собствена железа. доверих се на мнението му. също така каза, че по начина по които ги слага няма увисване и стоят много естествено.

Ну заяц погоди 11th March 2011 13:36

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз съм с надмускулно. докторът каза, че в дългосочен план е по-добре, по-малко инфанзивен метод е и се препоръчва когато имаш собствена железа. доверих се на мнението му. също така каза, че по начина по които ги слага няма увисване и стоят много естествено.

той май ще е един от последните който изобщо вече го препоръчва.
А това ,че ти ги е сложил по начин по който да не увисват е -булшет!! По голяма тъпня не бях чувала. Те не увисват шото той някакси магически ги е поставил , а защото няма мускул който да ги придържа . Само луд човек би му се вързал на измислиците .Съжалявам.

gwendoline 11th March 2011 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
по-малко инфанзивен метод е ...

Може би имаш предвид "инвазивен"....? :wink:
Иначе да - най-близко до естествено изглеждащ бюст с птоза. Някои харесват тази визия повече, няма лошо. :cool:

Stunning 11th March 2011 13:50

както в повечето случаи сте изключително злобни. всеки сам си прави избора. не всички харесват 500cc вимета, sorry.

emiko 11th March 2011 13:56

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз съм с надмускулно.

Не мога да предположа, че информиран човек като теб, ще се навие на надмускулно поставяне.
Ако този въпрос е подлежал на дискусия допреди няколко години, то днес мисля, че всеки е наясно с отговора :wink:

Stunning, твоя коментар в случая е злобен......и грозен, бих казала :!:

Ну заяц погоди 11th March 2011 14:00

С риск да ти прозвуча злобна -само ще ти подчертая , че вимета се получават именно с надмускулно поставяне :arrow:
Цитирай:

Ако този въпрос е подлежал на дискусия допреди няколко години, то днес мисля, че всеки е наясно с отговора
:!:

Piny 11th March 2011 14:03

Stunning, да не би имплантите да са ти поставени частично под мускула само?

леля мичИ 11th March 2011 14:04

Аз не разбрах, защо след като вече са ставали тия панаири се повтарят отново :roll:

Да правим сеир на Моцарела, която я мързи да чете. :roll:

То всички вече е казано, очаквам следващата и тема да е "кой е най-добрия хирург? " :roll:

gwendoline 11th March 2011 14:24

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
както в повечето случаи сте изключително злобни. всеки сам си прави избора. не всички харесват 500cc вимета, sorry.

:2014: Хеййй...момиче мило, радвай се на гърдите си каквито са такива... Различни сме, всеки си има своя вкус...Съжалявам ако съм те засегнала; не ми е било това целта, просто съм направила някакъв коментар, майнат ми..не се тормози с мен :2020:

mocarrela 11th March 2011 16:48

И аз се учудвам ,защо трябва да се караме на определена тема, кому е необходимо това, интелигентния човек винаги ще намери начин да се разбере с околните без да се конфронтира с тях. А колкото до двата метода никъде не видях тема поставена точно по този начин , а на мен ми преддстои да взема решение относно това. Според мен като всяко нещо в живота и при тях (методите на поставяне) си има плюсове и минуси. Предполагам , че единият ти спестява болка , а другият ти атрофира мускула с годините.. :roll: И моля ви не се настройвайте само защото единият е предпочел едно ,а друг друго, както казва Гуен ,леко перифразирано, да се радваме на това, което имаме :D

diadora 11th March 2011 16:52

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз съм с надмускулно. докторът каза, че в дългосочен план е по-добре, по-малко инфанзивен метод е и се препоръчва когато имаш собствена железа. доверих се на мнението му. също така каза, че по начина по които ги слага няма увисване и стоят много естествено.

Не намерих кой е твоя доктор .Точно в дългосрочен план не е добре според мен , но това е само мое мнение .
Дано да си доволна , като Гвен каза - всеки харесва и търси различен резултат .
А докторите тук казват , че с физиологичен разтвор е най-добре , ама това не значи , че е така наистина :D
Със сигурност стоят по-естествено . За моите никой не вярва , че са правени .Висят си като истински . Стремим се към различен резултат - надявам се да си намерила твоя .
Аз мойте съм ги правила отдавна , тогава май повечето доктори са слагали надмуск . Не съм имала и информация , за което много се упреквам .
Моцарела , успех .

mocarrela 11th March 2011 17:59

След толкова години явно все пак си доволна от гърдите си, diadora, въпреки ,че са надмускулно,нали така? Чувала съм ,че проблема с увисването на имплантите може да дойде от бременности и последвали кърмения иначе може и по-дълго да си изкара непокътнат, но това ще кажат притежателките на надмускулни протези. :Friday:

Oksana_ 11th March 2011 19:51

То проблемът с увисването след бременност и кърмене май го има и в двата случая :roll:

Нелка 11th March 2011 21:06

Цитирай:

Според мен като всяко нещо в живота и при тях (методите на поставяне) си има плюсове и минуси. Предполагам , че единият ти спестява болка , а другият ти атрофира мускула с годините..
Къде е плюса на подмускулното? Това, че ти атрофира мускула с годините е пълна глупост според мен. Ако имаш проверена и доказана информация, че това наистина се случва, моля те, сподели я с нас. Все пак сме тук за да си помагаме, нали? Но ако само предполагаш, и сама се самонавиваш, че не е готино подмускулното, не е правилно. Предолагам че влизат във форума много момичета, които са пред същата дилема, и като нищо да вземат грешно решение в следствие на догатки..



Цитирай:

– Какви са методите за въвеждане на имплантанта в тялото на жената?
– Кардинален въпрос е къде да бъде поставен имплантантът – подмускулно или надмускулно. Дали да бъде в непосредствен контакт с жлезата, или между жлезата и имплантанта да има мускул. През 1996 г. се появиха първите публикации за подмускулно поставяне на имплантантите. Аз започнах да работя по този метод през 1997 г. Подмускулното поставяне може да бъде наполовина подмускулно и изцяло подмускулно. Изцяло подмускулното разполагане е изключително прецизна работа, която изисква много умения от страна на хирурга. Късните резултати са в пъти по-добри, отколкото ако имплантантът е поставен надмускулно или наполовина подмускулно. При подмускулното поставяне няма капсулни контрактури (изолиране на чуждото тяло със „стена“ от съединителна тъкан, което води до стягане и притискане на самия имплантант); няма риплинг ефект (набръчкване на имплантанта); имплантантът не стои като топка, залепена за гръдния кош; в легнало положение гърдите не отиват чак до подмишниците, както се случва с надмускулно поставените имплантанти, и последно, но не последно по важност – имплантантите не изконсумират собствената жлезна тъкан на гърдата, което е най-важното предимство на този метод. Когато имплантантите са поставени надмускулно и ги държи само кожата, те упражняват от вътре навън налягане върху собствената жлезна тъкан на гърдата, която с течение на времето атрофира, т.е. губи от масата си.
Ильо Стоянов

И не е само той, повечето хирурзи го препоръчват. Разбира се, има медицински или много специфични показания, според които да се предпочете надмускулното.

Ама аз си мисля, че няма смисъл от темата, защото ти още преди да я пуснеш, си решила кой метод избираш... :roll:

Stunning 11th March 2011 21:26

Цитирай:

Първоначално написано от Oksana_
То проблемът с увисването след бременност и кърмене май го има и в двата случая :roll:

:2043:

Stunning 11th March 2011 21:40

когато гравитацията си каже думата под или над, няма спасение. не видях никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините. вярно е че всеки има различен вкус и аз съм изключително доволна от гърдите, които имам. не знам само как някои хора започнаха да ми поставят некомпетентни диагнози без дори да са ги виждали, нито преди, нито след?!?!?

Stunning 11th March 2011 21:55

Цитирай:



Цитирай:

– Какви са методите за въвеждане на имплантанта в тялото на жената?
– Кардинален въпрос е къде да бъде поставен имплантантът – подмускулно или надмускулно. Дали да бъде в непосредствен контакт с жлезата, или между жлезата и имплантанта да има мускул. През 1996 г. се появиха първите публикации за подмускулно поставяне на имплантантите. Аз започнах да работя по този метод през 1997 г. Подмускулното поставяне може да бъде наполовина подмускулно и изцяло подмускулно. Изцяло подмускулното разполагане е изключително прецизна работа, която изисква много умения от страна на хирурга. Късните резултати са в пъти по-добри, отколкото ако имплантантът е поставен надмускулно или наполовина подмускулно. При подмускулното поставяне няма капсулни контрактури (изолиране на чуждото тяло със „стена“ от съединителна тъкан, което води до стягане и притискане на самия имплантант); няма риплинг ефект (набръчкване на имплантанта); имплантантът не стои като топка, залепена за гръдния кош; в легнало положение гърдите не отиват чак до подмишниците, както се случва с надмускулно поставените имплантанти, и последно, но не последно по важност – имплантантите не изконсумират собствената жлезна тъкан на гърдата, което е най-важното предимство на този метод. Когато имплантантите са поставени надмускулно и ги държи само кожата, те упражняват от вътре навън налягане върху собствената жлезна тъкан на гърдата, която с течение на времето атрофира, т.е. губи от масата си.
Ильо Стоянов

- нелепо е да се каже, че при подмускулните няма кк. вида на импланта е от огромно значение тук. с някои от съвреммените импланти вероятността е значително по-малка независимо под или над
- риплингът е въпрос на неправилно оформен джоб, както и вид имплант. среща се и при двата вида
- в легнало положение гърдите отиват до подмишниците - хахаха ами аз ще се притесня повече, ако ми отидат до корема. тук дока малко се е престарал с изказа... хехехе
- за атрофирането на железата просто нямам думи. това го е гледал във филма за атрофирането на мускула

gwendoline 11th March 2011 22:00

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините.

Е, сега вече се убедих, че си не просто неинформирана, но изключително НЕКОМПЕТЕНТНА, за да напишеш подобна глупост. :idea: Дабъл бабъл няма нищо общо със "състояние, често срещано с годините"... Можеше поне да попрочетеш нещо преди да изръсиш поредната да не казвам какво... :x А по отношение на това, че сега гърдите ти са ок - никой не спори. Ти как разбра обаче, че след време ще са ти същите, че не се сещам....? :roll: :cool:

Stunning 11th March 2011 22:00

тъй като написах няколко поста и вероятно някои от вас ще се впуснат да откриват правописните ми грешки. за тях специално искам да подчертая, че използвам online кирилизатор и грешките са неизбежни. успех все пак!

Piny 11th March 2011 22:01

Най-важното е ти да си доволна от резултата.
За гравитацията, нали знаеш, тя е равна на масата по ускорението. Колкото повече цица( маса), толкова повече гравитация :wink:

Stunning 11th March 2011 22:20

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините.

Е, сега вече се убедих, че си не просто неинформирана, но изключително НЕКОМПЕТЕНТНА, за да напишеш подобна глупост. :idea: Дабъл бабъл няма нищо общо със "състояние, често срещано с годините"... Можеше поне да попрочетеш нещо преди да изръсиш поредната да не казвам какво... :x А по отношение на това, че сега гърдите ти са ок - никой не спори. Ти как разбра обаче, че след време ще са ти същите, че не се сещам....? :roll: :cool:

не написа нищо по въпроса дали се среща при под или над, гуен? понеже си по-компетентна, ако може да ме светнеш как се нарича когато кожата увисне, а импланта продължава да седи високо под мускула????

gwendoline 11th March 2011 22:20

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
- нелепо е да се каже, че при подмускулните няма кк. вида на импланта е от огромно значение тук. с някои от съвреммените импланти вероятността е значително по-малка независимо под или над
- риплингът е въпрос на неправилно оформен джоб, както и вид имплант. среща се и при двата вида
- в легнало положение гърдите отиват до подмишниците - хахаха ами аз ще се притесня повече, ако ми отидат до корема. тук дока малко се е престарал с изказа... хехехе
- за атрофирането на железата просто нямам думи. това го е гледал във филма за атрофирането на мускула

Не съм вярвала, че ще ми се налага да защитавам Стоянов, но нямаш едно смислено изречение и си тотално объркана с понятия като риплинг, "съвременни" импланти, джобове, атрофия ипр. неща, за които говориш, без да си прочела един ред! :roll: Самият факт, че за всяко изречение се опитваш да оспорваш нечие професионално мнение на уважаван хирург, говори за някои липси при теб. :idea: Сериозни при това. Лошото е, че и спор не може да се води при теб, защото нямаш елементарни познания за мамопластиката. Не съм казала, че ти трябват, но по-добре не си мъчи главицата с такива "инфанзивни" теми.... Изказвай мнения, никой не те спира, но е нелепо да оспорваш неща, доказани с времето и практиката.

gwendoline 11th March 2011 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
не написа нищо по въпроса дали се среща при под или над, гуен?

Писала съм толкова много по темата, колкото едва ли някой си е правил досега труда. Но за хора, които ЧЕТАТ. Повече няма да си губя времето с бесмислените ти постове...даже и въпросът ти е смешен.."след време ---- увесне----високо под мускул?", не те разбрах добре..? :roll: :lol: прочети си го пак. :idea: :lol:

Stunning 11th March 2011 22:33

нямам намерение да споря с черногледи и негативни хора, на които явно целят свят им е крив. аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито. до тук не чух нищо градивно от теб по темата, а когато няма какво по-разуно да кажеш тръгваш с обидите напред. типично по български.

gwendoline 11th March 2011 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря .

Ти няма как да СПОРИШ...един аргумент и от теб не видях, освен че оспорваш думите на авторитет, остави ме мен.... :lol: Все още чакам класацията ти на имплантите...измисли ли я най-после...?
По повод на образованието ми - първо попрочети, тогава пиши... :wink: Ох, забравих...четенето не ти се удаваше, жалко, че и писането така...Типично по "мимирикански" :lol:

apoklistika 11th March 2011 22:43

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито.

Стив Джобс (създателят на Apple) няма висше образование, да не говорим за някаква специалност в информатиката :lol: :lol: :lol: За съжаление понякога животът е такъв, че образованието на гарантира познания, а за познания не е задължително да имаш образование :wink:
Специално в тоя раздел съм склонна да се доверя на Гуен толкова, колкото и на хирурга, под чийто нож ще легна. Много е хубаво, че си харесваш гърдите, ама... верно написа някои работи, дето не са съвсем така :)

Stunning 11th March 2011 22:48

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря .

Ти няма как да СПОРИШ...един аргумент и от теб не видях, освен че оспорваш думите на авторитет, остави ме мен.... :lol: Все още чакам класацията ти на имплантите...измисли ли я най-после...?
По повод на образованието ми - първо попрочети, тогава пиши... :wink: Ох, забравих...четенето не ти се удаваше, жалко, че и писането така...Типично по "мимирикански" :lol:

щом е такъв авторитет защо не направи някоя от мнoгoбройните си операции на гърди при него? явно не го смяташ за толкова добър?

mocarrela 11th March 2011 23:08

Момичета , моля ви не се настройвайте , мен лично ме притеснява факта, че се слагат подмускулно, въпреки че това е признат и успешен метод за уголемяване на гърди, всеки си има мнение ..Нали си представяте какво се получава ,когато даден мускул се разтегне в нетипично за него състояние :roll: Както и да е затова пуснах темата ,за да разбера от вас личните ви мнения, а не на хирурзите, тях ако ги питате и двата метода са добри в определени случаи. Моля някой да ми обясни какво е Дабъл -бабъл и симмастия?Благодаря.

diadora 12th March 2011 01:13

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela
След толкова години явно все пак си доволна от гърдите си, diadora, въпреки ,че са надмускулно,нали така? Чувала съм ,че проблема с увисването на имплантите може да дойде от бременности и последвали кърмения иначе може и по-дълго да си изкара непокътнат, но това ще кажат притежателките на надмускулни протези. :Friday:

Не , не е така .
Не , не съм доволна . Явно съм се изразила неясно . След толкова години съм също толкова недоволна и разочарована , както бях и след операцията. Не съм се решила на втора операция , заради кошмара , който преживях след първата .
Не съм кърмила и раждала през тези години . Сигурно има мацки с надмускулно , които ще кажат , че са супер доволни . Аз само реших да напиша мойто мнение , защото лекарите казват това , което им е удобно , а тук може да се намери истински съвет .
Ти вече си решила за надмускулно , какъв смисъл имаше темата ?

Мариса 12th March 2011 03:23

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря с черногледи и негативни хора, на които явно целят свят им е крив. аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито. до тук не чух нищо градивно от теб по темата, а когато няма какво по-разуно да кажеш тръгваш с обидите напред. типично по български.

Моме ти изобщо знаеш ли за какво спориш,че си мислиш,че не спориш..защото си е точно спорене!? :shock: :shock: ,четях,четях и дори аз с каръшките си познания в мамопластиката виждам,че хал хабер си нямаш от това,което пишеш или копираш и пействаш.
И кво като няма мед.образование,това причина ли е да не е наясно?
И къде видя обиди,че тя само ти написа БЕГЛИ ФАКТИ,защото на човек му омръзва да обяснява едно и също.Толкова е писано по тази тема,че ми иде да я тръкна,ако имах вълшебна пръчица :lol:
Надмускулното отдавна се отрича от безброй хирурзи.НО това не значи,че гърдите са грозни или нещо от сорта.А просто,че няма да им се радваш дълго време в стегната им форма,защото имплантите са ти НАД МУСКУЛА.Стоянов казва,че импланта изяжда мускула в течение на времето.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.