Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Концерти и музика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9008)

Al Kapone 11th June 2009 11:19

Концерти и музика
 
Долър ден. :wink:
Мисля си, че е хубаво да има тема, в която да се пише за концертите през годината....
Посещаваме ли ги, за емоциите, за впечатленията, за това което ни прави щастливи....
И сега :arrow: Foreigner пак идват за концерт в България
Билетчетата ще са по 60 лева за вип и 40 лева правостоящи... :roll: но на такива места дали има някой седящ... :lol:

Foreigner ще пристигнат у нас за концерт на 12 юли на столичния стадион "Академик".
Foreigner са избрали именно България и българските фенове като най-подходящи за заснемането на концерт. Шоуто ще бъде издадено на DVD, което ще се разпространява по целия свят.
За пръв път група от ранга на Foreigner избира концерта, който ще бъде заснет и тиражиран на DVD, да бъде точно от изявата им в България.
http://weblogs.dailypress.com/entert...ner%5B1%5D.jpg
Подгряващи групи на американските рок легенди ще бъдат D2 и Сигнал.
Поздрав

bibi_82 11th June 2009 21:21

В крайна сметка с кой вокал ще дойдат? :roll:

Darini 11th June 2009 23:21

Аз мога да се изкажа по темата,че съм яко фенка на концертите и се залетях да взимам билети последно,когато казаха,че Limp Bizkit ще пеят с Biohazard на Академик и се оказа,че едните(по-добрите )са се отказали.Другото ,което е ,че пропуснах Methodman &Redman и несъм особено доволна...
...ама както и да е,обширно е.. :lol:

ледено_sЪrце 12th June 2009 00:42

Кои са по-добрите? :roll:

simone 12th June 2009 06:06

Мъка, мъка, още съм в траур заради Depeche, а на Guano Apes не можах да отида и направо ще се изям от яд, колегите ми са си изкарали страхотно.

barrуwhite 12th June 2009 12:23

:arrow: link
Цитирай:

Култовият фронтмен на Cypress Hill - B-Real, ще пристигне за първи път в България за самостоятелен концерт на Черноморието. Събитието ще се състои на 19 август в клуб Cacao Beach в Слънчев бряг.

Визитата на B-Real у нас е в рамките на турнето му "Smoke N Mirrors". Легендарният рапър ще пристигне заедно с групата Psycho Realm.

По време на двучасовото шоу ще прозвучат всички най-големи хитове от дискографията на B-Real.
Цитирай:

1/6/2009
От следващата седмица стартира продажбата на билетите, които ще са на цена 40 лв, а 200 бр. ВИП билета на цена от 140 лв. ще осигуряват най-добрите места в клуба и достъп до афтър партито след концерта, където гости ще са B-Real и антуражът му.
Цитирай:

nai nakraq 6e ima normalen koncert na koito nqma da ima pogo i potni klo6eri
:)

Darini 12th June 2009 15:57

Цитирай:

Първоначално написано от barrуwhite
:arrow: link
Цитирай:

Култовият фронтмен на Cypress Hill - B-Real, ще пристигне за първи път в България за самостоятелен концерт на Черноморието. Събитието ще се състои на 19 август в клуб Cacao Beach в Слънчев бряг.

Визитата на B-Real у нас е в рамките на турнето му "Smoke N Mirrors". Легендарният рапър ще пристигне заедно с групата Psycho Realm.

По време на двучасовото шоу ще прозвучат всички най-големи хитове от дискографията на B-Real.
Цитирай:

1/6/2009
От следващата седмица стартира продажбата на билетите, които ще са на цена 40 лв, а 200 бр. ВИП билета на цена от 140 лв. ще осигуряват най-добрите места в клуба и достъп до афтър партито след концерта, където гости ще са B-Real и антуражът му.
Цитирай:

nai nakraq 6e ima normalen koncert na koito nqma da ima pogo i potni klo6eri
:)

Е няма как да го пропусна!!Любимец ми е този човечец!! :2046:

Mycka 12th June 2009 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от simone
Мъка, мъка, още съм в траур заради Depeche,...

:2021: ох от сравнително скоро ги харесвам и така се бях надъхала...
дано да оздравее пък..пак ще се ходи на концерт!

Darini 12th June 2009 19:58

Аз разбрах,че есента ще дойдат!

Mycka 12th June 2009 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от sharmidodka
Аз разбрах,че есента ще дойдат!

днес потвърдиха окончтелно,че отменят всичките си 8 (май толкова бяха) концерта
няма да има турне... :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.