Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранене при тренировки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   БЯГАНЕ....и храна която трябва да се яде (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4007)

didi_sladka 23rd April 2007 20:59

БЯГАНЕ....и храна която трябва да се яде
 
здр.... значи чувала съм че когато човек бяга не е хубаво и препоръчително да се ядат някои храни защото вместо да слабееш по-скоро си качваш мускулна маса на краката.... били ставало по - дебели затова искам да ви попитам ако можете да бъдете така добри да ми кажете с какво трябва да се храня така че да имам отслабващ и стягаш ефект а не да натрупвам мускули на краката и по този начин да дебелеят мерси предварително и се надявам да ми дадете добри и полезни съвети ;)

Kevin_Kostner 23rd April 2007 21:45

То при положение че си момиче,мускули на краката малко трудно ще натрупаш. Иначе може да спазваш НВД (ниско въглехидратна диета)

herakli 25th April 2007 20:25

Re: БЯГАНЕ....и храна която трябва да се яде
 
Цитирай:

Първоначално написано от didi_sladka
здр.... значи чувала съм че когато човек бяга не е хубаво и препоръчително да се ядат някои храни защото вместо да слабееш по-скоро си качваш мускулна маса на краката.... били ставало по - дебели затова искам да ви попитам ако можете да бъдете така добри да ми кажете с какво трябва да се храня така че да имам отслабващ и стягаш ефект а не да натрупвам мускули на краката и по този начин да дебелеят мерси предварително и се надявам да ми дадете добри и полезни съвети ;)

от бягане се дебелее риадко почти никога, единствениат шанс е еко биагаш за апетит но ако запазиш същите калории ще отслабнеш много ако и приложиш и диета резултатът ще е максимален.
бягай по около 30 мин и накрая завършвай със спринт и краката ще се стегнат максимално и от спринта колената и глезените се стопиават уникално.

Ceko 26th April 2007 10:57

Спазвай НВД, маса на краката видима няма да качиш, понеже се качва доста трудно, а и едва ли имаш достатъчно високи нива на тестостерона ;)

didi_sladka 5th May 2007 10:11

а кое е по-ефикасно за сваляне на кг,стягане и премахване на гадния целулит бягане или тренинг в фитнеса дайте съвет ;)

Ceko 5th May 2007 10:51

комбинацията от двете

didi_sladka 5th May 2007 10:56

ама на какво да наблегна може би 3 пъти на фитнес в седмицата и 4 пъти бягане ?

flakita 5th May 2007 15:35

Цитирай:

Първоначално написано от didi_sladka
ама на какво да наблегна може би 3 пъти на фитнес в седмицата и 4 пъти бягане ?

Aко ъспееш към него да прибавиш и някаква диетка(НВД например), резолтатите със сигорност ще са ъникални :shock: . Късмет :D !

didi_sladka 5th May 2007 15:44

flakita да и аз така мисля дано успея да се справя и главно да имам повече воля :)

jito7 5th May 2007 17:33

3 пъти фитнес и 4 пъти бягане е чудесно, но няма ли да му дойде ударно на организма ти, ако досега не си спортувала активно?? И ако се съмняваш в собствената си воля, започни с някаква по-лесно достижима цел, след две седмици вдигни летвата и така ще се чувстваш по-удовлетворена :). А колкото до храненето, виж ТОВА .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.