Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

simona_80 22nd September 2013 20:11

Асдис, устните ти са станали страхотни.
Много ли ще спадат още ? Кога ще се види крайния резултат ?

Асдис 22nd September 2013 20:58

simona_80 ще спадат още ,а след два месеца и половина каквото е останало ще си е мое.Не знам може и да се наложи втори липофилинг...

Мариса 22nd September 2013 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792674)
simona_80 ще спадат още ,а след два месеца и половина каквото е останало ще си е мое.Не знам може и да се наложи втори липофилинг...

Ако търсиш малко по-плътен ефект ще се наложи и втори,защото след първия остава съвсем малко.

klarisina 22nd September 2013 22:41

Асдис, страхатни са !!! ....Искам и аз, и аз!!!

Асдис 24th September 2013 18:51

Вече съм за пред хора :) Седмица откакто имам устните оттоците доста са спаднали доста ,но предполагам и още много ще спаднат и както си мислих,че един липофилинг ще ми е достатъчен...ще трябва да се повтори сигурно.При мен определено е достатъчна седмица и вече мога да излизам навън,защото отказвах да си слагам маската и цяла седмица съм стояла вкъщи :)

Мариса 25th September 2013 11:20

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792723)
Вече съм за пред хора :) Седмица откакто имам устните оттоците доста са спаднали доста ,но предполагам и още много ще спаднат и както си мислих,че един липофилинг ще ми е достатъчен...ще трябва да се повтори сигурно.

Доста бързо,аз по 2седмици не ставаше да излизам без маска,огромни бяха.Но ще спадат още ~2месеца+ и ще си кажеш:ха,къде изчезнаха устните,това е кофтито за съжаление.

Асдис 25th September 2013 19:46

Мариса ,сега спадат бързо,но кога ще започнат по-бавничко да спадат?Последната снимка е от днес.Сега са си супер, много ги харесвам :)

Мариса 25th September 2013 23:37

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792765)
Мариса ,сега спадат бързо,но кога ще започнат по-бавничко да спадат?Последната снимка е от днес.Сега са си супер, много ги харесвам :)

Те спадат с един темп.
Сега са супер,а са само на седмица???Уау,ако наистина искаш да постигнеш и задържиш такъв резултат ще са ти нужни доста процедури.

tyning 27th September 2013 19:18

Цитирай:

Първоначално написано от Асдис (Публикация 792765)
Мариса ,сега спадат бързо,но кога ще започнат по-бавничко да спадат?Последната снимка е от днес.Сега са си супер, много ги харесвам :)

Адис , давай нови снимки да видим красотите как са станали :1223:

Асдис 28th September 2013 20:32

Вчера ми махнаха конците и ми казаха че отоци те са нормални, приятели и познати ме питаха какво съм си правила пък аз си мисля че не си личи. В началото не съм искала големи устни , а малко по- големи от никаквите, които имах, но определено се свиква с тях и не мога да преценя колко са големи. Тунинг, виж последмата снимка е 8 дни след операцията ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.