Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Липосукция на корем (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3040)

KENGURU 30th December 2006 20:04

Липосукция на корем
 
Здравейте, моят голям проблем е коремчето. Преди бременността също си го имах. 2 години правих редовно коремни преси.Мускулите се стегнаха,но коремчето не изчезна,въпреки хранителния режим. Сега се замислям за липосукция. Може ли да ми дадете съвет,дали резултата е траен,при кой лекар бих могла да отида,по възможност във Варна. И всичко,което се сетите по въпроса.

diastemma 30th December 2006 22:27

Резултатът е траен... ако не напълнееш. Все пак не може всички мастни клетки да се отстранят, а оставащите запазват способност да трупат.

Цвета С 3rd January 2007 10:40

Дали резултатът ще е траен зависи най-вече от теб ,за сега при мен е траен ,но аз съм се оперирала при Плодивско-софийски лекар ,така че за ВАрна не мога да ти бъда полезна!!

Poly 3rd January 2007 23:28

За Варна мога да кажа хубави думи за д-р Заякова / правих си бюст и липосукция при нея и съм много много доволна :girl_in_love: / - и смятам февруари да си правя и абдоминопластика пак при нея.

KENGURU 7th January 2007 20:41

Намерих сайта на доктор Заякова. За жалост не пишат никакви цени. Разбрах,че варират,но може ли долу-горе да ми кажете колко струва, за да си направя сметка. Благодаря ви!

tania29 19th February 2007 17:03

Цитирай:

Първоначално написано от Poly
За Варна мога да кажа хубави думи за д-р Заякова / правих си бюст и липосукция при нея и съм много много доволна :girl_in_love: / - и смятам февруари да си правя и абдоминопластика пак при нея.

Здравей, искам да те питам направи ли си вече абдоминопластиката при Заякова и на корема ли беше?Аз също искам да си направя, защото от раждането коремът ми се отпусна.Иначе не съм пълна , но искам да имам стегнат и гладък корем, а сега имам и стрии? :lol:

Poly 19th February 2007 23:49

Ами все още не съм - отлагах,отлагах/че голямо съм шубе/ и последно оставих за края на март. Но Вили си направи там на 14.02. и само каза,че се чувства добре и доволна от обслужването,но я чакам с нетърпение да се посъвземе и да пише с подробности/още повече,че на нея и е втора абдоминопластика и е много в час/

bimbi 20th February 2007 07:35

приятелката ми наскоро си махна литър и половина от корема, който след раждането беше потресаващ :roll: като я видях не можах да повярвам, то просто самата фигура изглежда по друг начин.

tania29 20th February 2007 09:48

А когато правят липосукция и измукват мазнините, кожата след това не се ли сбръчква или се свива.Аз това не мога да разбера, защото искам да не ми виси кожа на корема, а да е опъната. :lol:

bimbi 20th February 2007 11:26

затова се ходи с много стегнато бельо /силно еластично/ два месеца денонощно, за да може кожата да се захване за тъканта


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.