Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Сириус-Д? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12536)

lucky16 14th February 2012 15:40

Сириус-Д?
 
Здравейте. Възстановявам се след операция. Поредната. Тежичко е. Препоръчаха ми да взимам някаква хранителна добавка Сириус-Д - казаха ми, че възстановява тъкани и органи. Много ми хвалят мои познати някакъв случай на човек, който се възстановил напълно след тежка катастрофа, пък бил с размазан крак. Но това се носи от уста на уста. Разбрах, че много го ползвали разни лекари от Правителствена и ВМА. Моля ви, някой ако има информация, или е ползвал, може ли да разкаже как се чувства и колко време трябва да се пие това нещо?

bensa 15th February 2012 17:44

Първо да кажа някоко думи за себе си: завършил съм културизъм в НСА и се занимавам от 4 години с хранителни добавки. Разгледах подробно този продукт и какво ми направи впечатление: никъде няма публикуван състава му, пише само, че съдържа водноразтворими протеини на животинска основа... Какво означава това? Млечен протеин, Яйчен, Суроватъчен, Телешки и тн. Тоест нищо ново под слънцето. Другото което ми направи впечатление е огромния надпис "-30% отстъпка за лекари!" - който по пътя на логиката обяснява защо е толкова предлаган от медицинските лица.
Моето лично мнение е, че приема на въпросната добавка няма да доведе до ефектите, които се очакват от нея. Продуктите за възстановяване на ставния хрущял и сухожилията са базирани на съставките: глюкозамин, хондроитин, мсм, цисус и хиалуронова киселина...

Ivo_77 30th May 2012 15:33

Аз съм волейболист и съм пил Сириус-Д, от сайта им sirius-d.com Имаше ефект голям и засега да чукна на дърво не съм имал проблеми с рамото. Но го пих 1 месец, по-малко няма да има желания ефект! Знам че е природен продукт и не вреди, че с тия химии за възстановяване, които взимаме един медикамент по-малко хахах :))

desinkataa 30th May 2012 18:49

Цитирай:

Първоначално написано от bensa (Публикация 767627)
Първо да кажа някоко думи за себе си: завършил съм културизъм в НСА и се занимавам от 4 години с хранителни добавки. Разгледах подробно този продукт и какво ми направи впечатление: никъде няма публикуван състава му, пише само, че съдържа водноразтворими протеини на животинска основа... Какво означава това? Млечен протеин, Яйчен, Суроватъчен, Телешки и тн. Тоест нищо ново под слънцето. Другото което ми направи впечатление е огромния надпис "-30% отстъпка за лекари!" - който по пътя на логиката обяснява защо е толкова предлаган от медицинските лица.
Моето лично мнение е, че приема на въпросната добавка няма да доведе до ефектите, които се очакват от нея. Продуктите за възстановяване на ставния хрущял и сухожилията са базирани на съставките: глюкозамин, хондроитин, мсм, цисус и хиалуронова киселина...

Аз съм фармацевт и също не видях какво е съдържанието на продукта.Съгласна съм за глюкозамина и хондоритина и хиалуроновата киселина,но аз разбрах,че има проблем и със заздравяването на раните и образуването на нови тъкани,а не само на хрущал.

radoslav.radev.773 25th January 2013 10:38

В материалите, които се появиха в пресата относно Сириус Д (главно в медицинските издания) храната се рекламира като панацея, която лекува едва ли не всичко, в т.ч. множествена склероза, куп автоимунни заболявания и пр. Прекалено оптимистично е, за да е напълно вярно! Подобни препарати, съдържащи белтъчини, аминокиселини , куркума и пр. има във всеки магазин за спортни и фитнес храни, но техните показания са далеч по-скромни. Независимо от това, тъй като продуктът е сравнително отскоро на пазара, добре е да се чуят по-вече мнения за неговата ефикасност от колкото се може по-вече хора, които са го ползвали....

24Carat 26th January 2013 13:30

Операция на какво ? Дай повече информация и ще ти помогнем.

sharenichorapki 27th April 2013 11:53

Аз съм ползвала продукта 2-месеца помогна ми наистина и почуствах промяна след 1 месец. препоръчвам го горещо дори ако нямате нуждата го ползвате, а просто превантивно. Когато се свързах с Проф. Димитров ми каза че е полезно и без конкретно заболяване защото пречиства кръвоностните съдове от шлаки и т.н.

Меченце 11th May 2013 11:20

Аз ползвам Сириус-Д в момента от един месец - резултат има чувствителен. Усеща се още на 15-тия ден по общото състояние на организма. Изведнъж някак се усещаш изцяло в много по добра форма, чак не ти се вярва . Ставаш по-жизнен, по-подвижен, мускулите се раздвижват,зрението се усилва,дребните болежки изчезват. Аз го взех заради увреждане на вените след страничен ефект от хормонално лечение-след един месец вените не ме болят . Нервната система се успокоява значително, ставаш по спокоен някак, не се дразниш лесно от дребни проблеми. Смятам да го пия три месеца, колкото се препоръчва от проф. Димитров защото имам други проблеми , които усещам че се повлияват. Въобще усещам някакво самовъзстановяване на тялото във всички системи-след един месец. Но е скъпичко,затова отказва много хора.Едно буркаче ако пиеш по една лъж.с връх стига за ок. 10 дни и струва 40-45 лв Ако можете да си го позволите опитайте поне месец -действа.

24Carat 15th May 2013 13:58

Вземи си добавка, която съдържа доказаните съставки като глюкозамин, хондроитин, МСМ и други допълнителни като бромелаин, босвелия. Това, което съм пробвал са Elastamine на PrimaForce и Glucosamine Chondroitine & MSM Complex на Haya. Ползвах ги за възстановяване от контузия на рамото и наистина много ускориха нещата.

alen 11th June 2013 14:54

сиреус д
 
Здравейте на всички оптимисти.
Като разбрах за въпросната добавка бях много щастлив и защо? защоте едва ли има човек днес в този "хубав" живот,който живеем да няма някакви проблеми- здравословни, без значение от годините на които е.
Купих си от въпросната добавка три опаковки с цел да ги пия поне 2 - 3 месеца както пише. Не съм недоверчив и за това си я и купих, но очаквах наистина поне нещо от нещата от които страдам да се оправят.Уви досега след двумесечно редовна употреба не мога да кажа, че нещо се е променило то преди.
има ли желание някой да ми даде някакъв съвет какво да правя по нататък с добавката,ще дойде ли момента на действието и поне на нищо от тези неща за които пишат че лекува.
Поздрави на всички и се надявам някой да сподели с мен.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.