Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

mariq78 24th October 2010 21:57

полудЕх
 
Хора, прощавайте, но ме удря параноята вече.
Записах си час при доцент Джамбазов...Записах си час при Джамбазов преди повече от месец и той наближи. Само да ви питам - нали в Синумед са прегледите, а оперира в Каспела? И може ли адресите и на двете клиники? 40 лв ли беше прегледа при него?

Luboto 26th October 2010 13:34

Цитирай:

Първоначално написано от foggy
Luboto профилът е много добре. За изкривяването - не е толкова голамо, доцентът е правил къде къде по-големи. А как дишаш? Питам, защото ако ти е изкривена преградата може да си появи проблем с дишането, при мен поне така беше станало.

Преградата ми беше много изкривена и имах доста проблеми с дишането. В момента има значително подобрение и дишането ми се нормализира.

sibi Караш да се изчервя.

С всеки ден ставам по-доволен от резултата и по-щастлив, че го направих. А имам и един въпрос. Върха започна да ми омеква, което доколкото знам от вас е признак, че тъканите се възстановяват. Но ако се опитвам да го повдигна с пръст нагоре(не ме питайте защо се опитвам, защото и аз не знам :)) усещам напрежение и просто стои неподвижен. Не е голям проблем, но в дадени ситуации пречи малко. Някой може ли да ми каже това оправя ли се с времето или така ще си остане в резултата на операцията?

titi1 26th October 2010 13:37

Цитирай:

Първоначално написано от Luboto
Върха започна да ми омеква, което доколкото знам от вас е признак, че тъканите се възстановяват. Но ако се опитвам да го повдигна с пръст нагоре(не ме питайте защо се опитвам, защото и аз не знам :)) усещам напрежение и просто стои неподвижен. Не е голям проблем, но в дадени ситуации пречи малко. Някой може ли да ми каже това оправя ли се с времето или така ще си остане в резултата на операцията?

Да, с времето и това странно усещане ще отмине :)

valeruga 26th October 2010 13:47

Хайде бе , хора, пращайте снимкиии :)

Vera Slovic 26th October 2010 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от Luboto
Върха започна да ми омеква, което доколкото знам от вас е признак, че тъканите се възстановяват. Но ако се опитвам да го повдигна с пръст нагоре(не ме питайте защо се опитвам, защото и аз не знам :)) усещам напрежение и просто стои неподвижен. Не е голям проблем, но в дадени ситуации пречи малко. Някой може ли да ми каже това оправя ли се с времето или така ще си остане в резултата на операцията?

Да, с времето и това странно усещане ще отмине :)

И аз имам абсолютно същото усещане 3 месеца след риното, но май е доста рано още да искаме всичко да е както преди :-)

mariq78 28th October 2010 09:02

Здравейте!
Мина прегледа ми при доц. Джамбазов.
Кажете ми какво да кажа на личния лекар - какво ми има, че си правя операцията? Изкривена носна преграда ли? И какво друго? Голям ми е дерт да мина през здравната каса...

titi1 28th October 2010 09:12

Кажи, че ще ти правят операция, поради изкривена носна преграда. Щом си здравно осигурена няма начин да не минеш през ЗК

Serpentina^ 28th October 2010 12:07

Цитирай:

Първоначално написано от Vera Slovic
Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от Luboto
Върха започна да ми омеква, което доколкото знам от вас е признак, че тъканите се възстановяват. Но ако се опитвам да го повдигна с пръст нагоре(не ме питайте защо се опитвам, защото и аз не знам :)) усещам напрежение и просто стои неподвижен. Не е голям проблем, но в дадени ситуации пречи малко. Някой може ли да ми каже това оправя ли се с времето или така ще си остане в резултата на операцията?

Да, с времето и това странно усещане ще отмине :)

И аз имам абсолютно същото усещане 3 месеца след риното, но май е доста рано още да искаме всичко да е както преди :-)

Раничко е,да-аз чак след 6 месеца престанах да си го чуствам като вдървен и несвой и сизае окончателната форма

viviannn 28th October 2010 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Кажи, че ще ти правят операция, поради изкривена носна преграда. Щом си здравно осигурена няма начин да не минеш през ЗК

да, но в случай че нямаш изкривена носна преграда какво правиш ? просто казваш на личната, че имаш ли? Джамбазов няма ли да каже нещо по въпроса.. аз планирам това лято да се оперирам и също се интересувам как точно става номера със здравната каса. ааа да и ако се оперирам лятото ще мога ли да си ходя на море и да си живея нормално след тва ?

titi1 29th October 2010 08:47

Да, казваш, че си ходил на УНГ и имаш изкривена носна преграда, затруднено дишане.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.