Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

Reason 3rd December 2009 13:05

valq, аз пък ако съм на твое място бих изчакал, да видя още резултати на Йорданов.

kerasaki 3rd December 2009 13:19

Valq ти ми се струваш някак си много уплашена скъпа.Знам,че вече си разочарована от това през,което си минала,но се опитай да се настоиш позитивно.Не си мисли,че може и по-лошо от това,а само,че е време вече да дойде хубавия обрат.Аз тук се опитвам да черпия от опита на хора като Emiko,Sibi и мн.др.,а да не забравя и бат' Reson.....и да си кажа,че щом те са изтърпяли всичко това повторно в името на по-доброто самочуствие ЗНАЧИ И АЗ МОГА :!:

kerasaki 3rd December 2009 23:32

ХЕ ХЕ ХЕ Reason се е дегизирал като "Шаро" и сега с наперена походка обикаля да си търси "Шаринка".Тъй тъй обикаляне му е майката,който седи на едно място нищо не постига :lachen:

teabg 5th December 2009 15:13

:lol: Привет групата/на Шаро/ :lol: Ей ме и мена пресна,пресна след втори опит :oops: Първата ми операция беше на 28.04-разказвала съм мн в предишната тема-освен че понесох тежко упойката и бях като синьо-лилава пихтия в лицето/тия скорошните "гримове"дето сте ги показали са направо като леко загатване,в сравнение с моя/ нямах никакви забележки нито за форма нито каквито и да са нежелани последствия от операцията.Единствено,коет о почна с времето да ме притеснява е,че все не можех и не можех да дишам пълноценно.Изчаках месец,два три ,преди да отида на контрола,та дано да има промяна,но такава нямаше.
Към средата на септември ходих в Синумед при Доцента и на него определено не му хареса моето дишане-каза ми,че съм получила малки сраствания в основата на носа/първата операция както казах наистина беше тежка и с голеееми кръвоизливи,а нямах и плаки и пластини поставени/и ще ми направи леко срязване сратванията,за не повече от 15-20мин.Аз пък като се загледах все ми се вижда че връхчето ми беше доста поспаднало и в крайна сметка решихме и него да коригираме,не само като височна но и леко като обем.
:D -човешкото око насищане няма :lol:

Та така днес ми е втори ден-махнаха ми тампоните,снощи дори си спах у дома и като цяло и операцията и последствията от упойката нямат общо с първия път,когато почти три дни бях като прегазана от влак и не спрях са повръщам постоянно.
Имам съвсем леки отоци отстрани,след седмица ще ми махат пластините,а след две плаките-или обратно май-да ви кажа ей това не ми стана ясно днес-незнаех че има и плаки и пластини :? и каква точно е разликата-не ми беше удобно да разпитвам постоянно док и д-р Ходжев те и без това са достатъчно изчерпателни.По отношение на двамата не повтарям а потртвам и колкото пъти е необходимо ще го кажа-не давам и дума да се издума против,ако ще и не в Шаровата ами и в която и група да ме зачислят :lol: -това си е мое лично проверено ,затвърдено и категорично мнение.
Радвам се че опазих от грипната вълна,че много се бях притеснила,да не се разболея и да ми се отмени операцията,сега се надявам и стафилокока да ме подмине :lol: че като чета по-нагоре и ми става страшничко.

kerasaki 5th December 2009 15:41

Браво на момичето.Скорошно и безпроблемно възстановяване :1203: Радвам се,че точно на време се появи да ми вдъхнеш малко кураж,че напоследък взех нещо да притеснявам с тези отрицателни отзиви по адрес на Доцента.Дано всичко този път е както трябва :girl_dance:

sibi 5th December 2009 20:20

Честито, teabg! После да покажеш снимки на Шаровата група :D

boby_pl 5th December 2009 21:30

teabg, не съм разбрала, че ще минаваш втори път под ножа :lol: Даже се учудих, че е толкова скоро след първата операция. Но явно в такива случаи, когато има проблеми с дишането не може да се чака да мине година. Добре, че този път не си преживяла ужаса от първия. И аз като се сетя колко ми беше зле първото денонощие направо тръпки ме побиват. Ще чакам с нетърпение да видя резултата и ще стискам палци всичко да е наред и с дишането и визуално :good_luck:

teabg 6th December 2009 18:09

Благодаря ви момичета и момчета :2015: с всеки изминал ден съм по-добре-още вчера като свалиха тампоните и се усети разликата в дишането-визуално съм малко "цветна'днес,но така е след преспиване,когато отоците се "стичат"настрани и около очите-това не ме притеснява никак даже-утре вдругиден наблягам на фондьотена и отивам на работа даже.
За снимки ми е рано,защото самия нос е не двоен ами троен даже имам чувството че ще се пръсне :D но все пак е на два дни от операцията-във всеки случай е видимо повдигнат върха,смятам че като затихне отока до седмица и всичко ще е о к.Понеже бързам да ходя на работа,освен да мажа с Лиотон,ми казаха и да правя компреси с ледена запарка от лайка и смрадлика-определено има ефект-само да не се прекалява с леда,че се докарва синузит така.
boby_pl
първата ми операция беше по едно време с твоята и с тази на бобита-от Б-с,но нея верно не съм я мяркала скоро из форума-не пиша често,но чета редовно и се "намесвам"само в ситуации когато наистина мога да кажа нещо или в изнервящи екземпляри и теми като тази за "съда на доц.Джамбазов" :evil:

valq 7th December 2009 09:41

Цитирай:

Първоначално написано от kerasaki
Valq ти ми се струваш някак си много уплашена скъпа.Знам,че вече си разочарована от това през,което си минала,но се опитай да се настоиш позитивно.Не си мисли,че може и по-лошо от това,а само,че е време вече да дойде хубавия обрат.Аз тук се опитвам да черпия от опита на хора като Emiko,Sibi и мн.др.,а да не забравя и бат' Reson.....и да си кажа,че щом те са изтърпяли всичко това повторно в името на по-доброто самочуствие ЗНАЧИ И АЗ МОГА :!:

Ами аз за предния път мислих само позитивно. И мога да кажа, че това не помогна! Колкото до sibi и emiko- спор не може и да има- те са безумно смели жени и в крайна сметка са получили резултат, който ... поне да ги задоволява! Иска ми се и при мен да се получи "хубавия обрат" и затова се подготвям и аз за операция, но как можеш да кажеш на страха да изчезне!?

Цитирай:

Първоначално написано от Reason
valq, аз пък ако съм на твое място бих изчакал, да видя още резултати на Йорданов.

Reason, благодаря ти за загриженоста! Но то като цяло малко хора качват снимки, а и това, че е направил няколко хубаво носове, не значи, че и при мен ще се получи! Така, че то винаги си е риск! За момента съм го замислила за края на февруари. През това време ще отида на няколко консултации и се надявам да не ме разочарова. Ако ме разочарова- ще се откажа! Не мога да скрия колко много се страхувам, но единствения начин да се оправят нещата е да се престраша и да пробвам! Стига да съм убедена, че това е моя човек, разбира се! Не, че това е гаранция! :(

kerasaki 7th December 2009 18:40

VALQ И хиляда снимки да видиш добри пак не е гаранция,че при теб всичко ще е ок.,така че не се терзай повече ами ако наистина имаш нужда ( или пък просто го искаш ) давай смело.В Бг изборът не е толкова голям и просто не виждам кво се чудиш, освен ако не си се примирила с външността си и кажеш "Майната му и красота има и по-важни неща в тоя живот от това да си хубава".На мен също ми отне доста време ( 02.2007 се оперирах) докато се реша на повторна операция,но моя проблем явно не е и от най-фрапиращите.Аз обаче за съжаление не мога да свикна с кривото си отражение в огледалото и за това ще лягам пак под скалпела.Лощото е,че се разболях.Кашлям като магаре и съм хремава :girl_cry2: звънях да се чуя с док-а ама още не беше се появил там.Сега пак ще звъня да видим той кво ще каже :? Хич не искам да отлагам,че после чак на пролет ше имам пак възможност :cry:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.