Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

valq 8th December 2009 16:46

Аз нямам възможност преди февруари. Затова като дойде този месец ще го направя! Разбира се, че няма гаранции и разбира се, че има и по-важни неща от това да съм хубава, но аз имам проблем и с дишането и все някога ще се оперирам пак. И колкото по-рано(вече е минала година от предната ми операция)- толкова по-добре!
Много е кофти това за теб! Надявам се да успееш да оздравееш на време, да се оперираш и да си доволна след това!

kerasaki 8th December 2009 17:43

Мерси, дано да успея ама едва ли.Вчера вечерта се чух по тел с доцента и ми каза да започна антибиотик. Ако до четвъртък вечер не съм се оправила да му се обадя. за да може да вземе друг на моето място. :cry: А аз и билети за самолета купих- голяма набутвация. :x

mar1n3la 9th December 2009 23:31

Na 14 i az lqgam na masata :) Nai-nakraq! Iskam da vi popitam v prestoq v bolnicata vkliu4ena li e nqkakva hrana i koito jelae da dade nqkoi syvqt kakvo da si vzema,che ot vylnenie 100% shte zabravq neshto :roll:

kerasaki 10th December 2009 00:03

аааааааааа ще ти се карам.Не си чела подробно темата за ринолпастика.Ако се разровиш ще видиш какъв хубав и подробен списък е направила Emiko. :) И аз мога да ти го продиктувам на скайп ама ако се разровиш може да откриеш и други интересни и важни неща,2 часа четене ще са ти от полза.Повярвай ми!

stela_gold 10th December 2009 01:31

Здравейте :))
днес бях при доцента да ми махне плаките..многосъм доволна от резултата и сега да се върна назад друг лекар и без пари да ми предложи операция няма да се съглася,за мен той е най добрия в БГ
Единствения проблем е че заради мазната ми кожа съм получила рани4ка :((
искам да ви питам какви лепенки слагахте под 6ината за през ноща и носихте ли я през целия период, защото никак не ми се носи..
Благодаря предварително!!
Ще кача и снимки :)

mar1n3la 10th December 2009 07:53

kerasaki, slu6am i izpylnqvam :lol: :wink:

emiko 10th December 2009 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от stela_gold
много съм доволна от резултата

Честито, stela_gold!
Не знам защо толкова много се вълнувам, когато прочета подобно нещо :D
Много радост и успехи във всичко!!!!
Ако покажеш и снимчици, всички ще са доволни :)


kerasaki, недей да бъдеш толкова строга не че и аз често не го правя :lol:
В Каспела има храна, но е хубаво всеки да си вземе нещо за подхапване - плодове, плодови млека, бисквити и т.н.
минерална вода - 2/3 литра поне
носни кърпички - повече
тоалетна хартия
прибори за хранене, чаша
лични вещи (пижама, чехли, кърпа, сапун и т.н)
задължително огледало :lol:
за жените: потниче с тънки презрамки, с което да бъдете на операцията

mar1n3la, ще стискам палци :good_luck:

sibi 10th December 2009 09:59

Цитирай:

Първоначално написано от stela_gold
искам да ви питам какви лепенки слагахте под 6ината за през ноща и носихте ли я през целия период, защото никак не ми се носи..

Стела, честито! Под шината можеш да слагаш и обикновен памук, а функцията на самата шина е да пази носа от травми. Ако си сигурна, че няма да го удариш, може и да не я носиш, но отговорността си е твоя.

kerasaki 10th December 2009 10:54

Строга,но справедлива Emiko :lol: Нека да почете малко, нистина има какво да научи от всички вас,за нейно добро го казвам.Няма да е из^ишна ма^ко информация в повече.И аз стискам па^ци,всичко да мине г^адко като по вода.На Ste^a_go^d честито :1203: :2042: чакаме снимки.Прецака ми се 1 буква надявам се да сте разбра^и коя е за това пиша така :)

RoyalFlush 10th December 2009 11:41

Здрасти на всички. Искам направо да ви попитам няколко неща. Значи преди 2 дена си направих операция при доцента (козметична без никакво чупене на носа, само повдигане на върха и изпилване на основата). таа въпросите са ми. Нормално ли е да ми е подуто повечко около зоната на носа ? Тази шина с която седя в момента на какво се държи? залепена ли е ? ии другото нещо съм се разболял вчера и имам сополи в носа това опасно ли е? може ли да се стигне до някаква инфекция заради това. благодаря :))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.