Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

леля мичИ 11th April 2010 19:58

Джамбазов прави само носове, но има роднина пластичен и може да се съберат за една операция......предполагам :roll:

kerasaki 11th April 2010 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от Д.Митева
Той е страхотен професионалист,по носовете няма нищо неясно за него, просто при него шансовете за грешка според мен са минимални към нулеви.

ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ЗАБЛУДА, КОЯТО МОЖЕ ДА СЪЩЕСТВУВА !!!

И АЗ ТАКА СМЯТАМ,МОЖЕ ДА Е СПЕЦИАЛИСТ,НО НЕ Е БЕЗГРЕШЕН.

kerasaki 11th April 2010 20:41

И ако не се лъжа СисиАпостолова си беше правила 2 в 1 при него ама от нослето нещо не беше и тя доволна.Иначе той си е УНГ, което задължително включва и уши-няма как.А щом си със зиг-заг нос мисля,че имаш шанс при него,ти си решаваш.

titi1 11th April 2010 20:45

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Джамбазов прави само носове, но има роднина пластичен и може да се съберат за една операция......предполагам :roll:

Напротив, Джамбазов прави и операция на уши, въпроса е, че не съвместява 2 в 1, уши и нос в една операция.
Работи ги по отделно.

леля мичИ 11th April 2010 21:02

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Джамбазов прави само носове, но има роднина пластичен и може да се съберат за една операция......предполагам :roll:

Напротив, Джамбазов прави и операция на уши, въпроса е, че не съвместява 2 в 1, уши и нос в една операция.
Работи ги по отделно.

Да, верно , че ушите вървят с носа :D
Аз по- скоро имах предвид, че не прави като другите пластични - цици, кореми и т.н., а препоръчва родата :wink:

Д.Митева 11th April 2010 21:11

В отговор на тити1 и керасаки да кажа:Може да е грешно,но е мое мнение.Доказателство за това донякъде е този форум и това,че темата за него е най-обширна и с все нови и нови пациенти доволни от работата му.В средата на кариерата си,още в кондиция и с голяма енергия наистина мисля,че е в стихията си.
Просто погледнете първата страница на отдел Ринопластика,защо се пише най-много тук?Защо не се пише за други хирурзи или мненията от резултатите там са 50/50?Защото човека с всеки ден става все по-добър в работата си.Не мисля,че скоро ще има грешки.Не говоря за хора,които не са се харесали,говоря за фатални грешки свързани със здравето или обезобразяване на пациент.Това имах предвид.Не говоря за това някой да е искал много чип нос,а той да го е направил просто чип...мисля,че ме рабрахте.

Пък и преди всичко давах съвет на момичето как да успокоява себе си.Аз така се успокоявах и затова дадох този съвет-вие,ако имате друг-дайте го на момичето за успокоение :wink: !

titi1 11th April 2010 21:31

Митева, хубаво си го написала, ама пък чак на пиедестал да го слагаш не е правилно.
А това, че темата му е най-обширна не означава, че е перфектен в работата си. Освен това дава големи обещания, а резултатите в крайна сметка не се препокриват с тях. Ето това вече не е само мое мнение, а на доста негови пациенти.

А що се отнася до момичето и нейното успокоение искам само да и кажа, че ако опрецията и не е наложаща и има нещо дребно, по добре да не се хваща на това хоро. Естестено, ако проблема е сериозен, свързан с комплекси и разни други...е тогава нека да опита...ама да давам успокоения от твоя род е меко казано подвеждащо :wink:

kerasaki 11th April 2010 23:07

Митева е много готин човек и иска да помогне на предстоящите им операция само,че за съжеление ние с нея не сме на едно и също мнение.Така се получи, че в момента сме от двете страни на една и съща монета- тя на + ,а аз на - .Нормално е когато нещата са ти се получили да си ентусиазиран и да ти се иска това да го предадеш и на другите,готино е да има някой да те окуражава в момент на колебание и тя това се стреми да направи ( благородно и безкорисно ) обаче винги има и едно НО...нека не се забравя.Понеже Тити имаше добрината да ми покаже нейни снимки и понеже презпоследните няколко дни имах възможност да видя и други не добри резултати от работата но Джамбазов аз бих препоръчала на милата Митева да бъде по-пестелива със суперлативите.Абе всеки да си пише каквото си иска...аз тук приключих.Всички имат глави на раменете си и всеки си решава за себе си.Аз така се подведох и никой ми не е виновен,да съм направила правилен избор сама.В интерес на истината самия доктор ме подведе а не съфорумците ако не беше ми обещал това,което му показах нямаше и да легна под ножа ама изтърват ли се 1 500 лв?Бизнесът си е бизнес :!:

Luboto 11th April 2010 23:10

Хммм започна се вече и с негативното :). Интересно, че за толкова дълго време нямаше почти нищо лошо казано за него. Но както Д.Митева подчерта бих се примирил с резултат, който се разминава с моите очаквания, но не и с нещо което ме прави да изглеждам нелепо или с трайни последствия за здравето.

Luboto 11th April 2010 23:15

kerasaki - Разбрах, че не си доволна от резултата, но причината каква е? Разликата от преди ли незначителна или е нещо коренно различно от това което си искала?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.