Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Ч.Н.Г. на всички! Въпросче... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8015)

Eminuela 13th January 2009 11:48

Ч.Н.Г. на всички! Въпросче...
 
Изчетох всичко написно тук за ХК-на! Аз мисля да си слагам,моите устни не ми харесват и ми писна ..първата ми работа след сутрешния тоалет е да си очертавам устните с молив дори и да не ми се налага да излизам...навик! Не мога да се гледам без молив! Вапросат ми е каде във Варна могат да ми сложат въпросния филтър :?: За сега знам само едно място,но искам да науча и нещто полезно и от вас момичета:) Благодаря!

i_ani 13th January 2009 16:36

Re: Ч.Н.Г. на всички! Въпросче...
 
Цитирай:

Първоначално написано от Eminuela
... За сега знам само едно място,но искам да науча и нещто полезно и от вас момичета

Дано не си се спряла на Заякова... :evil:

Марулка 14th January 2009 09:20

Re: Ч.Н.Г. на всички! Въпросче...
 
Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от Eminuela
... За сега знам само едно място,но искам да науча и нещто полезно и от вас момичета

Дано не си се спряла на Заякова... :evil:

Защо бе i_ani :roll:

i_ani 14th January 2009 09:58

Ако си слагам силиконови импланти , определено ще е при Заякова , но ХК-на не бих повторила да слагам при нея ...
Вече минаха 9 месеца , а горната ми устна продължава да е подута като на пате :? Изобщо не трябваше да ми слага в крайчетатана (на горната устна) от киселината , но тя настояваше и аз се съгласих. Моля се всичко да изчезне колкото се може по-скоро :bowdowl: :bowdowl: и устните ми да си бъдат както преди :lips: ... :1246:

Марулка 14th January 2009 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Ако си слагам силиконови импланти , определено ще е при Заякова , но ХК-на не бих повторила да слагам при нея ...
Вече минаха 9 месеца , а горната ми устна продължава да е подута като на пате :? Изобщо не трябваше да ми слага в крайчетатана (на горната устна) от киселината , но тя настояваше и аз се съгласих. Моля се всичко да изчезне колкото се може по-скоро :bowdowl: :bowdowl: и устните ми да си бъдат както преди :lips: ... :1246:

Другите се молят да я задържат по толкова време......... :roll: Бих казала че на повечето ще им допадне факта че не "изчезва" бързо :!:

i_ani 14th January 2009 10:17

Искам да попитам някой при който се е задържала киселината повече от 1 година , да ми каже изчезва ли някога напълно това чудо :?: :roll:

Mena 14th January 2009 10:22

На мен ми се задържа в устните по една година, но за мен това е положителен ефект :lol:
i_ani, ако е чиста хиалуронова киселина ще се абсорбира един ден от организма ти, не се притеснявай.
Но ако наистина толкова много те дразни ефектът можеш да говориш с докторката си да ускори процеса с хиалоронидаза.

Марулка 14th January 2009 10:31

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
На мен ми се задържа в устните по една година, но за мен това е положителен ефект :lol:

То и аз така си мислех............

i_ani 14th January 2009 10:41

Mena , една седмица след като ми инжектира ХК-на , отидох при докторката и я попитах има ли някакъв метод по който да я махне , а тя ми каза , че няма такъв и че устните ми били много хубави... :o :?

i_ani 14th January 2009 10:44

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Но ако наистина толкова много те дразни ефектът можеш да говориш с докторката си да ускори процеса с хиалоронидаза.

На нея дали и е познато това нещо :roll: :2016: и не е ли вредно ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.