Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Размисли и страсти (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11151)

Iliana81 4th September 2010 23:40

Размисли и страсти
 
Я да ви питам сега какво мислите по следния въпрос: Защо една жена ако има много бройки, демек да си е легнала с доста мъже я смятат за курва, а ако мъжа е минал доста женички тогава той е готин и вървежен пич? Хахаха още се учудвам как някои (предимно мъже) имат такива разбирания, в 21 век :lol:
Та вие какво мислите, що така а не инак - мъжа да е курва а жената да е вървежна пичка?

P.Hinkova 5th September 2010 00:09

Биологично погледнато, жената износва детето цели 9 месеца, и се грижи с години за него, единствената работа на мъжа е да си разнесе семето, но да го разнесе на най-много места :) . Да ходиш по много е мъжка работа, не женска . По това няма спор, но истината е че всички си ходят по равно . или пък... аз имам повече бройки от приятелят ми :D .
Просто е прието, че жената е създадена да се грижи за бъдещето поколение, а мъжа да пръска сексапил...

sportakus75 5th September 2010 08:00

дали и жена ми има повече бройки от мен :roll: мали ши я пукна :D

жоро66 5th September 2010 10:06

А защо си мислите, че жена която има повече бройки, задължително я смятат за курва. Дали това не е просто чиста проба - гузна женска съвест! "малее, сигурно всички ме смятат за курва"

За мен няма значение колко бройки има определена жена и не поставям жените в разни графи. Има жени - мъжемелачки, дето уважавам повече от доста - иначе примерни домакини във всяко отношение.

Харесвам жените, които могат да не обръщат внимание на хорските коментари, да не се съобразяват с обществото и да мислят наистина еманципирано. Малцина са такива.

rt1212 5th September 2010 10:10

То това не само мъжете си го мислят, много жени също.
Ама жените сме сложна нация. :lol:
Постъпките са определящи, затова как ще те приемат околните. Мисля, че всяко нещо трябва да се върши, така както го искаш и усещаш, но да знаеш къде се намира "от-до". Въпреки 21 век все пак не живееш в джунгла, а с хора и до няква степен трябва да се съобразяваш.
А измежду тези хора някои просто по природа са си мачовци и к*ви. :lol:

жоро66 5th September 2010 10:16

Важното е, че ние не сме от тях, как'Сийке :wink:

P.Hinkova 5th September 2010 10:55

малее, сигурно всички ме смятат за курва :2009:

rt1212 5th September 2010 10:57

Кво ти пука кой за каква те смята? Не е важно какво правиш, важно е как се чувстваш.
Тези всички не ти живеят живота, ти си го живееш. За тях остава само разтягането на лакардии. :lol:

P.Hinkova 5th September 2010 11:00

Цитирай:

Първоначално написано от rt1212
Кво ти пука кой за каква те смята? Не е важно какво правиш, важно е как се чувстваш.
Тези всички не ти живеят живота, ти си го живееш. За тях остава само разтягането на лакардии. :lol:

хаха базикам се :) никой няма възможност да мисли за някаква, понеже с колко съм била и прочие, си е абсолютно лична информация и не засяга никой друг освен мен и гаджето ми .
Иначе, имам една съученичка която в 9ти клас беше спала с 40 мъже . ето това за мен не е нормално, тя просто избива комплески.

rt1212 5th September 2010 11:02

На мен пък не ми се вижда нормално не да спиш с много, а да знаеш точната им бройка. :shock:
Пък камо ли да я споделяш с някого.
:lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.