Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Какви упражнения за затягане и оформяне на краката? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11624)

camea83 21st January 2011 22:28

Какви упражнения за затягане и оформяне на краката?
 
Здравейте от известно време ходя на фитнес,
но не за да отслабна като повечето ми познати,
а за да си стегна и оформя краката. Аз съм слаба
и се чудя няма ли някакви упражнения, които да направят
краката ми по-плътни ако мога така да се изразя.
Пръсците ми също са тънки и се нуждаят от заякване.
Казаха ми, че тичането е много добро, но сега е студено
и ми трябва нещо за фитнеса.
Благодаря предварително.

entwickler 22nd January 2011 07:11

Основното упражнение за крака е клек - може да се прави с щанга, дъмбели или само с тежестта на тялото. Започни с 5 серии по 12, през два дни. И нищо друго не прави и ще има резултат.

Solver 22nd January 2011 09:11

Аз не знам къде ги намирате тия фитнес без инструктори, може би и без хора в тях. Ако се върна назад през годините, има хиляди подобни въпроси само в този форум, което може би е било нормално преди 5 години, но в настоящия момент е странно. Просто не е логично да задаваш въпроси на множество от хора, сред които може би има инструктори, вместо да ги зададеш конкретно на инструктора. "Може да ми кажат нещо по-ефективно, по-различно" - надали някой, седящ вкъщи, ще ви каже нещо по-ефективно от човек, чиято професия е фитнес инструктор и който седи в залата. И 90% от отговорите на подобни въпроси във форумите пред последните години напълно доказват тази теза.

camea83 22nd January 2011 15:46

Цитирай:

Първоначално написано от Solver
Аз не знам къде ги намирате тия фитнес без инструктори, може би и без хора в тях. Ако се върна назад през годините, има хиляди подобни въпроси само в този форум, което може би е било нормално преди 5 години, но в настоящия момент е странно. Просто не е логично да задаваш въпроси на множество от хора, сред които може би има инструктори, вместо да ги зададеш конкретно на инструктора. "Може да ми кажат нещо по-ефективно, по-различно" - надали някой, седящ вкъщи, ще ви каже нещо по-ефективно от човек, чиято професия е фитнес инструктор и който седи в залата. И 90% от отговорите на подобни въпроси във форумите пред последните години напълно доказват тази теза.

Напълно сте прав да ме съдите, но аз съм от малък град
и повярвайте ми въпреки че фитнеса е пълен с хора инструктор няма.
Намерили са просто човек който да седи там и да си чете
вестника докато му свърши смяната.

Solver 22nd January 2011 16:05

Не мога да съдя никой, постът ми е по-скоро насочен към всички, а не лично към вас.

Сигурен съм, че тук ще намерите нужната информация за упражненията, които търсите. С лична инициатива (при липсата на гарантирано професионално мнение) винаги се постига повече, отколкото очакването и разчитането на случайността някой да помогне, и още по-важното - помощта му е да полезна, което няма как да се гарантира в случая. По-скоро разгледайте нещата и след това задайте въпроси, ако възникнат такива.

Melly88 23rd January 2011 11:07

Няма ли инструктури в този фитнес да ти дадат една добра консултация?!

camea83 23rd January 2011 15:47

Нали ви казвам има човек на когото плащат да
стои там, но той си седи в една стаичка и си чете вестника.
Иначе ще прочета статийката. Благодаря за мненията.

toni_nl 3rd March 2011 14:29

аз пък си спрях фитнеса,а не обичам да бягам и сега се чудя как с подръчни материали мога да си тренирам вкъщи.
Специално за стягане на бедра (и аз бях подобен случай,по-дребна и слаба съм,натоварвам предимно краката,за да добия някакъв приличен релеф)..та за стягане в домашни условия знам,че нападите са подходящи,но пък като ровя из нета,оставам с впечатлението,че са по-скоро за кондиция,отколкото за забележим ефект.
Някои да има идеи за по-подходящо упражнение ?

toni_nl 3rd March 2011 14:29

аз пък си спрях фитнеса,а не обичам да бягам и сега се чудя как с подръчни материали мога да си тренирам вкъщи.
Специално за стягане на бедра (и аз бях подобен случай,по-дребна и слаба съм,натоварвам предимно краката,за да добия някакъв приличен релеф)..та за стягане в домашни условия знам,че нападите са подходящи,но пък като ровя из нета,оставам с впечатлението,че са по-скоро за кондиция,отколкото за забележим ефект.
Някои да има идеи за по-подходящо упражнение ?

martina333 24th August 2015 17:16

Аз бих те посъветвала да пробваш с клеков и скачане на въже.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.