Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Шоуто Страх (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8302)

мауз 4th March 2009 21:16

Какъв гларус е той пък - рапон, хич не го харесвам :evil:

lqlqlqlq 4th March 2009 21:24

Цитирай:

Първоначално написано от мауз
Какъв гларус е той пък - рапон, хич не го харесвам :evil:

Аз не съм чула някой да го харесва.. интересно как тогава е спечелил... А да не говорим и за противната му жена...чак тогава изпаднах в шок и ужас :shock: незнаех на кой свят съм вече.

pifco 4th March 2009 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от Mycka
ега ти...пак Здравко...

като видях какво ги очаква утре и последното им изпитание-под водата в ковчег...охх пак почнах да се задушавам! :?

аз като гледам в някой филм само някой да се дави и ми се спира въздуха... :?

а бре сладур,веднага да идваш лятото да ти преодолем страха под вода,а как ще ти припка неопрена само,малиии ше си като манекенче :girl_dance:

bibi_82 5th March 2009 10:23

Цитирай:

Първоначално написано от lqlqlqlq
Аз не съм чула някой да го харесва.. интересно как тогава е спечелил... А да не говорим и за противната му жена...чак тогава изпаднах в шок и ужас :shock: незнаех на кой свят съм вече.

ми ония кокошки - тризначките като спечелиха :shock:

gwendoline 5th March 2009 11:03

Муската точно както си я представях излезе - много ме изкефи и сама си се изкефих, че горе долу така си я представях като очи и излъчване... :cool: Не само ти сече пипето, мацка, но и външно печелиш адмирациите ми, а като участник - не по-малко достойно се представи :!: :idea: Специално си свалих снощи от замундата да изгледам шоуто, щото го бях пропуснала... Само като се сетя, че в началото се съмнявах мъж ли си... направо ме е срам от постовете ми :2014:

barrуwhite 5th March 2009 11:08

мен пък не, да не съм го оставял аз тва впечатление :lol:

gwendoline 5th March 2009 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от barrуwhite
мен пък не, да не съм го оставял аз тва впечатление :lol:

Не... не е от теб....просто ми заприлича на друг потребител, който ръсеше некви в мамопластика, но няма да го цитирам.... затова реших, че е поредния му ник...

barrуwhite 5th March 2009 11:22

имах предвид, че не ми е неудобно или нещо такова щото не бях сигурен дали е момиче :lol: освен тва тя си има втори ник - гуинета :P

i_ani 5th March 2009 11:26

Аз също си мислех , че е мъж или неква комплексирана персона .... :P(второто не е изключено де :lol: )
Отношението и е супер грубо за жена и оттам тръгнаха всичките ни съмнения :roll: :o
По принцип и аз съм много директен и откровен човек , но никога не обиждам целенасочено....... Това дразни в нея , а иначе не е лоша мацката :wink:

bibi_82 5th March 2009 11:40

Ани - хора различни и подходи различни :wink: Съмнявам се че както и да е говорела на места Муцка идеята е била да обиди някой - просто има хора които се обиждат по-лесно от другите и всеки от нас се е сблъсквал с това тук форума и извън него - въпроса е кой как приема нещата - с усмивка или прекалено задълбава в размишления кой какво е искал да каже, откривайки себе си в казаното например. Харесвам Муцка от самото начало,защото имам приятели като нея и знам че такива хора са по-добронамерени от всички хора взети заедно които се правят на такива :wink: Според мен най-малкото човек който е в състояние да те накра да се усмихнеш когато в главата ти са само проблеми хич не е малко. Но както казах - хора различни. Аз възприемам нещата така - други ще ги възприемат по друг начин


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.