Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Живот без очила! (Лазерната ми операция) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2248)

apoklistika 21st September 2006 11:26

Можеш да станеш късогледа,и още как.

lili212 30th September 2006 13:13

Диди, на мен ми казоха че има възможност диоптерите да се върнат но никога няма да бъдат колкото преди, например мойте очи никога няма да станат пак -6.50 и -7.0, а пък можеби около -1.0 както твойте. В Eyestar, някаде 1% от пациенти се нуждаят от втора операция и там дават гаранция за 5 години (или за цял живот ако изкате да плащате екстра)---и така до 5 години аз ако евентуално се нуждая от тази операция, ще е безплатна.

Докато говорим за риск, аз съм чувала че е по-рисковано да се ползват лещи.... (инфекция и т.н.) :roll:

apoklistika 30th September 2006 14:16

На мен пък ми казаха точно обратното на консултация-става много рядко,но става-при определени обстоятелства диоптъра да се покачи дори повече,отколкото преди операцията.
За лещите си права-възможна е инфекция(но много малко вероятна при добра хигиена),но това определено не мога да го сравня от евентуалните рискове от операция.
П.п.Какво ме грее доживотната гаранция,като пак моето око ще оперират :lol:

Legally Blonde 2nd October 2006 16:45

Здравейте момичета, с интерес следя форума и по-специално раздела за пластична хирургия. Благодаря Ви, че Ви има, за да можем да обменяме информация по ключови за красотата ни теми. Та моят въпрос е - има ли хора във форума, които могат да дадат мнение за лазерните корекции, извършвани от проф. Танев и проф. Гугучкова, които до миналата година работеха в Александровска болница. Аз съм ходила на преглед при Танев и той ме покани за лазерна операция, но виждам, че повечето от вас са се оперирали или във Вижън или във Варна.

SweetShark 2nd October 2006 17:49

Вижънс е на Гугучкова...

Legally Blonde 3rd October 2006 08:57

Благодаря ти за информацията, желая хубав ден на всички във форума, ще пиша пак, когато осъществя първата консултация

rumi_si 12th October 2006 16:48

здравеите
 
Сега на 20 сам на преглед в клиниката Света Петка.С 11 диоптъра съм и продължават да растат.Надявам се да ме одобрят и скоро да се оттърва от досадните очила.Ако някои се интересува по- подробно ще споделя след 20.

rumi_si 12th October 2006 16:57

здравеите
 
Предстои ми преглед в Света Петка на 20.С голям диоптър съм.Ще дам информация на всички които желаят след това :D

valeto 12th February 2008 13:10

Няма ли някой наскоро да се е оперирал да даде инфо, че и на мен ми идавт такива мисли сега за напролет. Нещо ми писна сложи-махни очилата, а не мога да нося лещи ... :shock:

645CI 16th February 2008 07:26

чувала съм за тази интервенция,че ако раждаш трябва да е секцио,защото ще последват усложнения заради напаните,някой знае ли дали е вярно? :pinkglasses:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.