Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Снимки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9116)

Teazel 14th April 2016 13:27

Цитирай:

Първоначално написано от La femme (Публикация 801300)
Дата на операция: 07.10.2014
Хирург: д-р Асен Асенов
Вид на корекцията: Работено е по гърба и основата на носа ,връх ,ноздри , обгаряне на лигавицата и прекъсване на мускул , който движеше носа при говорене
Снимки:
Допълнителна информация:
Отоци- 9 дни
Синини - нямах
Удовлетвореност: 100%
Други корекции и/или реоперации: Не

Прекрасна си. Значи все пак Асенов е добър. Страхотел резултат.

Alena5 23rd August 2016 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от boby_pl (Публикация 507005)
Дата на операция: 07.05.2009 г.
Хирург: доц. Карен Джамбазов
Вид на корекцията: премахване на гърбица, скъсяване и повдигане на връх
Снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album...4&pid=12753857
Парола: 1111
Удовлетвореност: 6
Други корекции и/или реоперации: не


Много добре, замислям се вече за него, работата му е добра. Бързо ли се възстанови?

ani_st 23rd October 2016 15:42

Искам да помоля ако някой има снимки или отзиви от стесняване на широк нос и камбедт връх при Джамбазов да сподели тук,тъй като това което търся аз не го намирам никъде и започвам да се отказвам от операцията.

Anilim 28th October 2016 09:37

Zdravei Katq95 molq te da pratish i na men snimki che az sum sus tvoq problem mai i sum se sprqla na Iordanov.Mnogo shte ti buda blagodarna

Ayana 10th November 2016 18:11

Здравейте, какви са цените за ринопластика към 2016?? Интересува ме само за връх, гърбица нямам.

vikitoSt 28th December 2016 23:55

Цитирай:

Първоначално написано от alex7 (Публикация 679758)
Сега ще ви обясня по какво се познава добрата ринопластика .Значи освен успешното премахване на проблема(ако има такъв) поради който се сте подложили на операцията,носът трявба да изглежда естествено и да не се познава ,че е имало такава. В българия почти всички хирурзи ги правят като по калъп къси и вирнати на горе с неестествена извивка на върха,поради тази причина аз лично мога да позная от 10 метра като видя такъв свински нос.Гледам снимките и не вярвам на очите си, вие на това казвате хубави носове.Аз съм мъж и ще ви разкжа моя случай с две ринопластики.На първата се подложих след сбиване,иначе носът ми си ми харесваше.За първата поради прибързаност се натресох при "доктор" Сердев и от прав мъжки нос какъвто имах получих чип,къс с дебел връх.След това дълго търсих при кой хирург да си направя повторна операция, като изискването ми беше да прилича на предишният ми нос ,като си мислих ,че няма как да стане понеже Сердев доста го беше скъсил.Втората операция си я направих при доцент Венцислав Цветков шеф на унг във ВМА и мога да кажа,че отново имам прав мъжки нос,удължен което не вярвах ,че може да стане и най-важното стои естествено.Аз лично бих ви препоръчал тизи хирург ,не се саморекламира никъде и няма частна практика ,оперира във ВМА.Добър е в по оправянето на поразиите на другите и до колкото знам има повече операции на носове от всички пласатични хирурзи взети заедно.Пазете се от тези който се рекламират усилено.

Алекс, Цветков само удължени, мъжки носове може да прави. И аз, от него, получих такъв. Нищо че съм момиче. Цял живот ще го проклинам!

Annastepanovna 2nd January 2017 23:43

Здравейте приятели аз съм нова тук.исках да ви споделя че след 2 дена ми е операцията при Джамбазов и съм страшно притеснена има ли някой който скоро се е оперирал при него.моля ви дайте инфо или снимки

hariti 4th September 2017 09:08

Цитирай:

Първоначално написано от vikitoSt (Публикация 810774)
Алекс, Цветков само удължени, мъжки носове може да прави. И аз, от него, получих такъв. Нищо че съм момиче. Цял живот ще го проклинам!

Пълен некадърник! Трябва да му отнемат правото да практикува.

hariti 22nd October 2017 00:30

Както виждам Цветков продължава да обезобразява Не се лъжете ,че специалист УНГ.Съжалявам,че се доверих на този некадърник.Не правете моята грешка

meralda 28th January 2018 00:37

Цитирай:

Първоначално написано от Annastepanovna (Публикация 810789)
Здравейте приятели аз съм нова тук.исках да ви споделя че след 2 дена ми е операцията при Джамбазов и съм страшно притеснена има ли някой който скоро се е оперирал при него.моля ви дайте инфо или снимки

Здравей Annastepanovna! Минало е много време от както си писала тук, но те моля да споделиш дали си направила операцията.Как се чувстваше след упойката? Болка имаше ли след операцията Какво точно си прави?..... Иии най-вече доволна ли си от резултата? Пусни моля те снимки. Мисля да си запиша час но много се притеснявам.

И още нещо ,моля те Каква е актуалната цена при Джамбазов? Работи ли със здравна каса, както се пише в по-старите коментари?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.