Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - ІІ част :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9830)

emiko 10th September 2010 15:08

Не мога да видя колко е изкривена, но при мен беше доста и наистина това се отрази на формата на носа.
Ако имаш възможност да се снимаш, покажи, може и на лични :roll:

Luboto 10th September 2010 16:14

Здравейте всички! Имам един въпрос към хората преминали през рино. Лонгетата ми стои леко накриво и след като прочетох толкова много неща във форума за криви връхчета и т.н. направо мира не ме хваща. Немога и да отида да питам Джамбазов, защото не съм в Пловдив вече. Та въпросът ми е трябва ли да се притеснявам, че може да ми зарасне носа на криво заради това или няма нужда от притеснение. Като казвам леко, имам предвид наистина мноого лекичко. Дали може да се дължи на факта, че оттока ми е по голям от едната страна? Мерси

ИЗТ 14th September 2010 22:23

ринопластика
 
Здравейте!Прочетох много суперлативи за доц.Карен Джамбазов и на 85 % съм сигурна,че той е хирургът,който ще ми направи ринопластиката.Но ми си иска да разгледам още негови работи.Ще бъда благодарна на всеки,който ми изпрати снимки.

Luboto 14th September 2010 23:59

Re: ринопластика
 
Цитирай:

Първоначално написано от nurelche
Здравейте!Прочетох много суперлативи за доц.Карен Джамбазов и на 85 % съм сигурна,че той е хирургът,който ще ми направи ринопластиката.Но ми си иска да разгледам още негови работи.Ще бъда благодарна на всеки,който ми изпрати снимки.

Аз се подложих на ринопластика при него преди около седмица и около 21-ви ще кача снимки с резултата. Междувременно може да провериш раздела със снимките, където голяма част от публикуваните са негово дело :).

belllle 15th September 2010 10:56

Здравейте всички! :) Аз съм нова в този форум,макар че го следя с интерес от доста време и мисля,че всички сте много готини :) Вчера бях на консултация при доц.Джамбазов и вече имам дата за операция-24 ноември :) Бях много уверена,но вече започвам да се притеснявам :| Бих се радвала хората тук с предстоящи ринопластики да ми пишат :P

valeruga 19th September 2010 17:04

Здравейте, аз имам запазен час за консултация утре за 21,00ч. Имам толкова въпроси, че може да забрвя някой :) Виждам, че belllle е записана чак края на ноември, това значи , че на мен може да ми каже декември, нямам търпение да стане по-скоро и да видя дали са оправдани очакванията ми :) Чакам снимки от нови нослета :)

kamkata 19th September 2010 18:12

Здравейте!

Минаха два месеца от операцията.
Върха падна и пак ми се струва голям носа ми.Появи се и нещо като ръб там където беше гърбицата,не се набива на очи , но се забелязва все едно има малко топче или гърбичка.Дали не е калциране??
Ще кача снимки от сега,но съм сменила паролата защото някой си качва снимки в галерията ми.
Ще я давам на ЛС.

Liona 19th September 2010 18:16

kamkata, пиши ми, че ми звучи познато :roll:

Liona 20th September 2010 00:27

kamkata, видях ти снимките. Не ти е голям носът /ще се убедиш като видиш моите снимки, но след някой друг ден, че съм със зверска хрема, подпухнала и трудно ще преживея гледката ако се снимам точно сега/. Имаш изящна извивка и определено нослето ти е сладко и нежно. Това съвсем, съвсем честно :2003: . Видях и това, което те притеснява. И аз го имам. Не знам остатъчна гърбица ли е, калциране ли е, що е :roll: Освен него си имам и още едно подутичко по-надолу. Общо взето носът ми е вълнообразен и няма и помен от извивка. Та леко си се отървала и се радвай на хубавия си нос :2043:

kamkata 20th September 2010 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от Liona
kamkata....леко си се отървала и се радвай на хубавия си нос :2043:

Мерси, явно аз се вглеждам повече от колкото трябва.
Дано да се махне този ръб.

Минава ми през главата втора ринопластика ...

Ще ти бъда благодарна, като се оправиш от хремата да ми пратиш снимки.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.