Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   За масажите и всичко,което може да ни бъде от полза (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11001)

smehuranka 18th November 2010 12:48

Имаш ли резултати от процедурите? Мажеш ли се удома с нещо допълнително? Леле, в бг-мамма какви съвети има по темата - мажат си дупетата с какво ли не, увиват се в пликове за боклук и ходат тяка, направо не е за вярване на какви неща сме способни да се подложим.
Обаче, ако моичкият ме види увита в торби за боклук, намазана с някакви съмнителни субстанции, мисля, че ще застраша семейния ни живот и разбирателство :lol:

Babri 18th November 2010 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от smehuranka
Обаче, ако моичкият ме види увита в торби за боклук, намазана с някакви съмнителни субстанции, мисля, че ще застраша семейния ни живот и разбирателство :lol:


:girl_haha:

konstans 18th November 2010 21:56

Явно някоя от бг мамите не е разбрала добре какво е бодирепинг.
То простотията не ходи по гората...
Иначе наистина е много ефикасна процедура, но някоя е превела от англииски буквално и сега :lol:
Там където ходя това е от много ефикасните процедури срещу целулит и за стягане на фигурата- при това в проблемните зони - не да започва от бюста...
Говоря от собствен опит - много е ефикасна.

Iliana81 19th November 2010 00:26

На какви СПА процедури се наслаждавате когато сте на почивка в СПА хотел? Изпращат ме по-другата седмица на командировка на такова местенце и мисля след края на работните дни да посетя СПА центъра там, и без това имам безплатна карта. Но досега не съм ходила на такива процедури и изобщо не знам какво обикновено се предлага
:oops:

Iliana81 19th November 2010 00:40

Забравих да спомена, не се интересувам от противоцелулитни масажи тъй като нямам целулит, но може някакви подхранващи защото имам суха кожа на тялото. Може и масаж за лице ако има такъв.

Divinemouse 19th November 2010 08:57

Цитирай:

Първоначално написано от chaoslady
На какви СПА процедури се наслаждавате когато сте на почивка в СПА хотел? Изпращат ме по-другата седмица на командировка на такова местенце и мисля след края на работните дни да посетя СПА центъра там, и без това имам безплатна карта. Но досега не съм ходила на такива процедури и изобщо не знам какво обикновено се предлага
:oops:

Аз на такива места си правя обикновен масаж :lol: и още един ,който не е за изпускане -масаж с вулканични камъни :lol: Можеш много неща да си направиш .Отиди в СПА центъра и поискай брошура с предлаганите от тях услуги .Другото за което се сетих е най различни видове терапий с кал,шоколад,мед и тн.

konstans 19th November 2010 21:12

Зависи какво се предлага в съответния център. Освен класическият масаж- медомасаж, таласотерапия, тайхербалмасаж, шоколадов масаж. Човек като почне да изброява край няма...

te_dda 19th November 2010 21:33

бе да има човек пари за глезотийки само :2007:

konstans 19th November 2010 22:11

Така си е, но нали щяло да е безплатно нека се възползва.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.