Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   За масажите и всичко,което може да ни бъде от полза (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11001)

Silvana-) 25th July 2010 00:52

За масажите и всичко,което може да ни бъде от полза
 
Съжалявам,ако съм пропуснала да прочета някоя достоверна и наистина информираща тема(ако може да е поне от преди една година,а не по стара и грамотно написана естествено,че да може да е разбираема)

Та,интересувам се от противоцелулитни масажи(с доказан ефект)
Проблема при мен не е голям,но от известно време забелязвам зачатъци на целулит и ми се ще да взема мерки навреме,а не чак когато заприличам на козуначена кифличка :roll:

Съветвала съм се с пластичен хирург,но все пак,ако има и друга алтернатива,ще е за предпочитане.

Ако някой знае нещо по въпроса(от опит),моля да сподели :2020:

Agata 26th July 2010 07:36

целулит
 
Опитай с процедури с апарат - има различни, аз съм ползвала Вела шейп. Напоследък рекламират Бела контур или нещо подобно беше, виж в интернет, има обяснения. Друг вариант са масажи, голям бой, голямо чудо, но има ефект.

Babri 28th July 2010 20:18

Re: За масажите и всичко,което може да ни бъде от полза
 
Цитирай:

Първоначално написано от Silvana-kalpazana
Та,интересувам се от противоцелулитни масажи(с доказан ефект)
Проблема при мен не е голям,но от известно време забелязвам зачатъци на целулит и ми се ще да взема мерки навреме,а не чак когато заприличам на козуначена кифличка :roll:

И аз съм като теб,тук-там съвсем лекичко забелязвам целулитче.Съветвах се с една масажистка която не ми препоръча антицелулитни масажи за лека форма.Били болезнени и оставяли синини.Достатъчни били обикновените такива със специален крем.

Аз редовно си се мажа в къщи и има ефект :P

Silvana-) 28th July 2010 21:35

Днес бях в клиника ХИЛ КЛИНИК и си записах час за утре,консултация за определяне степента на целулит и евентуално първа процедура с Вела Шейп.Момичето ми обясни,а и аз прочетох,че комбинацията с мезотерапия е доста успешна.В момента има 20 процента отстъпка :)
Ще пробвам и ще разкажа,а утре ще пиша и колко ще струва,че не запомних с точност,но с отстъпката е около шестотин и няколко лева за 10 процедури.Мисля да се консултирам и за трайното обезкосмяване,което предлагат там .

Silvana-) 3rd August 2010 16:05

Заключението на дерматоложката е,между първа и втора степен целулит.Процедури с Вела шейп около 10,промоцията е 20 процента.Направих си първата процедура и през следващия месец ще правя по две седмично.едната процедура е 65 лева, без паласките,но аз не бях разбрала и в следващата ще ги включа и тях,че са ужас :evil:

crazygirllp 25th August 2010 14:44

Как е процедурата,какво усещаш?
Епилацията е супер там,аз опитах и сам доволна.
Много искам да се подложа на тези процедури против целулит.Ти и мезотерапия ли направи или само вела шйп

crazygirllp 25th August 2010 14:45

Как е процедурата,какво усещаш?
Епилацията е супер там,аз опитах и сам доволна.
Много искам да се подложа на тези процедури против целулит.Ти и мезотерапия ли направи или само вела шйп

konstans 16th October 2010 19:36

Масажистката е била права за силовият антицелулитен масаж - боли и може да останат синини.
Много добър ефект дава бодирепинга. Даже днес четох статия по темата в списание Всичко за жената.

Silvana-) 27th October 2010 10:16

Момичета,така и не си направих втора процедура,нямам време :? Резултат има,но не от процедурата,а от леката диета(спрях да хапвам хляб), голямото количество вода,което изпивам и разни кремчета :)
Все пак мисля,че ще има ефект от тези процедури,но си трябва време,а и все пак човек да е на едно място,а аз много пътувам и така............

Silvana-) 27th October 2010 10:19

не съм употребила-все пак много пъти :roll: ..................бутона-преглед не е поставен случайно. :lol: :lol: :lol:

smehuranka 18th November 2010 12:48

Имаш ли резултати от процедурите? Мажеш ли се удома с нещо допълнително? Леле, в бг-мамма какви съвети има по темата - мажат си дупетата с какво ли не, увиват се в пликове за боклук и ходат тяка, направо не е за вярване на какви неща сме способни да се подложим.
Обаче, ако моичкият ме види увита в торби за боклук, намазана с някакви съмнителни субстанции, мисля, че ще застраша семейния ни живот и разбирателство :lol:

Babri 18th November 2010 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от smehuranka
Обаче, ако моичкият ме види увита в торби за боклук, намазана с някакви съмнителни субстанции, мисля, че ще застраша семейния ни живот и разбирателство :lol:


:girl_haha:

konstans 18th November 2010 21:56

Явно някоя от бг мамите не е разбрала добре какво е бодирепинг.
То простотията не ходи по гората...
Иначе наистина е много ефикасна процедура, но някоя е превела от англииски буквално и сега :lol:
Там където ходя това е от много ефикасните процедури срещу целулит и за стягане на фигурата- при това в проблемните зони - не да започва от бюста...
Говоря от собствен опит - много е ефикасна.

Iliana81 19th November 2010 00:26

На какви СПА процедури се наслаждавате когато сте на почивка в СПА хотел? Изпращат ме по-другата седмица на командировка на такова местенце и мисля след края на работните дни да посетя СПА центъра там, и без това имам безплатна карта. Но досега не съм ходила на такива процедури и изобщо не знам какво обикновено се предлага
:oops:

Iliana81 19th November 2010 00:40

Забравих да спомена, не се интересувам от противоцелулитни масажи тъй като нямам целулит, но може някакви подхранващи защото имам суха кожа на тялото. Може и масаж за лице ако има такъв.

Divinemouse 19th November 2010 08:57

Цитирай:

Първоначално написано от chaoslady
На какви СПА процедури се наслаждавате когато сте на почивка в СПА хотел? Изпращат ме по-другата седмица на командировка на такова местенце и мисля след края на работните дни да посетя СПА центъра там, и без това имам безплатна карта. Но досега не съм ходила на такива процедури и изобщо не знам какво обикновено се предлага
:oops:

Аз на такива места си правя обикновен масаж :lol: и още един ,който не е за изпускане -масаж с вулканични камъни :lol: Можеш много неща да си направиш .Отиди в СПА центъра и поискай брошура с предлаганите от тях услуги .Другото за което се сетих е най различни видове терапий с кал,шоколад,мед и тн.

konstans 19th November 2010 21:12

Зависи какво се предлага в съответния център. Освен класическият масаж- медомасаж, таласотерапия, тайхербалмасаж, шоколадов масаж. Човек като почне да изброява край няма...

te_dda 19th November 2010 21:33

бе да има човек пари за глезотийки само :2007:

konstans 19th November 2010 22:11

Така си е, но нали щяло да е безплатно нека се възползва.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.