Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

doll 21st October 2008 09:37

На мен ми естранно,че все още някои доктори правят устни без упойка. :dizzy: ... ,не че и упойката не е безболезнена,но все пак от мен е предпочитаният вариант

Omnia 21st October 2008 10:25

Като си слагах хелуронова киселина само ми намазаха устата слидокаин...сълзите ми сами ми текнаха от очите, но се приживява, лошото е, че ефекта беше супер кратък , може би около 5 месеца и сега искам пак да си направя устата обаче не знам как и с каквоооо :roll: :roll: :roll: Дайте съвети :oops:

demili 1 21st October 2008 11:40

Цитирай:

Първоначално написано от Omnia
Като си слагах хелуронова киселина само ми намазаха устата слидокаин...сълзите ми сами ми текнаха от очите, но се приживява, лошото е, че ефекта беше супер кратък , може би около 5 месеца и сега искам пак да си направя устата обаче не знам как и с каквоооо :roll: :roll: :roll: Дайте съвети :oops:

Съветът,който мога да ти дам е - сложи си хилауронова к-на и нищо друго. Ефектът и е с натрупване, т.е когато слагаш за първи път , ефекта е кратък,уж бързо изчезва, но малко винаги остава и когато сложиш за втори път и за трети път вече държи по много повече. Много е важна и техниката на слагане, дали доктора ще успее да уцели правилното място. НЕ СЛАГАЙ СИЛИКОН или постоянни филъри. Първо е много грозно , второ винаги има проблеми рано или късно. Досега не съм видяла нито една добре направена уста със силикон. А тези, които си мислят , че им е хубава според мен имат много занижени критерии

Mena 21st October 2008 14:07

Съгласна съм с demili, особено с принципа "ефект на натрупване" :2043:

Babri 21st October 2008 14:22

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Съветът,който мога да ти дам е - сложи си хилауронова к-на и нищо друго. Ефектът и е с натрупване, т.е когато слагаш за първи път , ефекта е кратък,уж бързо изчезва, но малко винаги остава и когато сложиш за втори път и за трети път вече държи по много повече. Много е важна и техниката на слагане, дали доктора ще успее да уцели правилното място. НЕ СЛАГАЙ СИЛИКОН или постоянни филъри. Първо е много грозно , второ винаги има проблеми рано или късно. Досега не съм видяла нито една добре направена уста със силикон. А тези, които си мислят , че им е хубава според мен имат много занижени критерии

Това,че ти не си виждала добре направени силиконови устни,не означава,че няма такива.

Аз съм със силикон и момичетата,които са ме виждали на живо могат да потвърдят,че нито са големи,нито грозни.

Пък и не е редно да оценяваш кой какви критерии има!

demili 1 21st October 2008 14:39

Това,че ти не си виждала добре направени силиконови устни,не означава,че няма такива.

Аз съм със силикон и момичетата,които са ме виждали на живо могат да потвърдят,че нито са големи,нито грозни.

Пък и не е редно да оценяваш кой какви критерии има![/quote]

Изказах само мнението си, с което искам да помогна на момичета, които не са информирани по този въпрос. Работата ми е свързана с много хора, предимно жени и силиконови устни съм виждала стотици. Нито една не е казала, че е доволна, общо взето дълбоко съжаляват. Течният силикон има едно единствено приложение - при определен тип операции на ретината на окото. Инжектирането му в свободна форма в човешкия организъм на други места е абсолютно забранено!!! Но за съжаление това е много доходоносен бизнес /цената на течният силикон е нищожна/ и затова много "пластични хирурзи" у нас все още продължават да го инжектират.
Пожелавам ти никога да нямаш проблеми.

Babri 21st October 2008 14:54

Благодаря ти за пожеланията!

И аз се надявам да нямам проблеми за в бъдеще и устните ми да са все така хубави!

Omnia 21st October 2008 14:56

омичета, а какво ще кажете за тези нови силиконови импланти за устни??? Някой пробвал ли ги е??? http://kozmetichna-hirurgia.tialoto....le.php?id=7145

Mishelin 21st October 2008 17:40

Моя приятелка е с такива импланти от скоро и бих казала, че резултата е повече от перфектен! Снимките, който съм виждала, също изглеждаха много добре, но сред форумките....Май все още няма. :roll:

diastemma 21st October 2008 20:53

А какво казва приятелката ти за чувствителността? Усеща ли ги по някакъв начин? Как изглежда?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.