Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

sweety_L 13th October 2008 09:12

Не знам колко е трайно, но ХК-на, която аз си сложих (Surgiderm) се разорбира за около 20 дена, а ми беше "гарантирана" трайност 12 месеца. :evil:

trigers 13th October 2008 12:52

ама че кофти

i_ani 13th October 2008 13:18

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L
Не знам колко е трайно, но ХК-на, която аз си сложих (Surgiderm) се разорбира за около 20 дена, а ми беше "гарантирана" трайност 12 месеца. :evil:

Как е възможно това ?!? :roll: :roll:

Докторката и филъра , са ни едни и същи , а аз вече седми месец съм с почти същите устни , както и в началото :o

Имам чувството , че и след 1 година още ще имам ХК :?

sweety , ако можех , щях да прехвърля едната ампула от моите :lips: :arrow: в твоите :1246:

sweety_L 13th October 2008 14:21

i_ani, аз се ориентирах вече към перманентните филъри.
Надявам се да не остана разочарована!

Пропуснах да уточня, че аз си сложих 1 кубик, което откъдето и да го погледнеш си е малко. Но обемът , който постигнах ми допадна и едва ли бих се навила на повече. :wink:

Марулка 13th October 2008 14:28

Пожелавам ти успех мила.........поне аз това което видях ми хареса.И днес видях момичето беше на 7 дена и и махаха конците.Доктора каза,че отоците спадат до 14 ден. ,но въпреки това не беше някак много подута.......или инпл. и бяха по-малки.....но определено стояха много секси......... :lol:

i_ani 13th October 2008 17:14

[quПропуснах да уточня, че аз си сложих 1 кубик, което откъдето и да го погледнеш си е малко. Но обемът , който постигнах ми допадна и едва ли бих се навила на повече. :wink:[/quote]

И аз си сложих 1 кубик , но изобщо не ми се струва малко :(

junglegirl 13th October 2008 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
...ако можех , щях да прехвърля едната ампула от моите :lips: :arrow: в твоите :1246:

Защо,Ани?Какво не ти харесва? :roll:

i_ani 13th October 2008 21:46

Бе не стои естествено и това си е :?
Дали ще е ХК или силикон... :?
Не , че съм против , но нещо не ме кефи :x
За стотен път казвам - Който няма нужда , хич да не си пипа устните !

Monique 13th October 2008 23:40

Незнам дали имам нужда или не , но утре ще си слагам хилуаронова киселина при д-р Попова...
:girl_kiss2:

i_ani 13th October 2008 23:48

Според мен изобщо нямаш нужда :2016:

i_ani 13th October 2008 23:58

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Мисля , че изобщо нямаш нужда :2016:


i_ani 13th October 2008 23:59

:arrow:

Mishelin 14th October 2008 11:37

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Пожелавам ти успех мила.........поне аз това което видях ми хареса.И днес видях момичето беше на 7 дена и и махаха конците.Доктора каза,че отоците спадат до 14 ден. ,но въпреки това не беше някак много подута.......или инпл. и бяха по-малки.....но определено стояха много секси......... :lol:

Дори, незнам дали говориш за едно русо маценце....Но ако е тя, и аз съм я виждала и съм очарована от устните й! :P

Марулка 14th October 2008 12:00

Цитирай:

Първоначално написано от Mishelin
Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Пожелавам ти успех мила.........поне аз това което видях ми хареса.И днес видях момичето беше на 7 дена и и махаха конците.Доктора каза,че отоците спадат до 14 ден. ,но въпреки това не беше някак много подута.......или инпл. и бяха по-малки.....но определено стояха много секси......... :lol:

Дори, незнам дали говориш за едно русо маценце....Но ако е тя, и аз съм я виждала и съм очарована от устните й! :P

Ами не е........ с кестенява коса беше и вече 2 пъти я засичам.Ако говорим за различни момичета.......още по-добре........... :1259: това ме кара още повече да мисля,че това е добър вариант за по-трайно увеличаване на устните........ :lips:

Mishelin 14th October 2008 12:12

Да, говорим за различни момичета тогава (русичкото) ми е приятелче и при нея се получиха неверочтно красиви устни! А това, че са различни...Говори добре за успеха на тези имланти и не се знае, още колко момичета са доволни от резултата. :2003:

Марулка 14th October 2008 12:15

Цитирай:

Първоначално написано от Mishelin
Да, говорим за различни момичета тогава (русичкото) ми е приятелче и при нея се получиха неверочтно красиви устни! А това, че са различни...Говори добре за успеха на тези имланти и не се знае, още колко момичета са доволни от резултата. :2003:

Абсолютно :2003:

Monique 14th October 2008 13:39

за имплантите за устни които слага Георгиев говорите, предполагам?

Марулка 14th October 2008 13:40

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
за имплантите за устни които слага Георгиев говорите, предполагам?

да...............а ти ще се похвалиш ли нещо? :lol:

Monique 14th October 2008 18:26

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
за имплантите за устни които слага Георгиев говорите, предполагам?

да...............а ти ще се похвалиш ли нещо? :lol:

ДАм, днес ми инжектираха хилуаронова киселина.
Да ви кажа, правила съм си всякакви пиърсинги (зърна, устни, корем, и т.н.) татуировки и незнам си кво, но такава болка няма просто каквато преживях днес :shock: Незнам, нормално ли е, вас боля ли ви така???
Също имам малко неравности, това нормално ли е и оправя ли се с времето?
Засега ми харесват устните, ще видим какво ще стане като спадне отока :)

gwendoline 14th October 2008 18:27

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
ДАм, днес ми инжектираха хилуаронова киселина.
Да ви кажа, правила съм си всякакви пиърсинги (зърна, устни, корем, и т.н.) татуировки и незнам си кво, но такава болка няма просто каквато преживях днес :shock: Незнам, нормално ли е, вас боля ли ви така???
Също имам малко неравности, това нормално ли е и оправя ли се с времето?
Засега ми харесват устните, ще видим какво ще стане като спадне отока :)

Ква скрита лимонка си... :2014: Браво, да са ти честити! :2020:

Monique 14th October 2008 18:46

:2015: ама ебаси как боля двойно повече от това да си пробиеш зърната

i_ani 14th October 2008 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
:2015: ама ебаси как боля двойно повече от това да си пробиеш зърната

:shock: Що така бе , миличка :roll: ?!
Упойки не ти ли слага док ?
Наистина не е много приятно :? , но чак пък толкова да те боли ... :2016: :1219:

gwendoline 14th October 2008 19:27

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
:2015: ама ебаси как боля двойно повече от това да си пробиеш зърната

:[/quote]

При кой беше процедурата и сложи ли ти някаква местна упойка? :roll:

junglegirl 14th October 2008 19:28

[quote="i_ani"] Бе не стои естествено и това си е :?
Дали ще е ХК или силикон... :? quote]
Съгласна съм между другото :roll: Според мен с каквото и да увеличени устните,си личи,че не са естествени.И аз смятам,че не зависи изобщо от филъра.

sweety_L 14th October 2008 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Също имам малко неравности, това нормално ли е и оправя ли се с времето?
Засега ми харесват устните, ще видим какво ще стане като спадне отока :)

При мен нямаше и грам болка, но аз си бях с упойка.
Неравности нямах. Докторката се постара доста мануално да разнесе киселината. Тръгнах си предоволна, но явно не било писано да се радвам на уплътнените си устни дълго време.

Честито, Monique! :lol:

Monique 14th October 2008 19:39

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
:2015: ама ебаси как боля двойно повече от това да си пробиеш зърната

:

При кой беше процедурата и сложи ли ти някаква местна упойка? :roll:[/quote]

Мерси на всички , ами не ми сложи местна упойка, само ми намаза устните с някакъв крем, седях петнадесет минути и после се почна......казвам ви, за пръв път в живота ми (след толкова пиърсинги на болезнени места, татуси и операции) направо се разпъшках силно от болка :oops:
А най-гадното е че въобще не го очаквах.
Местна упойка ли се слага за такова нещо по принцип?! :shock:

Monique 14th October 2008 19:40

Процедурата си я правих при д-р Попова в б-ца Токуда.

gwendoline 14th October 2008 19:42

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Местна упойка ли се слага за такова нещо по принцип?! :shock:

О не съм сигурна, само съм чувала, че се боцка от вътр. страна на бузите, но пак имало някаква болка, макар и минимална... :roll:

sweety_L 14th October 2008 19:47

Заякова ми препоръча с местна упойка, защото момичетата много викали БЕЗ, т.е. само с Лидокаин-а.
Мацката след мен каза, че съм направила грешка, че съм се решила на упойка, защото държала близо 5-6 часа. В смисъл, не си чувствах устата и като седнахме на маса с мъжа ми, паднахме да се смеем - аз едно, че не си умервах устата, ама и всичко дето вкарвах, излизаше...
Картинка и половина! :lol:
Но, като чета теб, Monique, се радвам, че не изживях и тази болка! :roll:

Monique 14th October 2008 20:00

Oх ами следващия път ще и кажа да ми сложи упойка това не се търпи. Не мога да разбера само защо дори не ми предложи........:shock:
Засега ми сложи само половината ампула.

Monique 14th October 2008 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L
Заякова ми препоръча с местна упойка, защото момичетата много викали БЕЗ, т.е. само с Лидокаин-а.
Мацката след мен каза, че съм направила грешка, че съм се решила на упойка, защото държала близо 5-6 часа. В смисъл, не си чувствах устата и като седнахме на маса с мъжа ми, паднахме да се смеем - аз едно, че не си умервах устата, ама и всичко дето вкарвах, излизаше...
Картинка и половина! :lol:
Но, като чета теб, Monique, се радвам, че не изживях и тази болка! :roll:

Интересно, значи ще бъда и малко "зле" след това .......И ще ми трябва придружител :lol:

sweety_L 14th October 2008 20:03

Половин кубик? :shock:
Еми, да! Какво се чудя, ти си имаш устни.
Контур ли прави или равномерно ти разпредели количеството в долна и горна устна?

sweety_L 14th October 2008 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от Monique

Интересно, значи ще бъда и малко "зле" след това .......И ще ми трябва придружител :lol:

ха-ха, по-скоро плювалник и огледалце пред лицето, та да си гледах некоординираните движения на устата. Е, поне ще се посмееш! Гарантирано! :lol: :lol:

Monique 14th October 2008 20:05

Тя каза първо да видя дали ще се харесам и че след това мога да се върна за да ми сложи останалото...а ако не, може да ми го сложи на назолабиалните гънки (въпреки че все още нямам такива, поне не видими) :lol:
Мисля че ми направи контур засега...ще сложа снимки ако на някой му е интересно.

sweety_L 14th October 2008 20:07

На мен ми е интересно, определено!

Виж, поне знаеш каква болка да очакваш, все ще изтърпиш още половин ампулка без упойка! :1205: :mrgreen:

Monique 14th October 2008 20:22

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L
На мен ми е интересно, определено!

Виж, поне знаеш каква болка да очакваш, все ще изтърпиш още половин ампулка без упойка! :1205: :mrgreen:

Оооооо не ужасно е!
Щом аз го казвам, вярвай! не се търпи.

Mena 14th October 2008 20:45

Моник, явно те е намазала само с Лидокаин, с него почти не се усеща обезболяване.:(
Жалко, че не ти е сложила ЕМЛА, тя е много добра.
А и по принцип инжектирането по контура на устните е много по-болезнено от инжектиране в самите устни за увеличаване на обема.
Още ли те боли?
Слага ли си студени компреси за облекчаване?

Monique 14th October 2008 21:09

Не ме боли вече, не съм си слагала компреси, само дето още съм в шок :1242:

Mena 14th October 2008 21:16

Защо си в шок?!? :2016:

i_ani 14th October 2008 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Защо си в шок?!? :2016:

От болките най-вероятно :1246:

Горката , тая докторка няма акъл :evil: :2011:

То и с месната упойка е неприятно , а БЕЗ ще е направо :arrow: кошмар :2009: :2005:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.