Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

Mena 14th October 2008 21:48

i_ani, в интерес на истината съм се убедила, че всичко е много индивидуално.
Моите устни ги правих с дентална упойка и после ми беше неприятно, че тази упойка я чувствах още 5-6 часа.
А съм гледала как устни могат да се увеличават и без никаква упойка, дори без намазване с анестезиращо кремче, и момичето не трепна. Всичко е въпрос на техника на инжектиране и на праг на болка.

Monique 14th October 2008 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
i_ani, в интерес на истината съм се убедила, че всичко е много индивидуално.
Моите устни ги правих с дентална упойка и после ми беше неприятно, че тази упойка я чувствах още 5-6 часа.
А съм гледала как устни могат да се увеличават и без никаква упойка, дори без намазване с анестезиращо кремче, и момичето не трепна. Всичко е въпрос на техника на инжектиране и на праг на болка.

моя праг на болка е доста висок ако мога така да се изразя. Изтърпявала съм всякакви "мъчения" само раждане не съм, и този път стисках зъби...вече в един момент не издържах. Е, казаха ми че съм била "железна" но да ви кажа не се чувствах така. Оф айде спирам да мрънкам че ставам смешна. Просто болката там е много остра и гадна. все едно да ви режат устата с нож. Казвам го за да знаят всички да не си правят без упойка.

Mena 14th October 2008 23:16

Моник, много ми е мъчно, че толкова те е боляло :(
Пожелавам ти сутринта да си вече добре и да се харесаш!

Monique 15th October 2008 02:21

ами аз си се харесвам и даже виждам че скоро ще имам нужда от останалата част от ампулата.
Мена, понеже виждам че имаш информация относно хилуароновата киселина и къде се прилага, искам да те питам дали може да се използва за запълване на дупка от пиърсинг ? Говоря за един между веждите ми, който свалих и сега имам две малки дупки , откъдето е минавала обецата... ?

Monique 15th October 2008 21:15

имам чувството че устните ми са почти същите като преди...чудя се дали да останалата част от ампулата ще стигне.

Mena 15th October 2008 21:44

Моник, по принцип 0.5 ml въобще не е достатъчно количество за увеличаване на устните, а и както разбирам на теб ти е оформен само контура.
На горната устна или и на долната имаш от филъра?
Докторката направи ли ти снимка преди инжектирането?
Там най-добре ще се види разликата.
Да, можеш много успешно да запълниш белези с хиалуронова киселина! Виждала съм много добри резултати при коригиране белези на лицето.
Виж например на снимката долу белега "Преди" по средата на дясната буза, кликни върху нея, за да видиш по-ясно.
http://www.restylane.com/Templates/Page.aspx?id=20494

Monique 16th October 2008 00:15

Ами то не е точно белег а "тунел" между веждите ми, и има две малки дупки отстрани. незнам дали разбираш какво имам предвид точно...

10 мл е една ампула нали така?
това е достатъчно поне предполагам?

Monique 16th October 2008 08:22

хаха , с интерес открих че нямам никаква разлика от преди....вчера явно съм била с оток и днес устните са ми същите... :?
Нали уж ми е сложила половин ампула Restylane , какво е това.....
:?
колко ампули трябва да си сложа за да заприличам на нещо баси :evil:

Марулка 16th October 2008 08:51

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
хаха , с интерес открих че нямам никаква разлика от преди....вчера явно съм била с оток и днес устните са ми същите... :?
Нали уж ми е сложила половин ампула Restylane , какво е това.....
:?
колко ампули трябва да си сложа за да заприличам на нещо баси :evil:

Милата....... :roll: и за какво беше цялата-инквизиция.......... :roll:

sweety_L 16th October 2008 08:56

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
колко ампули трябва да си сложа за да заприличам на нещо баси :evil:


Трябвало е да си сложиш цялата наведнъж (1 куб), защото имам леко предчувствие, че и това количество не би ти се сторило достатъчно, след спадането на отока.
Масово момичетата харесват устните си най-вече, когато са оточни. След това идва мигът на леееекото разочарование. :cry:

junglegirl 16th October 2008 09:44

И според мен 0,5СС е нормално да не си личи изобщо:)

amelya 16th October 2008 11:11

Здравейте, нова съм тук но исках да си направя усни и затова изчетах всички възможни материали. Накрая си сложих Teosyal kiss и съм много доволна. Вече три месеца не е мръднал, купих си и един гланц с хк така ефекта бил по-продължителен.

Марулка 16th October 2008 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от amelya
купих си и един гланц .

Какъв? :roll:

amelya 16th October 2008 12:50

fillast lips се казва на базата на хк добре е да се ползва след филър удължавал ефекта, устните набъбват ама много трудно го намерих в пловдив има го само в 1-2 аптеки на някаква италианска фирма за козметика е sinchroline и е името :D

Марулка 16th October 2008 12:53

Цитирай:

Първоначално написано от amelya
fillast lips се казва на базата на хк добре е да се ползва след филър удължавал ефекта, устните набъбват ама много трудно го намерих в пловдив има го само в 1-2 аптеки на някаква италианска фирма за козметика е sinchroline и е името :D

Дали ще е проблем да го снимаш ако може да го видим?И на каква цена е ?И кой му е производителя?Затрупах те с въпроси............... :roll:

amelya 16th October 2008 13:07

ами аз си го взех за 30лв производителя е sinchroline това доколкото знам е италианска козметична фирма имат и продукти за бръчки с хк за лек лифтинг ефект и те не са скъпи поне така ми обясни аптекарката но още съм малка за да си ги слагам

Марулка 16th October 2008 13:16

А дали ще има някакъв ефект,без да е поставян филър? :roll:

amelya 16th October 2008 13:19

ами мисля, че не :( няма да набъбнат много но ще са хидратирани този гланц е и за малките бръчици, които се появяват на устните

Mena 16th October 2008 15:18

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Ами то не е точно белег а "тунел" между веждите ми, и има две малки дупки отстрани. незнам дали разбираш какво имам предвид точно...

10 мл е една ампула нали така?
това е достатъчно поне предполагам?

Моник, eдна ампула е 1.0 ml, a не 10 ml :D
Ако искаш мога да ти препоръчам къде да си направиш първо консултация за тези малки дупчици.
И аз мисля като Джангълчето, че 0.5 ml за увеличаване на устни е малко количество, за да видиш резултат, трябва ти задължително 1.0 ml.

Monique 16th October 2008 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Ами то не е точно белег а "тунел" между веждите ми, и има две малки дупки отстрани. незнам дали разбираш какво имам предвид точно...

10 мл е една ампула нали така?
това е достатъчно поне предполагам?

Моник, eдна ампула е 1.0 ml, a не 10 ml :D
Ако искаш мога да ти препоръчам къде да си направиш първо консултация за тези малки дупчици.
И аз мисля като Джангълчето, че 0.5 ml за увеличаване на устни е малко количество, за да видиш резултат, трябва ти задължително 1.0 ml.

да де, грешка :oops:
Да, пиши ми на лични ако искаш да не звучи като реклама тук...
А дали цялата ампула ще стигне въобще? :?
И плаща ли се още 500 лв за още една ампула (предполагам) :(

briana 20th October 2008 11:35

Искам да си направя устните с хилуронова киселина , главно горната.Чакам мнения.Благодаря предварително.

kotara4e 20th October 2008 13:53

Цитирай:

Първоначално написано от briana
Искам да си направя устните с хилуронова киселина , главно горната.Чакам мнения.Благодаря предварително.

Ама да не стане като с веждичките ти...уж така, пък най - накрая така :wink:

Марулка 20th October 2008 13:55

Тя и тях сигурно в Дермапро накрая ще ги направи.......... :lol:

kotara4e 20th October 2008 14:03

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Тя и тях сигурно в Дермапро накрая ще ги направи.......... :lol:


:girl_haha: 100%

kotara4e 20th October 2008 14:04

И после някой ще ми обяснява, че нямало безплатна реклама, я вижте хората какво правят срещу една регистрация :lol:

diastemma 20th October 2008 14:15

Фалшът тук винаги си личи.

Divinemouse 20th October 2008 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от kotara4e
Цитирай:

Първоначално написано от briana
Искам да си направя устните с хилуронова киселина , главно горната.Чакам мнения.Благодаря предварително.

Ама да не стане като с веждичките ти...уж така, пък най - накрая така :wink:

:yako:

sweety_L 20th October 2008 18:19

Та, какво казвате за ХК-на, "опасно ли е или не" ? :1201: :lachen:

Monique 21st October 2008 01:08

с моя опит - не е опасно ....но безмислено .
сложиха ми и останалата част от ампулата и сега съм с оток но съм сигурна че утре пак няма да има разлика :?

sweety_L 21st October 2008 08:08

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
с моя опит - не е опасно ....но безмислено .
сложиха ми и останалата част от ампулата и сега съм с оток но съм сигурна че утре пак няма да има разлика :?

Предполагам, с упойка този път ...? :roll: :lol:

doll 21st October 2008 09:37

На мен ми естранно,че все още някои доктори правят устни без упойка. :dizzy: ... ,не че и упойката не е безболезнена,но все пак от мен е предпочитаният вариант

Omnia 21st October 2008 10:25

Като си слагах хелуронова киселина само ми намазаха устата слидокаин...сълзите ми сами ми текнаха от очите, но се приживява, лошото е, че ефекта беше супер кратък , може би около 5 месеца и сега искам пак да си направя устата обаче не знам как и с каквоооо :roll: :roll: :roll: Дайте съвети :oops:

demili 1 21st October 2008 11:40

Цитирай:

Първоначално написано от Omnia
Като си слагах хелуронова киселина само ми намазаха устата слидокаин...сълзите ми сами ми текнаха от очите, но се приживява, лошото е, че ефекта беше супер кратък , може би около 5 месеца и сега искам пак да си направя устата обаче не знам как и с каквоооо :roll: :roll: :roll: Дайте съвети :oops:

Съветът,който мога да ти дам е - сложи си хилауронова к-на и нищо друго. Ефектът и е с натрупване, т.е когато слагаш за първи път , ефекта е кратък,уж бързо изчезва, но малко винаги остава и когато сложиш за втори път и за трети път вече държи по много повече. Много е важна и техниката на слагане, дали доктора ще успее да уцели правилното място. НЕ СЛАГАЙ СИЛИКОН или постоянни филъри. Първо е много грозно , второ винаги има проблеми рано или късно. Досега не съм видяла нито една добре направена уста със силикон. А тези, които си мислят , че им е хубава според мен имат много занижени критерии

Mena 21st October 2008 14:07

Съгласна съм с demili, особено с принципа "ефект на натрупване" :2043:

Babri 21st October 2008 14:22

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Съветът,който мога да ти дам е - сложи си хилауронова к-на и нищо друго. Ефектът и е с натрупване, т.е когато слагаш за първи път , ефекта е кратък,уж бързо изчезва, но малко винаги остава и когато сложиш за втори път и за трети път вече държи по много повече. Много е важна и техниката на слагане, дали доктора ще успее да уцели правилното място. НЕ СЛАГАЙ СИЛИКОН или постоянни филъри. Първо е много грозно , второ винаги има проблеми рано или късно. Досега не съм видяла нито една добре направена уста със силикон. А тези, които си мислят , че им е хубава според мен имат много занижени критерии

Това,че ти не си виждала добре направени силиконови устни,не означава,че няма такива.

Аз съм със силикон и момичетата,които са ме виждали на живо могат да потвърдят,че нито са големи,нито грозни.

Пък и не е редно да оценяваш кой какви критерии има!

demili 1 21st October 2008 14:39

Това,че ти не си виждала добре направени силиконови устни,не означава,че няма такива.

Аз съм със силикон и момичетата,които са ме виждали на живо могат да потвърдят,че нито са големи,нито грозни.

Пък и не е редно да оценяваш кой какви критерии има![/quote]

Изказах само мнението си, с което искам да помогна на момичета, които не са информирани по този въпрос. Работата ми е свързана с много хора, предимно жени и силиконови устни съм виждала стотици. Нито една не е казала, че е доволна, общо взето дълбоко съжаляват. Течният силикон има едно единствено приложение - при определен тип операции на ретината на окото. Инжектирането му в свободна форма в човешкия организъм на други места е абсолютно забранено!!! Но за съжаление това е много доходоносен бизнес /цената на течният силикон е нищожна/ и затова много "пластични хирурзи" у нас все още продължават да го инжектират.
Пожелавам ти никога да нямаш проблеми.

Babri 21st October 2008 14:54

Благодаря ти за пожеланията!

И аз се надявам да нямам проблеми за в бъдеще и устните ми да са все така хубави!

Omnia 21st October 2008 14:56

омичета, а какво ще кажете за тези нови силиконови импланти за устни??? Някой пробвал ли ги е??? http://kozmetichna-hirurgia.tialoto....le.php?id=7145

Mishelin 21st October 2008 17:40

Моя приятелка е с такива импланти от скоро и бих казала, че резултата е повече от перфектен! Снимките, който съм виждала, също изглеждаха много добре, но сред форумките....Май все още няма. :roll:

diastemma 21st October 2008 20:53

А какво казва приятелката ти за чувствителността? Усеща ли ги по някакъв начин? Как изглежда?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.