Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10352)

metalmulisha 17th February 2010 19:18

Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения
 
Моля споделете, ако сте ползвали този продукт дали наистина се отслабва от него? Моля споделете всякаква информация, която имате за този продукт...

galatea 21st February 2010 17:55

Аз в момента го пия . За сега не мога да споделя резултати,защото още не искам да правя контролно замерване, рано е :)
Иначе и аз се запалих по него, откак разбрах,че една позната и мъжа и слабеят с него !
Определено нямам апетит, но кават,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Ice Cream 21st February 2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

galatea 23rd February 2010 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

Всеки сам си избира начина !
Айде стига със съвети, които никой не е искал !

Ice Cream 23rd February 2010 15:07

Цитирай:

Първоначално написано от galatea
Цитирай:

Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

Всеки сам си избира начина !
Айде стига със съвети, които никой не е искал !

Ама не е и нужно някой да ми е искал съвет ! Това е форум,в който всеки свободно може да изказва мнения! По-спокойно с нервите! И съм 102 % убедена,че съм права и много хора са на моето мнение (и то не случайно!)! Ама всеки избира сам в какво да вярва! Та щом го считате за добре-пийте си хаповете и те тва е! :lol: :lol: :lol:

Sine Qua Non 23rd February 2010 16:06

Ice Cream аз затова никога не отговарям в подобни теми- все едно да наливам тенджера без дъно.... зарежи :wink:

lullaby 23rd February 2010 16:08

Цитирай:

Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:

Първоначално написано от galatea
... но казват,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

Не разбрахте ли,че то от това се слабее,а не от тези измислени хапчета,които само и единствено вредят на организма и са за заблудени хора,които нямат воля за диета и спорт!

+ 1 :wink:

galatea 23rd February 2010 16:11

Не се чувствайте задължени да ограмотявате всички дебелани :)
Момичето иска съвет за нещо конкретно. Ако въпроса беше "Искам да отслабна, кажете как? " тогава можеше да коментирате на воля своите постижения . :)

unusual 23rd February 2010 18:39

Само си харчите парите. Ако искате да отслабнете наистина - правилно хранене + спорт. Тези хапчета действително добавени към горният начин може да помогнат за отслабването и изчистването на организма, но само от тях никой няма да отслабне. Може да се загуби вода в началото, но трайно и ефективно отслабване - не. :wink:

fitnessline 23rd February 2010 21:27

:)
 
аз ползвах липовон и съм доволна ,наистина е въпрос на мнение и личен избор .като цяло всяка добявка за отслабване е добре да се съчетава със спорт и хранителен режим!но има хора които или неискат да спортуват или имат физ.невъзможност или липса на време.нали и за такива трябва да има нещо:) а основното в липовон е загубата на апетит а от там и възможността да се спазва определен начин на хранене,емоционалната тежест от това че си на диета и ти се яде а не трябва... я няма ! да кажа спорта е здраве,професия и мое хоби ,така че съм далеч от това да го отричам -напротив!!!но 50 % всичко е от това какво слагаме в стомаха си-с каквото се храним това сме !!!за това подкрепям ЛИПОВОН.

metalmulisha 1st June 2010 11:46

:)
 
Хора, искам да споделя, че си купих Липовон и вече 10 дни го пия. Днес се премерих и съм с 4 килограма по-малко :)
Иначе не чувствам никакъв глад. Като страничен ефект мога да изтъкна сухост в устата и желание за прием на много вода, както и че има дни, в които се чувствам повечко изнервена.
Ако има някой който го приема в момента нека сподели как вървят нещата при него.

kremu6ana 23rd June 2010 08:41

Здравейте! Само да се запиша - аз също го пия от 20 дни вече, 6 кг свалени и се чувствам изключително добре! Целувки на всички и успех в борбата с килограмите! :D

m_papazova 27th June 2010 14:15

ПРОДУКТ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ
 
Направо съм объркана на пазара има толкова много ПРОДУКТИ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ- днес четох за ЛИПОВОН цена за 1 бр. - 59,80 лв. и за Vitaslim LIGHT цена за 1 бр. - 16,70лв. , кой е по ефикасен,може би по-скъпият ???

MandarinaDuck 1st July 2010 20:36

Vitaslim Light не действа. Няма ефект от него..

sattta 22nd July 2010 20:33

липовон
 
има ли странични ефекти?

wanja 30th July 2010 15:27

Да се включа и аз. Пия Липовон от 12.юни. Сега спрях за една седмица, за да си почина малко.
За 6 седмици резултатът е 4.5 кг. Като странични ефекти - голяма жажда.
Съвет: пийте витамини по време на приема, защото Липовона убива апетита и организмът се изтощава. Аз на 6-тата седмица се чувствах доста уморена и имах липса на концентрация. Това беше и причината да направя паузата. Започнах да пия витамини и да наблягам на плодовете през периода на почивката. От понеделник живот и здраве го започвам отново, но няма да спра витамините този път :)

Майка ми също го пие и за 10 дни е с 2 килограма по-малко.

m_papazova, Vitaslim LIGHT е 16.70 лв. опаковката, в която има 30 капсули. Препоръчителният прием е обаче 1-2 капсули 3 пъти дневно преди хранене. Т.е. ако се храните 3 пъти на ден и взимате по 1 капсула, тази опаковка ще ви стигне за 10 дни, а за месец ще ви струва 50.10 лв. Разликата не е много голяма. Аз също се загледах в този препарат, но като знам, че Липовона ми действа добре, реших да не сменям.

мауз 31st July 2010 18:33

Аз цял ден обикалям форумите и главно БГмама, а то тук сме си имали темичка. Прочетох, че нещо трябвало да имаш код ... :roll: Тези от вас, които са си го купили, биха ли споделили от къде. Разбрах че трябва да е оригинален - мексикански, а не български.
Моля за още инфо.
Айсче, СайНон /грубо кирилизиране, простете/ - знам, че само с хапчета не става. До сега бях на Минифемин, но нещо спря дори да ми убива апетита.
Трябва ми нещо не с идеята да отслабна от него, а прибавено към диетата ми и началото на спортуването. Да ми помогне.

wanja 31st July 2010 19:06

мауз, аз си го поръчвам от един сайт. Ще ти пусна линка на лични, за да не сметне някой, че правя реклама на Липовон.

Иначе кодове за отстъпка има, ако си поръчваш добавки от един щатски сайт. И него ще пусна на лични с код за отстъпка съответно, за да не спамя темата за Липовона.

мауз 31st July 2010 19:47

Благодаря, само дето не мога да се оправя. Ще търся други начини, щот ни мога да го разбера, ни да поръчам, ни знам как да го платя. Мислех си, че е на български :cry:

gabriel 1st August 2010 14:17

а знаете ли откъде може да се закупи директно, примерно от някой фитнес център в София, че така он-лайн незнам какво ще ми изпратят и дали няма и да е вредно

kremu6ana 1st August 2010 15:00

Аз си го поръчвам по тел и на другия ден е при мен! Номера обаче не е при мен , пък и незнам дали е учестно. Утре ми пишете на скайп kremu6ana и ще ви го дам!

мауз 1st August 2010 17:15

В сайта няма ли телефон?
По ме интересува твоят коментар. От кога го пиеш, резултати, станични явления /най-важно за мен е сънят и повлиява ли му/, на диета ли си и коя, спортуваш ли, колко си свалила?
Затрупах те с въпроси, но дано намериш време да отговориш.

White_Swallow 1st August 2010 17:57

Аз нямам нужда от този продукт, но майка ми се интересува така, че и аз искам да разбера повече за страничните ефекти и колко се отлслабва. Също и някакви противопоказания ако има :lamer:

wanja 1st August 2010 20:37

Както писах - убива апетита и по цял ден не се сещам за храна. Голяма жажда и първата вечер спах само 3 часа. Други странични ефекти при мен няма. Някой друг, ако го е ползвал, да сподели личен опит.

kremu6ana 1st August 2010 20:46

Цитирай:

Първоначално написано от wanja
Както писах - убива апетита
и по цял ден не се сещам за храна.
Голяма жажда и първата вечер спах само 3 часа. Други странични ефекти при мен няма. Някой друг, ако го е ползвал, да сподели личен опит.

Това е общо взето, но при мен проблемите със съня
бяха доста по - големи. Имах вечери, в които въобще не мигвах и на другия ден на работа - парцал.
Пих го един месец, свалих 8 кг , но правех и Дюкан, така, че едва ли е само от хапчетата. Аз го ползвах по принцип заради ужасната нужда, която изпитвам да ям сладко докато съм на диета и като цяло свърши работа. Но освен безсънието, мен лично липовона много ме и изнервя. Не съм много компетентна, но ми се струва ,че той действа главно на мозъчната дейност ( леле, дано не написах нещо много глупаво, ама поне ще се посмеете:)))) Не изпитваш глад, обаче омаляваш, не ти се спи, най вероятно от глад,но изобщо не го чувстваш.
А и да не забравя, когато прекалиш с яденето (а аз това го умея,понеже ям когато съм нервна дори и да не изпитвам глад) и си пил хапче, направо ти иде да :sick:
Абе, с една дума - гадна работа, поне за мен. Не искам обаче да правя антиреклама на каквото и да било, при всеки организъм е различно. Ако някой е пил мазиндол навремето, ефекта е абсолютно същия, едно към едно.
Лека момичета! От мен целувки!

Piny 1st August 2010 21:04

аз съм пила мазиндол на времето като студентка. Но него му е забранена продажбата от години. Готиното беше че струваше 2 лева, но аз не помня да съм страдала от безсъние ( аз така или иначе не съм си лягала преди малките часове, та може и затова да не съм усетила този ефект с безсънието)

wanja 1st August 2010 22:39

kremu6ana, абсолютно съм съгласна с теб, че при всеки организъм е различно.
Сега мога да кажа отзиви и за сестра ми. Тя го пие вече 4 ден и каза, че не страда от безсъние, но пък през деня е като парцал и страда от липса на концентрация. Все още не е решила дали ще го продължи.
Аз ще го почна от утре или вторник. Зависи кога ще ми го доставят, защото си го поръчах от сайта онлайн в петък вечерта.
Май от машето семейство само майка ми не страда от никакви странични ефекти, но пък каза, че си налага да хапва доста плодове на обяд, с каквито разполага - диня, кайсии, праскови...

Engel 6th August 2010 09:36

Момичета, аз пия SAG 8 от четери седмици и съм много доволна.
Помага ми да задържам свалените килограми, преди него, без проблем /разбирайте - колкото и да си прегрешавам със сладолед / и съм отслабнала 2кг., което за мен си е постижение ;) Целта ми е още 2-3кг. и ми е много трудно.
Но аз преди това свалих още 4кг.
Рекламират го - "8кг. за 8 седмици"
Изпих вече първата опаковка и от днес започвам да пия нова :)
Ще ви пиша като се върна :)
Хапчетата нямат никакви странични ефекти и се водят хранителна добавка за екстремно повишаване на метаболизма.
Ето повече инфо SAG 8

Който има интерес даже мога да му взема на едрова цена /40лв./ :wink:

wanja 6th August 2010 12:29

Това е чудесно! Поздравления!
А колко капсули съдържа една опаковка и по колко на ден се взима? От сайта не стана ясно.

Успех в по-нататъшното сваляне на килограми! :)

Rebeca_86 24th September 2010 12:04

Re: Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения
 
Цитирай:

Първоначално написано от metalmulisha
Моля споделете, ако сте ползвали този продукт дали наистина се отслабва от него? Моля споделете всякаква информация, която имате за този продукт...

Здравей,

Гледам има много теми в този форум за Липовон и желая да споделя и тука моя опит с този продукт.

Ползвала съм Липовон и останах много доволна но си го закупих от фирмения сайт. Казаха ми, че много трябва да внимавам от къде го купувам защото имало "дистрибутори", които предлагали продукта на по-ниска цена от тази въ фирмения сайт и това е много странно.

Така, че по-добре не взимай от дистрибутори.

Поздрави
Ребека

petar_angelov67 24th September 2010 22:16

Re: ПРОДУКТ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ
 
Цитирай:

Първоначално написано от m_papazova
Направо съм объркана на пазара има толкова много ПРОДУКТИ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ- днес четох за ЛИПОВОН цена за 1 бр. - 59,80 лв. и за Vitaslim LIGHT цена за 1 бр. - 16,70лв. , кой е по ефикасен,може би по-скъпият ???

Аз ти препоръчвам Липовон на мене ми помогна - хората казват, че Витата не действа но не знам на 100% аз не съм ползвал.

petar_angelov67 24th September 2010 22:20

Цитирай:

Първоначално написано от wanja
мауз, аз си го поръчвам от един сайт. Ще ти пусна линка на лични, за да не сметне някой, че правя реклама на Липовон.

Иначе кодове за отстъпка има, ако си поръчваш добавки от един щатски сайт. И него ще пусна на лични с код за отстъпка съответно, за да не спамя темата за Липовона.

Какви са тези сайт-ве аз знам само фирмения сайт за България и той е Бързоотслабване . сом

Ако можеш ми прати на съобщение какви са тези сайтове. И какъв е този щатски сайт.

petar_angelov67 24th September 2010 22:22

Цитирай:

Първоначално написано от мауз
Благодаря, само дето не мога да се оправя. Ще търся други начини, щот ни мога да го разбера, ни да поръчам, ни знам как да го платя. Мислех си, че е на български :cry:

Ми аз лично мн лесно се оправих с поръчката. Влизаш в сайт-а и си поръчваш колкото бройки искаш идват ти на адреса, които си посочила и чак тогава плащаш парите. За сега ссъм поръчвал няколко пъти и нямам никакви проблеми с поръчката.

petar_angelov67 24th September 2010 22:28

Цитирай:

Първоначално написано от kremu6ana
Аз си го поръчвам по тел и на другия ден е при мен! Номера обаче не е при мен , пък и незнам дали е учестно. Утре ми пишете на скайп kremu6ana и ще ви го дам!

Аз разбрах а и ме е страх да поръчвам по тела от някакви си дистрибутори. Защото гледам, че някой от дистрибуторите предлагат на 50 лв. Липовон, а във фирмения им сайт продукта е 59,80, което е малко странно и ме навява на мисълта, че може да има вмешателство в съдържанието на продукта от страната на дистрибуторите.

simonapetrova80 13th May 2011 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от metalmulisha (Публикация 630535)
Моля споделете, ако сте ползвали този продукт дали наистина се отслабва от него? Моля споделете всякаква информация, която имате за този продукт...

Да ползвала съм го и е много добър - наистина както казват хората, че е уникален е истина. Ще видиш как топиш мазнините за кратко време без да се чустваш отпаднала както при повечето фет бърнъри.
Даже сега са пуснали пак промоция и дано успея да се възползвам, че е последен ден.

Айде успех! :)

fitnessline 1st July 2011 10:18

Lipovon - Cena
 
Здравейте , тук намирам същите ценови съмнениа за липовон :) преди малко коментирах това в сайта на бтв и часът на мама . Та относно разликата в цената -наистина официалната цена е над 50 лв ,но дистрибутори и вносители си имат финансови взаимоотношения ,дистрибутора получава отступка ,която преценя как ще сподели с клиента ,така че хем да има полза от продажбата ,хем и клиента да е доволен .Няма как да има намеса в състава ,абсурдно е ,едва ли някой ще тръгне да си прави опаковки и етикети и произвежда капсулите ....мое мение !И тук ще кажа че реклама няма да правя :),излишна е поради успеха на добавката вече втора година в страната .Успехи на всички !

bgoner 18th September 2011 16:50

много е важно да се запознаете със съставките на хранителната добавка и да се консултирате с някой диетолог, фитнес инструктур.

За съжаление повечето такива добавки за отслабване са пълен въздух под налягане, направени с цел правене на бързи пари. Обикновенно съставките им са пълен смях в сравнение с РЕКЛАМАТА, която упражняват. Така като гледам повечето хора, които я хвалят тук са хора с по 5-6 мнения... което за мен не е много авторитетно.

Най-добре отидете да спортувате нещо и си вземете един фет бърнър на реномирана марка за хранителни добавки за фитнес, за да сте малко по-спокойни.

neutropa 7th December 2011 19:36

ЛИПОВОН
 
ЛИПОВОН

УЛТРА ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА ЗА БОРБА С НАДНОРМЕНОТО ТЕГЛО – ГАРАНТИРАНО ОТСЛАБВАНЕ ОТ 3-5 КИЛОГРАМА СЕДМИЧНО, В ЗАВИСИМОСТ ОТ НАЧАЛНОТО ТЕГЛО. ИЗЦЯЛО НАТУРАЛЕН ПРОДУКТ, ЛЕСЕН ЗА ПРИЕМАНЕ – САМО ЕДНА КАПСУЛА ДНЕВНО! Опаковката съдържа 30 капсули. Препоръчителна доза:
1 капсула дневно Цена: 50 лв.

При покупка на 3 бр. - по 45 лв. за 1 бр.
При покука на 10 бр. - по 40 лв. за 1бр.

За контакт: Йордан Серафимов - мениджър хранителни добавки 0883 327278, 0878 978434
www.massformula.alle.bg
www.massformula.com
Гарантирано отслабване с този продукт!

cveti48 11th December 2011 18:24

Движете се
 
Движете се ако искате да отслабнете, стига с тези препарати. :sunbath:

diddidi 11th December 2011 18:51

Липовон
 
При мен нямаше никакъв ефект.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.