Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Ботокс (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7349)

Bora 29th November 2014 11:40

Здравейте! Два пъти вече съм си слагала ботокс. Ефектът е страхотен! Обикновено хората свързват ботокса с такива снимки, като по-горе посочените. Такъв резултат със сигурност може да се постигне само, ако се прекали с всичко - не само с ботокс! Аз съм си намерила чудесна дерматоложка, която е изключително против свръх дозирането на каквито и да е филъри, ботокс и т.н. Количествата, които ми слага са просто перфектни - изглеждам съвсем естествено.
И още нещо, откакто слагам ботокс нямам пристъпи на мигрена!

titi1 30th November 2014 13:30

Слагаш ли си на челото?

Bora 1st December 2014 19:34

Да, слагала съм, въпреки че докторката ми каза, че ботоксът е лицензиран за работа само в зоната между веждите и около очите. Това, обаче, е лекарство, както казва тя, и може да се поставя и в други зони по лицето. В случая, обаче, говоря за Botox с европейско име Вистабел, а не за други видове ботулинов токсин.

titi1 1st December 2014 21:37

попитах за челото не за друго, а защото по принцип ботокс поставен там води до главоболие, особено пък ако се прекали.
Не мисля, че има някакво отношение спирането на главоболието ти със слагането на ботокс.

Bora 2nd December 2014 09:10

Както написах ботоксът е и лекарство. Използва се и за лечение на някои здравословни проблеми, а не само за разкрасяване. Ботокс се инжектира при хиперхидроза (прекомерно изпотяване), чувала съм и за лечение при деца с церебрална пареза. За мигрената специално, знам със сигурност, че се лекува с ботокс, но инжектирането при този проблем не е в челото, а в зоната между веждите. Така, че действително главоболието ми изчезна не от ботокса в челото, а от ботокса между веждите. Също против мигрена знам, че може да се инжектира ботулинов токсин и някъде на тила в основата на главата, но не мога да кажа подробности.

titi1 2nd December 2014 10:48

Аз не виждам логика в челото да води до главоболие, а между веждите да предотвратява главоболие.

Bora 2nd December 2014 11:38

Ами аз не съм чувала за случаи на главоболие от ботокс в челото. И пак казвам - говоря за оригиналния продукт Botox, а не за други видове ботулинов токсин, защото на пазара има всевъзможни такива. Много от тях дори нямат лиценз за поставяне в лицето.

simona_80 6th January 2015 16:01

Скоро някой да е слагал ботокс при Денкова ? Имате ли отзиви, как се справя ?
Мисля да и се доверя, до момента не съм слагала, но вече ми е време, а и отдавна искам

The Shadow 24th November 2015 14:15

Като например за промоции с неясно съдържание и резреден - за по-малко пари. По-малко пари е = на лек ефект, който не отговаря цена-качество. Минах от там и не мисля да го повтарям за в бъдеще.

martina333 24th June 2017 09:57

За такива процедури аз лично не се доверявам на промоции. Предпочитам да дам повече пари, но да съм сигурна, че няма да си навредя. За такива процедури разчитам само на специалисти.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.