Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   ZBR women-Внимавайте!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9746)

yoli 30th October 2009 15:39

ZBR women-Внимавайте!!!
 
Става въпрос за бутик Зебра в Mall Sofia.Ще ви разкажа моята сага с тях и после сами преценете що за професионалисти са.

Първото нещо закупено от тях е един гащеризон(аз съм го показвала и тук в темата за придобивки),които ми го шиха по поръчка и въпреки това трябваше да му се оправят чашките.Така ги оправиха,че нямам думи,останаха си тесни.Но както и да е.След няколко обличания се разпра шев на едната чашка и им го занесох да го зашият като им казах ,че така и така се е скъсал направо да ми отпуснат и чашките,което не бяха направили миналят път.

Взимам си аз гащеризона за чиято корекция ми взимат 15лв.Прибирам се,обличам го и какво се оказва,че вместо да ми ги отпуснат те са ми ги стеснили още.Останах втрещена smile3556
Нося им го отново.Продавачката ми звънваи ми казва,че шефката и казала ще дължа още 10лв за повторната корекция. ShockedПри което аз категорично отказах,защото вината не е моя,а тяхна.Въпросните шефки,сега ще си вземат тези 10 лв. от заплатата на продавачката,защото тя ми била приела гащеризона за корекция. smile3555Е нямам думи просто!!!

Гащеризона е още при тях,чакам вече повече от 10 дена да ми го оправят!!!

Но до тук не свършва всичко.
Когато занесох гащеризона първият път за корекция(ех тогава да знаех какво ми предстои,нямаше да стъпя там) си харесвам една рокля(която струва 150) като модел и ги питам дали ще може да ми я направят само че от черен плат.
Продавачката се обажда на шефката и я пита,при което тя и казва че може.Взимат ми мерки и т.н.Отивам да си взема роклята вече готова,обличам я и какво да видя-една педя по къса от поръчаната.Категорично заявявам,че искам нова рокля.Ок шият нова,взимам си я,тръгвам си.Щастлива и доволна,но само до второто обличане при което цялата рокля се усуква.

Вече ми беше писнало от тях,но няма да изхвърля ей така 150лв. на боклука,а и парите не си ги намирам на лицата.
При което естествено им я връщам да решат какво да правят с нея.Не след дълго ми звънят да ми кажат,че единственото нещо което могат да направят е да я стеснят(а то няма на къде повече защото тя ми е по тялото) ,казват ми че платът бил такъв и се осуквал от само себе си и не съм ли била наясно с това.А кажете ми аз откъде да го знам dohИ че тъй като е обличана вече неможе ли да я заменят за нищо друго.Казано просто всичко си е за моя сметка.
Но аз няма да оставя нещата така в Понеделникът отивам в ателието им да се разправям argue

Благодаря ви,че ме изчетохте и се извинявам за дългият ми пост,но искам да си излея душата,а и да ви предопредя да си имате едно на ум ако някога ви хрумне да си имата вземане даване с Зебра!!!

Марулка 30th October 2009 15:55

Хаха...пак във връзка с този магазин,една моя приятелка ходи там на интервю.Оказа се ,че трябваше да я пробват и оглеждат поне през ден(безплатна работна ръка :idea: ) и добре,че я навих да бяга от там.Заплатата беше повече от мизерна :!:
Йоли... :roll: представям си какво си преживяла,като се има в предвид колко уравновесен и възпитам човек си. :roll: Ако бях аз сигурно...щяха или да се гръмнат или да си затворят магазинчето..... :shooting:

yoli 30th October 2009 16:27

Марулке :2024:
Днес така бях яхнала метлата след като ми звъннаха от мола,че ако бях наблизо щях да отида и повярвай ми,че щяха да фърчат рокли,шалове и тем подобни
:twisted:
То колкото и да си спокоен,търпелив и учтив в един момент ти писва!!!
То бива бива ама тяхното никъде го няма.
В понеделниктака ще ги :shooting: с думи, че ще си глътнат граматиката!!!

Марулка 30th October 2009 16:37

Йоли :wink: само така мило......... :wink: ние да не пасем трева ...а.... :girl_haha: те на продавачките си дават 350 лв..... :evil: само се сети за какви шефки ти говоря.... :lol: а ти трябва да се прежалиш със 150 лв...явно им мязаш на по-баровка от самите тях :wink:

p1p1r1p1 30th October 2009 16:40

Даааааа тези хора са много нагли...Аз миналата година си купих пола от там и понеже съм много слаба трябваше да ми я стеснят.Аз също си платих 10лв за корекцията.Казаха ми, че ще е готова след 3-4 дни.Да ама не, отидох следващата седмица и продавачката ми каза, че не е готова :roll: Казах им да ми се обадят, за да не се разкарвам пак напразно..След 3 дни ми се обадиха да си я взема.Отивам аз, взимам я и се прибирам доволна.След няколко дни я обличам и отивам на работа, и О :shock: каква изненада двата шева, които трябваше да пипнат бяха толкова къдреви, все едно аз съм ги шила. :evil: Цял ден умрях от срам, в офиса.
Отидох и я занесох пак...Излишно е да казвам, че резултата беше същия... :evil:

Марулка 30th October 2009 16:42

Абе,те явно да не се набутват за свестен шивач,карат продавачките си да шият....... :evil:

yoli 30th October 2009 16:52

Те не ги карат да шият,а ги глобяват заради некадърните си шивачки.А май до колкото разбрах дори едната от шефките крои и шие.
Е сами си вадете изводите.....

fluxi 30th October 2009 22:37

А вие защо си пробвате дрехите чак, когато се приберете?

И аз бих отишла в ателието,явно по друг начин не могат да се оправят нещата.

yoli 30th October 2009 23:10

И да го бях премерила гащеризона там след корекцията какво от това :roll: Те чашките си бяха малки.Да не мислите,че продавачките ще вземат да ми ги разширят? :lol:

apoklistika 31st October 2009 01:13

Доколкото знам комисията за защита на потребителите върши доста добра работа не само на думи. Пробвай в понеделник като за начало да ги заплашиш, пък ако не им подейства, подай наистина жалба и готово :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.