Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

леля мичИ 27th January 2007 16:42

Аааааааааа, как ще се откажа душко...
ОК съм, само дето вчера не ядох един и същи зеленчук, ами разнообразих :oops: малко... :wink:
Днес до момента съм изрядна, само дето довечера ще ходим в едно заведение, в което е много вкусно и ще трябва да ям суха прЪжола със салата... :girl_cry2: :wink:

neli4ka 27th January 2007 17:02

Еее не са чак толкова сухи пържолките. :2023: Хапни 2 пилешки пържоли с голяма салата и си ок.Аз тази вечер ще имам много работа,та и аз мисля да направя така,като имаш в предвид,че ще хвърча като,хеУикоптер чаааак до към 9 сутринта,а може и по късно. :2010: :3000:

леля мичИ 27th January 2007 17:10

Неле, ммммммм... такова.... :1252: ...
...може ли да опъна една водка тая вечер.... :oops:

neli4ka 27th January 2007 17:27

По принцип не може,но аз си подпиивам.Вчера пих 2 чаши шампанско,а ония ден..... :1252: не ме питай колко съм пила.Не мисля,че една водка ще развали целия режим.

леля мичИ 28th January 2007 12:27

Малииииии :oops: , снощи се поизложих, щото пих 150 гр. водка, ядох кипърска салата в която имаше риба, домати, марули и царевица и за капак си поръчах качамак :oops: , обаче беше истински и направо с върховен вкус :2034: :wink:
Е, днес пак съм на таратор :? :wink:

Denise 28th January 2007 15:28

Ох,помислих,че само аз съм предала фронта снощи.Миленка не си единствената и аз сгафих.Половин бутилка вино и едни панирани нещица и риба и...Katie,не видях по рано че си писала.Живея в Испания.По принцип тука са почитатели на хляба,бял хляб.Има пекарни,но не правят хубав,4ерен хляб.Затова предпочитам пакетиран-по специално немския хляб.

katie 28th January 2007 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от Denise
По принцип тука са почитатели на хляба,бял хляб.Има пекарни,но не правят хубав,4ерен хляб.Затова предпочитам пакетиран-по специално немския хляб.

ОК, аз съм в Германия, тук си е направо рай за почитателите на черен хляб.

А иначе и аз естествено сгафих... :1252: Но още в петък, празнувахме рожден ден при едни индийци, аз си взех бамя с домати, но се удържах и изядох малко. И без алкохол. Какво да се прави, не мога да не поръчам нищо. Ама и ние сме едни диетчии... :?

apoklistika 28th January 2007 17:33

Ще ви бия, ей :lol: :lol:
Аз всеки ден ви следя да видя какви ще са резултатите, а вие какво направихте 2001 аз дето уж се отказах от диетата я карам по- послушно от вас :lol: :lol:
katie, германците наистина са царе на хляба, но внимавай, аз докато бях там,по едно време така се бях отпуснала с тия черни хлябове... :2034: черен, черен, ама хляб все пак :lol: :lol:
Я кажете, има ли зеленчук, който да не е подходящ за дните с кисело мляко, или всички стават?

katie 28th January 2007 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
katie, германците наистина са царе на хляба, но внимавай, аз докато бях там,по едно време така се бях отпуснала с тия черни хлябове... :2034: черен, черен, ама хляб все пак :lol: :lol:

Те освен че са царе на хлябовете, могат и разни пасти, торти, кнодел и разни други тестени, месо и салами, пържени картофи... А зеленчуците и плодовете им за нищо не стават. Затова са и толкова закръгленки, е поне болшинството... Ама аз внимавам.

Цитирай:

Я кажете, има ли зеленчук, който да не е подходящ за дните с кисело мляко, или всички стават?
Аз се поизложих в петък малко, но днес и вчера съм послушна. Реших и аз да я подкарам на краставици, ама много не ми понася, да не говорим ако бях взела спанак. Гладно ми е някак. От зеленчуците наистина най-много мога да препоръчам брокколи, мислех си че ще е гадно с тях цял ден, но се чуствах сита, пък и не ми втръснаха. С тях пих и зеленчуков сок без сол или захар, незнам дали е позволено, защото в диетата нищо не пише за течности. Но пък беше много вкусно.

neli4ka 28th January 2007 18:45

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Те освен че са царе на хлябовете, могат и разни пасти, торти, кнодел и разни други тестени, месо и салами, пържени картофи.

Ааа,Katie ще ме извиняваш,но белгииците са признати не за царе,а за крале на пържените картофки. :1351:
Днес съм на измислена "Снежанка"(гъсто кис.мляко със краставица и сол)и ме е засища.Снощи бачках от 21 часа до 10 часа днес и се чуствам,като парцал.Ще попрочета малко из форума и пак ще се изпльоскам. :1246:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.