Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Hill clinic (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10945)

crazygirllp 8th July 2010 23:19

Hill clinic
 
Предстои ми операция!
Някой ходил ли е там? Моля споделете мнения!

viki68 12th July 2010 21:48

И аз
 
искам да питам същото.Имам много добри отзиви, но чакам и от теб. Кога е интервенцията. Моля, мнооооого сподели! :cry:

crazygirllp 9th August 2010 18:31

Направих си корекция в hill clinic преди почти 1 месец.Струваше ми 4000 лв.Казаха, че няма да боли- болеше,казаха,че няма да кърви-една седмица кървеше...В клиниката са много мили и обстановката е приятна,но устната ми започна да се разкъсва...операцията беше неуспешна,дадох всички пари на семейството си за тази операция,а сега отново страдам.Не направиха това ,за кото се уговорихме, не отговарят директно на въпросите- казват че си знаят работата...Моят проблем беше по сложен от лабиопластиката. Процедурата я направиха уж с лазер и това било причината за високата цена...
Сега ми предлагат още една операция -сас скалпел(а преди това ми обясняваха че е недопустимо такава операция да се извършва без лазер)
Незнам как ще събера сили за още една операция.Дали ще е безплатна или пак ще искат луди пари.Незнам дали да им се доверя отново,но имам ли избор нещата не могат да останат така както са.Тъканите които зашиха една за друга не зарастнаха,още не са ми паднали конците, а кожата ми се къса.

crazygirllp 9th August 2010 18:32

Вики с теб какво стана? Ти ходи ли на консултация?

Оnly 9th August 2010 22:20

За болка не зная , но мястото е пълно с кръвоносни съдове и затова доста хирурзи не се наемат да правят този вид операция . Затова за по-малко кървене и по-бързо възстановяване са ти предложили лазер .
Жалко , че трябва да продължаваш ; и сумата ти е била големичка .
Момичета , някои операции се правят и от гинеколози , или поне от тези , които и израждат . Не търсете само пластични хирурзи ... както и за бенки - и обикновен хирург може да маха . На фрапантно ниски цени .

te_dda 9th August 2010 23:05

Цитирай:

както и за бенки - и обикновен хирург може да маха . На фрапантно ниски цени
и фрапантно опасно :lol: :?

crazygirllp 10th August 2010 06:03

и при гинеголог съм била-оперира ме и ме направи на нищо,след него отидох в хил клиник
преди да предприема нещо бях се консултирала с 10 специалисти-5 гинеколози и 5 пластични
няма гаранция за никого,колкото и да подбираш,докато не се оперираш няма да разбереш

te_dda 10th August 2010 15:45

докато не започнеш да говориш с имена мисля,че няма как да получиш адекватни коментари !! кои са тея гинеколози ??????:

smehuranka 13th August 2010 07:39

И аз влизам в тази тема, за да ви чета. Че май старата вече не е актуална.

С уговорката, че още не съм се решила и засега само пасивно събирам мнения и впечатления...

Enerdji 15th August 2010 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от crazygirllp
Направих си корекция в hill clinic преди почти 1 месец.Струваше ми 4000 лв.Казаха, че няма да боли- болеше,казаха,че няма да ............ Дали ще е безплатна или пак ще искат луди пари.Незнам дали да им се доверя отново,но имам ли избор нещата не могат да останат така както са.Тъканите които зашиха една за друга не зарастнаха,още не са ми паднали конците, а кожата ми се къса.

Този пост във всяка тема ли го има???? :wall: :wall:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.