Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Всичко за липосукцията и най-вече заслужава ли си? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3460)

anita 4th March 2007 21:31

западнячките просто много спортуват и наистина съвсем не са отпуснати като нас.

junglegirl 5th March 2007 09:55

Цитирай:

Първоначално написано от anita
западнячките просто много спортуват и наистина съвсем не са отпуснати като нас.

Не е това.Една жена може да е кожа и кости,и да спортува,и пак да има целулит.Уф,че гаднооо.... :2016: :girl_cry2:

The Shadow 5th March 2007 10:03

Именно! Все се опитвам да го обясня това с целулита, че няма значение дали си слаб или дебел.Винаги може да го има :wink:
Аз съм слаба със спортна фигура и имам целулит :cry:

junglegirl 6th March 2007 15:08

А каква е връзката между хормоналните нива и натрупването на целулит?
При повишено ниво на естрогени ли е така и това означава ли,че приемът на противозачатъчни може да е причина за появата му :?: :roll:

diastemma 6th March 2007 15:39

Според мен природата не смята целулита за нещо ненормално, това всъщност не е болестно състояние. Именно затова няма някакви конкретни причини...

junglegirl 6th March 2007 15:51

Мислех,че се води заболяване,а и тъй като представителките на негроидната раса например страдат много по-малко от целулит,все пак има фактори,които се свързват с появата му-Като заседнал начин на живот,застой на лимфа и вода(малко си измислям :lol: ),влошена циркулация и оросяване,но и за хормоналните нива съм чела нещо.... :roll: И все пак целулит се трупа значително по време на бременност...Дали има общо с износването на плода и хормоните?

junglegirl 9th March 2007 09:21

А бе......това сериозно ли е....?!

"По време на липосукцията е бил засегнат кръвоносен съд и по него са тръгнали мастни клетки. Те циркулирали из цялата кръвоносна система и обикновено спирали, където си намерят място. Можели са да стигнат и до мозъка или сърцето ми. Лошото беше, че много късно установиха какво е станало - беше минала цяла седмица....................
На сутринта ми поставиха диагнозата - белодробна емболия............
Докторите мислеха, че нямам никакви шансове, почти бяха готови да се откажат."

sladkatony 9th March 2007 09:23

:shock: Това пък от къде го изкопа ?

junglegirl 9th March 2007 09:25

Чакай да пробвам да го копна,че нещо не се получи преди...Частта е в "Мнението на пациентките".И Тепавичарова казва интересни неща...

bimbi 9th March 2007 10:30

Цитирай:

В такива моменти човек преосмисля много неща. Тогава осъзнах, че идеята да се отърва от целулита е била доста глупава. Да махнеш от едно тяло изведнъж 4-5 кг - това е такъв шок за организма!
Цитирай:

Едни празници са достатъчни да се сдобиеш отново с излишните мастни клетки.
тая или лекаря жестоко я е излъгал, или въобще не е в час...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.