Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Как започвате деня? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2139)

lori 4th August 2006 08:27

Как започвате деня?
 
Добро утро на всички! От известно време се каня да пусна такава тема, дано не се повтарям с някой друг. Интересно ми е как започвате деня си - събуждане, ритуали след това, кой на работа, кой свободен. :lol: Понеже за мен това е ужасна мъка, та затова питам. Просто сутрин съм полужива (или полумъртва), зависи от гледната точка. :D Ставам, приготвям се набързо и излитам. Като дойда в офиса в 9 си вземам едно кафе и оттам нататък не ми мърда 1 час за събуждане. В помощ на това включвам и нета. :lol: :lol: Понякога ми отнема и повече време и то станало време за обяд. :lol: :lol: Хайде споделяйте! :lol:

stoianbs 4th August 2006 08:32

Re: Как започвате деня?
 
Първото нещо когато стана е да си сипя кафе и да запаля цигара. През това време преглеждам новините. Докато трае прегледа вече е станало време да мина през банята и след това се втурвам :lol: към офиса където пия още ендо кафе и работния ден започва .

karine 4th August 2006 08:32

Аз започвам да ставам дисциплинирана или поне се опитвам :oops: От известно време ставам в 6ч30, пия кафенце и правя 30 мни Пилатес, после душ, грим :girl_dance: , избирам какво да облека, целувка за чао на моя любим и отивам на работа, а днес станах с особено приповдигнато настроение, защото довечера заминавам на моренце :1203: :1259: :1241:

invisible 4th August 2006 08:32

Събуждане в 7:20 със силни опити до 7:40 да изляза от леглото, почти спяща и с напипване къде се намирам стигам до банята, после си правя едно силно, горчиво кафе и се гримирам....накрая се обличам и в 8:30 излизам в 9 съм в офиса. Правя си второ кафе и почвам да бачкам.....междувременно хвърлям по едно око на форума и така до 18:00ч. :)

lori 4th August 2006 08:36

Ее, много сте дисциплинирани и тримата! Как го правите това да станете толкова време преди тръгване?! Аз съм от 9 на работа, но ако щете вярвайте, ставам към 8,15 със страшни усилия на волята. Вярно, че работата ми е близо и че мъжо ме кара напоследък, но това не е извинение май... :D :lol:

stoianbs 4th August 2006 08:42

Цитирай:

Първоначално написано от lori
Ее, много сте дисциплинирани и тримата! Как го правите това да станете толкова време преди тръгване?! Аз съм от 9 на работа, но ако щете вярвайте, ставам към 8,15 със страшни усилия на волята. Вярно, че работата ми е близо и че мъжо ме кара напоследък, но това не е извинение май... :D :lol:

Преди година и аз работех на 5 минути от нас и ставах 30 минути по рано но......сега се налага да ставам 1 час преди да тръгна :lol:

sladka_blondinka 4th August 2006 08:56

Събуждам се в 8,вземам душ,пускам си музичка,пийвам кафенце припявайки някоя песничка :girl_dance: Към 8.50 политам към офиса,пия второ кафе и се започва лудото бачкане :lol:

verita 4th August 2006 09:01

Аз съм точно както Invisible, но с тази разлика, че съм от 8:30
Миналата гогина обаче живеех коренно различен живот, спях по 5 часа и работех по 15, затова времето беше разграфено до секунда:
Ставам и пускам електрическата кана да топли вода, слагам мляко на мюслите да се накиснат. Отивам да си измия лицето и зъбите, връщам се, слагам филийки в тостера, водата се е стоплила - разбърквам нескафе (няма време за истинско :evil: ), разбърквам мюслите, филийките изскачат, изяждам мюслите и филийката, изпивам кафето, слагам дрехи и грим и точно в една определена минута тръгвам към спирката. От точно едно определено място осъзнавам, че ще изтърва метрото и тръгвам да бягам. Пристигам в същата секунда, в която и мотрисата. На спирката са същите хора, които и вчера и утре. Качвам се и сядам на една определена седалка - на която бях и вчера и утре. Другите хора също... И така, докато си легна... И после сънувам, че съм влязла в Матрицата.. Ъ, глупости, няма матрици.. Никой не може да програмира света :?

lori 4th August 2006 09:04

ООО и аз имам чувството, че работните дни са матрица. Направо ужасно - всеки ден започва по един и същи начин, шефовете са едни и същи..... Обичам си работата, но понякога не знам кой ден е. :D Добре, че навсякъде има календари... :lol:

pyceHka 4th August 2006 09:07

нормално GSM-a ме буди в 9, ставам къде с проблем, къде без, включвам компа и естествено си пускам музикааааа :1258: оправям си леглото, мия се и ям. това е в нормалните дни. след купон (както е сега) не питай... :cry: уф, зле ми е :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.