Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетична ГОВОРИЛНЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10508)

дундьо 14th July 2010 10:16

Недич, със Зоната се сваля по-бавно, но гарантирано само мазнини. Затова пък се отслабва постепенно-равномерно, без зацикляне. При мен въпросът не е само в това. Имам страхотен тонус и отшумели болежки още първата седмица. Дори оставих отслабването на заден план. Права си, Зоната изглежда трудна на пръв поглед, после се оказва, че й хващаш цаката. Трябва да се почне, когато се почувстваш достатъчно подготвен. Някяк не става да се учиш в движение. То пак ще се учиш и проверяваш, но основните неща са ти ясни. И знаеш кое къде да търсиш за справка. Трябва да разполагаш с книгата, не става с нета. Впрочем книгата е интересна да се прочете дори и да не решиш да влезеш в Зоната. Просто дава отговор на много въпроси - доказано научно. Сиърс е биохимик, работил е с фармацевтични компании и експериментира върху, както казва той, "не върху мишки и зайци, а върху еднствения биологичен вид, който е меродавен - човека". (Говорим за експерименти с храна). Та прочети я. Ти често беше болничко зимата, най-малкото ще си оправиш имунната система. Обаче не те агитирам в никакъм случай. Просто ти давам информация. Това е начин на хранене, който можеш да спазваш цял живот без усилие. Защото ядеш всичко. Няма табута. И всеки ден си правиш менюто според вкуса, възможностите, времето и пр.

nedaneda123 14th July 2010 14:38

Дундьо, ни най-малко не го приемам за агитация. Напротив благодарна съм ти, че ми отваряш хоризонти. Ще изкарам 90 дневната докрай и после ще купя тази книга и ще прочета. Определено ми омръзна вече от ограничения от групи храни. Аз съм си чревоугодник :oops: и обичам да ям разнообразни неща. Номерът е да се преборя със себе си да не прекалявам в количеството и да не ям като "циганска торба"- наведнъж всичко, което е в хладилника и по много от всичко, и ако може денонщно. Щом казваш, че Зоната се хапва разнообразно, значи би ми харесало. Не държа да отслабвам бързо, вече не съм и на години за къси полички (не съм престаряла,но не ми е на всяка цена) , а искам да се чувствам комфортно в дрехите и кожата си :D, животът е твърде кратък!

дундьо 14th July 2010 16:08

Радвам се, че те заинтригувах. Виж в темата за Зоната чат-пат си пишем менютата. И в другия форум има тема за Зоната и там също постваме. Но темата не е като Дюкан - имам предвид меродавна е книгата, менютата са просто за идеи, понеже някои по-бавно и трудно навлизат в сметките. Тъкмо ги коригираме, когато нещо не са преценили верно. То това е цялата работа - да свикнеш да смяташ блоковете храна. А какво е блокове - като прочетеш книгата

lovebird 14th July 2010 16:14

Здравейте отново (:

дундьо 14th July 2010 16:22

Птиче, постигна ли някое килце отгоре?

lovebird 14th July 2010 16:23

Цитирай:

Първоначално написано от дундьо
Птиче, постигна ли някое килце отгоре?

Мда..поне според мен

дундьо 14th July 2010 16:27

А според кантарЯ?

lovebird 14th July 2010 16:31

Кантаря е затирен на дълбоко място там, където слънце не огрява :lol: (не е в д-то ми, спокойно) :lol:

дундьо 14th July 2010 16:41

А бе аз съм спокойна за кантаря, ама за тебе не съм - да не би да се самозаблуждаваш и да си криеш главата като щраус?

lovebird 14th July 2010 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от дундьо
А бе аз съм спокойна за кантаря, ама за тебе не съм - да не би да се самозаблуждаваш и да си криеш главата като щраус?

Oпределено не мисля :/


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.