Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   несполучливи устни..отново?! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2340)

Olivia 4th September 2006 23:15

несполучливи устни..отново?!
 
Наскоро си направих устните(бях пуснала тема в която описах как ми спаднаха за една вечер),2пъти по 2 кубика общо 4 кубика-без резултатно. :? Сложиха ми "Бютикал 2" -който принципно би трябвало да издържи до 2год.Уви...ефектът беше една вечер.Както и да е..Въпросът ми е мога ли да си уголемя усните с нещо друго(след като вече имам някакъв разтвор в джучките) например хил.киселина? Дали няма да даде някаква реакция..нещо да се възпалят или нещо др.?Защото май четох някаде(?!) че не хубаво да се смесват 2 различни препарата-пък и са минали само 2 месеца :roll:

Julet 4th September 2006 23:51

Ами по добре питай разли4ни хирурзи те ще знаят най-добре или из4акай.
А аз искам да попитам не може ли просто да се вземе тъкан от някаде по тялото ни и да са сложи в устните ? :roll: Не говоря за мазнини.
Поне хем организма няма да го отхвърли , хем си остава ве4но . :D
Някой чувал ли е за такова нещо , възможно ли е ?

Olivia 4th September 2006 23:55

Имам приятелка която си направи устните по този начин..и уж трябваше да са вечни..май понятието "вечни"не се отнася за раздел-"устни"защото нейните спаднаха след половин година..-не точно колкото бяха преди самата процедура но все пак до нивото на "тънки" :?

Julet 5th September 2006 00:16

а от каде са й взели тъкан от дупето ли ? :D

Цвета С 5th September 2006 08:58

и няколко мои познати си направиха устните с някакви киселини,но не знам точно какви и след време им спаднаха,на едната даже докато е стигнала до светофара вее е нямало почти нищо,поне така твърди,въпреки ,че се чудя не е ли имало оток.излиза,че само силиконът е траен ,но пък той е вреден и се въртим в кръг(аз съм една от тези които сбъркаха и сис сложиха силикон,въпреки че вече почти три години нямам никакъв проблем

diastemma 5th September 2006 16:52

Цитирай:

Първоначално написано от Julet
А аз искам да попитам не може ли просто да се вземе тъкан от някаде по тялото ни и да са сложи в устните ? :roll: Не говоря за мазнини.
Поне хем организма няма да го отхвърли , хем си остава ве4но . :D
Някой чувал ли е за такова нещо , възможно ли е ?

Може да се вземе лента дерма (вътрешния слой на кожата) и да се вкара в тунел, направен по дължината на устната. Но остава белег от взимането на кожа.

Julet 6th September 2006 11:59

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Цитирай:

Първоначално написано от Julet
А не може ли просто да се вземе тъкан от някаде по тялото ни и да са сложи в устните ?

Може да се вземе лента дерма (вътрешния слой на кожата) и да се вкара в тунел, направен по дължината на устната. Но остава белег от взимането на кожа.

Е зна4е все пак има ВЕЧЕН вариант (освен опасния силекон) :D !!!
А знаеш ли с каква анестезия се прави тази операция ?

кити 6th September 2006 18:05

Май с чук по главата, защото ако е само чаша уиски, смехът ти ще пречи на доктора да си реже от теб... :1206:
Шегичка

diastemma 6th September 2006 22:04

Кити, за малко да падна от стола от смях :1242:

Обща анестезия, мисля... взимането на кожа става и с местна, но поставянето в устната може би е болезнено и травматично...
Ами не знам колко е "вечен" резултатът, не съм проучвала въпроса.

Olivia 7th September 2006 15:34

аз мисля че няма "вечен"резултат..?!много мои приятелки си направиха устни с вечен ефект но след извесно време всичко си спада..може би веществото си е още там и се усеща на пипане(както моето) но видим ефект няма :roll: за съжаление :girl_cry2:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.