Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Уголемяване на пениса! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5973)

Wengo 22nd February 2008 18:41

Уголемяване на пениса!
 
Значи моля за всякаквя информация, как варират цените със или без силикон..... Кои лекари ще ми препоръчате и как да се свържа със тях. Може ли да се прави подобна операция ако си под 21 години? :?:

vinaria 22nd February 2008 19:31

Колко точно ти е голям?

kari_d 23rd February 2008 08:43

Удължаване на мъжки полов член
Операция, при която удължаването става за сметка на осжвобождаването и изтеглянето на члена надолу след прерязване на връзка между него и срамната кост и пластика на кожата. Средното удължаване е около 1,5- 2 см. Белегът е отлично скрит в окосмената част. Анестезията е обща. Една седмица след операцията пациентът започва да разтяга члена посредством тежест (около 4 кг) няколко пъти на ден в продължение на 2 месеца.

Удебеляване на мъжки полов член

В основата му стои липофилингът- вземане на мастна тъкан от различни места на тялото и последващото й инжектиране подкожно по протежението на члена. Получава се натурален ефект, но с течение на времето част от автотрансплантанта се резорбира, което налага повтаряне на процедурата.

ivo08 23rd February 2008 20:50

Никой не отговори на въпросите на момчето ясно и точно, всички пишат само за цици в повечето теми, а за това не се знае много! Обърнете внимание!!!

misheto7 23rd February 2008 20:55

Цитирай:

Първоначално написано от ivo08
Никой не отговори на въпросите на момчето ясно и точно, всички пишат само за цици в повечето теми, а за това не се знае много! Обърнете внимание!!!

Какво точно очакваш да му отговорим.Нали за да го насочиш конкретно към доктор и да му отговориш това което пита трябва да си преминал през такава интервенция.Коя от нас мислиш че е ,че да му отговори.Що не му отговориш ти ? :2005:

sibi 23rd February 2008 21:22

Re: Уголемяване на пениса!
 
Цитирай:

Първоначално написано от Wengo
Значи моля за всякаквя информация, как варират цените със или без силикон..... Кои лекари ще ми препоръчате и как да се свържа със тях. Може ли да се прави подобна операция ако си под 21 години? :?:

Ами Азис се довери за тази операция на Николай Георгиев. Влез в сайта му и виж, сигурно пише. Или пък отиди на консултация направо.

junglegirl 23rd February 2008 21:49

Д-р.Кънев от болница"Вита" поставя силикон за удебеляване.
П.П.Не съм сигурна какво можеш да си докараш с това.Аз на твое място бих разучила евентуалните усложнения... :roll:

ivo08 24th February 2008 16:00

Цитирай:

Ами Азис се довери за тази операция на Николай Георгиев. Влез в сайта му и виж, сигурно пише. Или пък отиди на консултация направо.

Д-р.Кънев от болница"Вита" поставя силикон за удебеляване.
П.П.Не съм сигурна какво можеш да си докараш с това.Аз на твое място бих разучила евентуалните усложнения... Rolling Eyes
Ето това е оттовор, а не колко ти е голям то много ясно че няма да е много щом пита за такава операция, помислете преди да пишете някакви работи срещу някой, ами ако не можете да помогнете не пишете :shock:

Enerdji 24th February 2008 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от ivo08
то много ясно че няма да е много щом пита за такава операция, помислете преди да пишете някакви работи срещу някой,

Ние така си питаме тук :wink:
Доста мъже си мислят само че им е малък, всъщност си е супер. Та за това питаме, да не би да има излишни притеснения момчето. :P

Wengo 24th February 2008 20:35

14 дължина и 14 дебелина. Значи аз лично си нямам проблеми, но с приятелката ми нещо не върви, защото я чувствам широка и като съм в нея ми пада доста често..... Това вече е проблем! Та разполагам с няколко спестени лева и съм решил да ги вложа в члена си. На 20 год. и половина съм, чувал съм че членът при някои расте до 21 години, ама хич не смятам да го чакам (то се е видяло явно че ... ). Та моля някои ако има информация за такъв тип операция, малко по обстойно ако може.... Четох че и доста хора не са доволни от единият вид операция за удължаване (този чрез рязането на някакви тъкани), защото им обещавали от 2 до 4 см, а получавали само 1, 1.5см удължаване ..... Затова питам и за другите типова операции.... Моля без просташки и селски отговори, ако има такива си ги запазете за вас..... Благодаря предварително!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.