Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Премахване на бемки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2867)

lubov2 27th November 2006 17:37

във бургас има един човек,които маха бенки.Моята приятелка си махна точно в страни на устата,голяма ,без никакъв пробле,само с мезила.Много известни хора от българската политика,естрада,фолк и т.н ходят при него.А цялата работа е за 5-10лв за няколко бенки

Desislava Koleva 27th November 2006 21:01

премахване на бемки
 
Дайте някакви координати ,ако можете!

Lady Marmalade 27th November 2006 22:59

Внимавайте с тези билкари! На мен лично онкодерматолог ми е казвал, че са опасни. Те използват някаква смес, с която изгарят бенките, но както ми обясниха, ако бенката е дълбока- дермална е възможно да изгори и да падне, както и част от епидермиса, но да останат клетки в дермата, които впоследствие може да дегенерират злокачествено, дори и след години. Има смъртни случаи след такова "лечение"! Кожният рак е много опасен и се развива бързо.
Имам познати, които са си махали бенки по този начин, но аз лично не бих рискувала. Оптималният вариант за мен е преглед и консултация с онкодерматолог с мнение за оперативно отстраняване. Всъщност не всички бенки са рискови, ако не се махат то трябва да се ходи редовно на профилактични прегледи, както и да се следи самата бенка за евентуални промени.

joy 28th November 2006 10:34

Това за дълбочината на бенките е вярно, защото след моята операция по премахването на бенката, ме гледа дерматоложка и каза, че е направен голям разрез защото бенката е била дълбока. От което се получи и долям белег де. :roll:
П.П. Аз лично не бих се доверила на знахар (билкар)

Beauty 28th November 2006 15:38

:D

sweet_dreams 1st January 2007 20:36

.
 
Искам да ви питам знаете ли дали има рискове при премахването на бенки с лазер? Аз имам една малка на лицето, малко е надигната... Не се забелязва много, но мен ме дразни и искам да я махна! Но да не остане после някакъв белег или нещо такова... :?

mim4eto 4th January 2007 09:16

Преди 3 години си махнах 2 бенки по лицето ,при същия човек в Бургас и съм много доволна .А затова ако е дълбока просто отиваш мажечповторно и тя си изгаря от самосебеси хваща коричка и си пада .Този човек наистина много си разбира от бемки ,и много хора го търсят.

innna 4th January 2007 11:28

Аз си махнах 2 бенки които бяха доста големи Много съм доволна от лекаря. Операцията представляваше упойка изрязване и обгаряне с някакъв лазер. Абсолютно безболезнено и ефективно! Белези почти нямам! Мога да препоръчм този дерматолог на който пожелае! Взима доста скъпо но няма да съжалявате! ще ви се обърне нужното внимание

chick 4th January 2007 11:45

И кой е този лекар?

naduha 4th January 2007 23:01

ами дайте някакви координати на този човек от бургас дето с мазила лекува,аз имам 2 бемки на лицето до носа
но не са цветни
все едно кожата ми е на дигната като топчета
и имам чувството че едната расте
а в/у тази ,която не ме притеснява имам луничка.искам да ги махна и двете.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.