Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Премахване на бемки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2867)

apoklistika 4th January 2007 23:03

Не мислиш ли,че е по-добре да те види лекар,щом имаш чувството,че едната расте,отколкото да рискуваш с някакви си мазила :roll:

innna 4th January 2007 23:58

Цитирай:

Първоначално написано от chick
И кой е този лекар?

Казва се д-р Ботев. Кабинетът му се намира в Лозенец.

кити 8th January 2007 11:23

Моя колежка също си махна релефни бенки с мазане, ходи в Бургас, май по 10 лв на бенка беше, имаше доста по лицето, в косата по рождение. Сега няма нищо, дори и белези и не знам да се е оплакала от нещо. А цял живот е ходила с косата върху лицето, за да не се виждат тези по челото и...кофти работа...

chick 8th January 2007 11:52

Цитирай:

Първоначално написано от innna
Казва се д-р Ботев. Кабинетът му се намира в Лозенец.

О, чувала съм го...Една моя приятелка си махна няколко бенки при него преди 2 години и сега има гадни белези. Добре че са по тялото й и се вийдат само, когато е по бански. Аз искам да си махна 2 бенки, които са ми на лицето, и не ми се мисли на какво ще заприличам, ако и при мен останат такива белези. Освен това тя ми каза, че въпреки упойката, пак е изпитвала болка по време на процедурата... :?

mim4eto 8th January 2007 12:36

Човека които маха бенки от Бургас се се6там 4е бе6е в Краснодар но то4но куде не се сещам.Казва се маи маи Краси
Беше толкова одавна

gin100nic 12th January 2007 11:46

Цитирай:

Първоначално написано от mim4eto
Човека които маха бенки от Бургас се се6там 4е бе6е в Краснодар но то4но куде не се сещам.Казва се маи маи Краси
Беше толкова одавна

Да и аз съм си махала при него, но остават белези... Търся му телефона, но нещо не мога да го намеря... :cry:

SoulMate 12th January 2007 14:02

Цитирай:

Първоначално написано от naduha
ами дайте някакви координати на този човек от бургас дето с мазила лекува,аз имам 2 бемки на лицето до носа
но не са цветни
все едно кожата ми е на дигната като топчета
и имам чувството че едната расте
а в/у тази ,която не ме притеснява имам луничка.искам да ги махна и двете.

Ей, не се шегувай с това, растящи бенки не се пипат! Потърси мнението на дерматолог или хирург, не бързай с премахването. Имай предвид, че ракът на кожата е може би най-бързо развиващия се и често началото му се поставя от раздразнени бенки или слънчево изгаряне. Затова - задължително лекар.

diastemma 13th January 2007 10:49

Ако бенките са надигнати и с тъмно оцветяване, не ги горете с нищо, не ги мажете - има риск от меланом! Всеки лекар ще ви каже колко може да е опасно това. Единственият начин за махане е изрязването.
А вирусните брадавици се премахват чрез изгаряне с ток или течен азот (от кожен лекар), белези не остават. Но те са малки и светли, много са различни от бенките.

Excel 16th January 2007 02:34

А до каква степен има опасност премахването на бенки , дори и от хирург . Мога ли да се доверя или сама се подлагам на доживотен риск ? Бенките са видяни от хирург и дерматолог . Манипулацията мога да извърша и при двамата , избора е мой .

junglegirl 16th January 2007 08:43

A премахването на бенки в козметични студия от дерматолог ли става?Можем ли да се доверим на такова място или...? :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.