Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пластична хирургия във Варна? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3398)

mallina 15th February 2007 00:45

Пластична хирургия във Варна?
 
Аз съм от скоро в този форум. Искам да попитам вече опиталите дали трябва да ходя до София или тук във Варна има добри лекари. Моля за съвети. Благодаря предварително. :roll:

DeSIKOS 15th February 2007 15:37

И във Варна има добри специалисти, които работят добре и според мен е по-добре операцията да ти бъде в града в който живееш за да ходиш сободно на следоператиовни консултации и да имаш директен и постоянен контакт с лекаря, който те е оперирал. Ето някои от лекарите които оперират във Варна:
1. Калкова клиника "Перфект"
2. Янков и Заякова клиника "Камий"
3. Михайлов във Военна Болница
4. Динев клиника "Валем" ( той оперира и в София и във Варна)
Това са хирурзите за които се е писало във Форума, ако има други съжалявам но не съм чувала за тях!
Успех

Flame73 15th February 2007 15:38

Здравей Малина...Едва ли някоя би поела морална отговорност да те насочи към пласт.хирург от Варна.Изхождайки от доволните оперирали се ,имената често срещани във форума са-Др Заякова,Др Калкова и Д-р Янков....а,да- и Динев:lol: ,но през последните месеци клиентелата му се опари...Визирам себе си,и още 3-4 момичета!
Има тема в която са посочени координати на съответните пластични хирурзи по градове....отдели време и да препрочетеш мненията на момичетата! :wink:

Flame73 15th February 2007 15:40

Цитирай:

Първоначално написано от DeSIKOS
Михайлов във Военна Болница

За първи път чувам за този хирург... :roll:

want 15th February 2007 20:46

Михайлов е коремен хирург и няма нищо общо с пластичната хирургия!
Моя приятелка е лекар там така че я попитах за него.

DeSIKOS 15th February 2007 22:02

Е, хубаво хайде тоз' Михайлов го забравете. Аз съм го чувала, имам позната, която се е оперирала при него (не от корем), а и във форума, някой го беше споменал, но и горните 3 са достатъчни!

mallina 17th February 2007 17:10

Много ви благодаря, момичета. Не се бях замисляла за варианта да се оперирам във Варна, защото си мислех, че в София са най-добрите. Пък и за последващите прегледи... не ми беше ясно как ще стават. все пак ходя на работа, а и не мога да досаждам на някой да вися много време на гости в София.
Искам да попитам колко време след операцията се лежи в болница и колко време след това те боли? Ще мога ли да си слагам колан като се возя в кола? Знам, че е най-добре да питам лекарите на консултация, но сега събирам пари и смелост и ще ви дъда много благодарна ако ми пишете при вас как е било.
Благодаря предварително. :oops:

mallina 17th February 2007 18:01

Flame, какво искаш да кажеш за Динев? Ти при него ли се оперира? Пиши, че не мога да спя...

Вили 18th February 2007 16:34

Здравей Малина :) ,оперирах се във Варна на 14.02 при др. Заякова в клиника Камий и искам да ти кажа че останах СУПЕР СУПЕР ДОВОЛНА от лекарката и отношението и грижите в клиниката.Всичко до най малката подробност беше изпипано.Това не ми е първа операция и имам база за сравнение :) . А ти какво смяташ да правиш?

mallina 18th February 2007 19:11

И без това не е голям избора на лекари във Варна и реших да отида при всички на консултация и тогава да реша. Ако си във Варна и ако нямаш нищо против много бих искала да се срещнем. Изпращам ти тел. си, ако искаш звънни.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.