Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Как започвате деня? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2139)

MISSY 4th August 2006 09:09

Моя работен ден протича по следния начин : ставане в 8.40 , душ , обличане и 8.00 излизам.Към 8.40 съм в офиса ,пия кафе ,закусвам нещо и в 9.00 започвам да работя.И през цялата седмица си мечтая за почивните дни и как ще си мързелувам :girl_dance:

chick 4th August 2006 09:34

Цитирай:

Първоначално написано от invisible
Събуждане в 7:20 със силни опити до 7:40 да изляза от леглото, почти спяща и с напипване къде се намирам стигам до банята, после си правя едно силно, горчиво кафе и се гримирам....накрая се обличам и в 8:30 излизам в 9 съм в офиса. Правя си второ кафе и почвам да бачкам.....междувременно хвърлям по едно око на форума и така до 18:00ч. :)

И при мен е така :D

bimbi 4th August 2006 09:36

ставане в 7.20, за 15 /мах 20/ минути се обличаме с малкия, на бегом до яслата, връщам се към 8, 8:10, правя си кафе и сядам на компа да видя кво са писали докат съм спала :lol: карам велоергометъра половин час или оправям къщата /щото не карам всеки ден/, после баня, закуска и в 9:30 се изстрелвам за работа.
след работа взимам малкия от яслата, отиваме на разходка докъм 10 часа, като го приспя почвам гладене, оправяне, малко нет, и т.н....лягам в 1-2 часа :roll: и тва е всеки ден :evil:

stoianbs 4th August 2006 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
ставане в 7.20, за 15 /мах 20/ минути се обличаме с малкия, на бегом до яслата, връщам се към 8, 8:10, правя си кафе и сядам на компа да видя кво са писали докат съм спала :lol: карам велоергометъра половин час или оправям къщата /щото не карам всеки ден/, после баня, закуска и в 9:30 се изстрелвам за работа.
след работа взимам малкия от яслата, отиваме на разходка докъм 10 часа, като го приспя почвам гладене, оправяне, малко нет, и т.н....лягам в 1-2 часа :roll: и тва е всеки ден :evil:

Доста сериозно ти е запълнен деня

milena127 4th August 2006 10:25

Ставане в 9 (доста трудно, задължително пускам музика или телевизора за да успея да се събудя), после следва душче и обличане. След душчето винаги се чувствам много добре и обикновено си мисля колко хубав ден ще е днес.
Кафе не пия, закуска- задължителна.
В 10 тръгвам за работа, следват проблеми и задачки и така до 18ч.

estrella 4th August 2006 10:28

Ставам в 7:20, в неделя също и то без будилник :roll: , правя кафе и цикля пред телевизора докато младежа се събуди и той. Пием кафе максимално дълго време, в банята настава бой за място и вода и излизаме винаги невъзвратимо късно.

АКо не съм в настроение, се преобличам по 4 пъти, опитвам да се гримирам, не успявам, хвърлям всичко по земята, ядосвам се, махам си грима ( от което ми се доспива, щото решавам, че е вечер), излизам с гръм и трясък от къщи, почти тичам към работа, ама след две пресечки ми манава и за второто кафе на работа вече съм в добро настроение:)

verita 4th August 2006 10:34

Хехе, estrella, разби ме :girl_haha: Ама коието си е така си е така :girl_cry2:

Chujdata 4th August 2006 11:07

7,30 - ставане - много лесно, аз съм от тези дето стават с усмивка и ако върви готина музика по телевизора даже танцувам. Следва кафе с 2 цигари. Душ, мазане с лосион -оф, пак кафе с 2 цигари, малко грим, скубане на коса- 10 мин. Обличане - дрехи приготвени от вечерта. 8,45 се мятам на колата, 8,55 съм пред офиса. Отключвам, пускам компа и отивам с 4 телефона под мишница и цигари в барчето, което е разделено със стъкло от офиса. пия кафе, докато не дойде първия клиент. Междувременно говоря по телефоните до безсъзнание.
Понякога сутрин котето ме буди и по-рано и тогава даже си посядвам на компа и преглеждам форума.

AJ_vErsUs 4th August 2006 11:32

:)
 
Ставане, изчипкване, кафенце и 2 часа каране на количка :):):) :oops: :oops: :oops:

lori 4th August 2006 11:35

Тъкмо тези дни се чудех къде изчезна Чуждата и тя взе, че се включи. :lol: :lol: Много неща вършите сутрин, ама за това си трябва време... :lol: :lol: На мен най-много време ми отнема косата, защото е дълга - не мога да се среша 15 минути, пръскам балсами, реша внимателно, после решавам как да я събера.... :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.