Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Колко кубика да си сложа? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5036)

karilka 26th September 2007 09:39

според мен преценката за сс е добра, на твойте килограми с по-големи би изглеждала доста ...кичозно..
така мисля, де
Късмет!!!

stilna_mlada 28th September 2007 21:58

Re: Колко кубика да си сложа?
 
"Доктора ми избра 280 кубика, висок профил,каза ми ,че аз имам в момента около 150 кубика мои бюст."

А как измери колко кубика ти е бюста в момента? На мен, нито един доктор не ми каза колко ми е в момента.

diastemma 29th September 2007 10:12

На око:) Иначе се потапят във вода, в градуиран съд - но надали някой реално го прави (няма реална полза).

stilna_mlada 29th September 2007 10:16

Права си!

sexpage 4th October 2007 09:14

Ami..
 
Прецени ми ги на око ,както се казва сигурно доста гърди и импланти е видял и има представа кое ,колко е! Пък и като ми показа един имплант от 200 кубика,моите гърди бяха малко по-малки от него.Трябва да се има в предвит това,колко бюст имаш реди операцията според мен.Моите са под мускула и сега отгоре си напипвам само истинските гърди не се усеща изобщо импланта!

adinka 5th October 2007 15:51

и аз имам проблем с решението за кубиците,но май ще сложа възможно най-големите.та значи д-р динев ми каза да избера между 310,330,350.каза също че разликата между последните 2 не е кой знае каква.а и като чета тука,че всички искате и по-големи :) след няколко дни имам още 1 консултация и до 1 месец и аз ще съм силиконова мадама като вас,засега съм само с носле :)
п.п.толко много го харесвам този форум и всички ви :girl_dance:

stilna_mlada 5th October 2007 16:45

Моите гърди се леко асиметрични и Динев ми препоръча да сложа два различни по кубатура импланта. Тогава слизането на имплантите дали ще е равномерно по законите на физиката май-не? Да не ми се смъкне повече по-тежкия?

Rivin 5th October 2007 16:53

А има ли някаква възможност, докторът да не може да сложи тези кубици, които предварително е препоръчал и за които са се разбали с пациента? Да речем, тръгва да слага 400 кубика, прави разрезите, но не може да вкара имплантантите?

Enerdji 5th October 2007 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от stilna_mlada
Моите гърди се леко асиметрични и Динев ми препоръча да сложа два различни по кубатура импланта. Тогава слизането на имплантите дали ще е равномерно по законите на физиката май-не? Да не ми се смъкне повече по-тежкия?

Не "слизат" ли само подмускулните??

laska 5th October 2007 19:09

Цитирай:

Първоначално написано от Rivin
А има ли някаква възможност, докторът да не може да сложи тези кубици, които предварително е препоръчал и за които са се разбали с пациента? Да речем, тръгва да слага 400 кубика, прави разрезите, но не може да вкара имплантантите?

Няма такава вероятност.Моите 475 са вкарани през ареола и на консултацията док.каза че може и повече да вкара ако искам.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.