Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Смешки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Шът на патката... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1127)

Flame 1st March 2006 05:13

Шът на патката...
 
Цитирай:

здравеите ! аз се казвам даниел и сам на 12 и като повечето хора тук имам сериозни проблеми и се надявам да мипомогнете . вапросат мие следниат но моля само мажете да продалжат да четат заштото не искам да плаша нежниат пол . уважаеми маже сега като смеси между нас мн добре знаем че всяко дете когато мама и тате са наван до касно гледа сексове по телевизора нали ? и сашто така знаем че като се гледат сексове трябва да се галиш по патката нали ? но вапросат ми е мн по саштествен ! мн сам притеснен и бих искал да ви питам дали и вашите патки се нагряват когато го правите това и колко са топли попринцип ? сашто така бих искал да знам даливисее случвало патката вида прегрее от прекалено много гледане и има ли опаснос да получа изгаряниа по рацете лицето и тялото от лазерни истрели произведени когато това се случи ? друг важен вапрос които ме терзае от мн време е вапросат за патуването назад вав времето . чудя се дали някои от вас би желал да се варне назад вав времето ако неговата патка се смали по време на процеса ? заштото колкото поназад вав времето отивате толкова помалка е била тя ! засега товае от мен мн поздрави само 6тици и яко ци х 2 .
:lol: :lol: :lol:
Пича си го бива.
Много е фешън. :)

neli4ka 1st March 2006 05:20

Да,бе да :lol: Егати тъпака :lol:

sladkatony 1st March 2006 09:30

:shock: :shock: :shock: оффффффффф, много мъка има по тоя свят !

JuSt`a`GiRL 1st March 2006 10:14

ахахаха кърти мифки :lol: немоа си предствя някой да седне и да напише тфа сериозно... :lol: :lol:

pyceHka 1st March 2006 13:48

Цитирай:

Първоначално написано от JuSt`a`GiRL
ахахаха кърти мифки :lol: немоа си предствя някой да седне и да напише тфа сериозно... :lol: :lol:

да, но е пълно с гении на творческата мисъл, които си нямат работа :lol: :lol: :lol:

Gavr1 1st March 2006 16:19

Това е тооолкова старо! :lol:

4ere6ka 1st March 2006 18:11

Горкото дете... колко е просто от сега пък като порасне... малееее не ми се мисли! :cry:
Ама пък от друга страна трябва да му признаем, че е постоянен, като се заинтересува от някаква тема и си държи на нея. :shock:
Да можеше поне частица от този интерес да отдели и за правопис, щеше да е супер! :D

liophy 1st March 2006 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Да,бе да :lol: Егати тъпака :lol:

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
Shocked Shocked Shocked оффффффффф, много мъка има по тоя свят !

Мили дами. Това момче е на 12 години!!! какво очаквате от него? Утре на вашите деца така ли ще им казвате за всеки малко по-земен коментар...

Бъдете малко по-милостиви.

sladkatony 2nd March 2006 12:01

ААААААА liophy ,ще ме извиниш, но аз вече имам деца на тази възраст ! И смело мога да заявя, че не се изказват като току що слезнали от палмата. Всичко е въпрос на възпитание и елементарна култура. :!:
Поздрави !

liophy 2nd March 2006 12:56

Това е вярно, на тази възраст може да има доста големи разлики в интелекта. Но при всички положения зависи изцяло от родителите и донякъде средата. Чак в по-късна възраст нещата се правят съзнателно.

Ок, твойте момчета са по-интелигентни. Но това не значи, че трябва да се подиграваме на другите деца, които не са на тяхното ниво. Пак повтарям - това е дете. Бъдете снизходителни.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.